Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Ко? Нье!
    Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
    ......

    Вярно има какво да се желае по много аспекти на проекта ти ,като дълговечност ,механична износоустойчивост ,ремонтопригодност и т.н. но това са бели кахъри.
    ....
    Верно ЛИ? Мислиш ЛИ? Умен.. Психолог!
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Поощряването на кретенизма си е ....
      "Проектът" е изклесък на всички нива. Никой не отрича ентусиазмът, но е 21 век и автомобилът е отдавна измислен. Ентусиастите просто трябва да погледнат това-онова и после да се ловят за флекса, винкелите и "Вежените".
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Добро си е заниманието.

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Ми убу...
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Ако мога да направя една корелация с темата за бойните изкуства, човекът основава собствена школа без да се интересува от съществуващите до момента. Важен е Пътят, а не Резултатът. Важно е да вървиш, а не къде ще стигнеш. Звучи ми доста Дзен и го приветствам, макар и да не го разбирам. А може би, именно заради това.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Близко си.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Добро си е заниманието.
                Ми добро си е .
                Лошото е , че ЩТРАКА не пише .
                А ние чакаме ...

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                  Ми добро си е .
                  Лошото е , че ЩТРАКА не пише .
                  А ние чакаме ...
                  Не пише 'щото "щрака"!
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Преди време четох някъде да група дами който си направили клуб за подпомагане на хора в нужда,които имат възможност да се справят сами с живота си но им трябва

                    моментна помощ за да преодолеят временни затруднения.

                    Схемата им беше следната:

                    Гласуваха определен членски внос от който се набират средствата.

                    Всяка от тях има право да прави предложения за кандидати за подпомагане които се разглеждат веднъж месечно и се преценява чрез гласуване на кое от постъпилите

                    предложения да се отпусне помощ.

                    Всички случай се проследяваха и на переспективните подпомогнати хора който оправдаваха оказаното доверие се отпускаха нови средства до излизането им от кризисната

                    ситуация окончателно , имаше случай когато подпомогнати от клуба които са си стъпили на краката ставаха членове в него.

                    Чудя се дали в нашия форум има почва на подобно начинание.

                    Колегата Щрак е едно добро предложение за подпомагане, с такава упоритост и желание за творчество и себеизява.

                    Какво ще кажете .......................!
                    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                    Място и хора към които да принадлежи ...

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Щтрака не изглежда да има нужда от подпомагане (освен морално). Явно не само се справя с живота, но му остават време и ресурси за хоби - конструиране на ППС.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Имах предвит да подпомагаме подходящи перспективни "Творци" и проекти.

                        Не казвам че, Щтрака има нужда да му се помага в битов план,а в технически просто нагледно показа как се осъществява една идея с много желание и търпение и с почти

                        подръчно техническо обезпечаване.
                        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                        Място и хора към които да принадлежи ...

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Овен това ще можем да осъществяваме доста смели проекти само срещу членски внос 1,00 - 2,00 лева месечно като гледам колко хора четат из форума.
                          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                          Място и хора към които да принадлежи ...

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Адаш, АЗ,АЗ, АЗ имам нужда от помощ. Финансова де, с другото ще се справя.

                            Едни мостове от Y61, едно ARB за предния мост, едни койловъри, едни джонита, малко за тръби и други железа, малко повече за мотор от БМВ с добър "усукващ"момент, още малко за Борг Уорнър раздатка, още толкова за непредвидени разходи...
                            С конструирането ще се справя в пъти по добре от щраката...

                            Има и друг проект, подобен на този на щраката, ама със зъбчатки, и за мостове от УАЗ.
                            А има и проект с вериги-по-близо до щраката, ама изпълнено доста по-професионално.
                            Има и куп други идеи, ама няма финансиране.

                            Та???
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Адаш, АЗ,АЗ, АЗ имам нужда от помощ. Финансова де, с другото ще се справя.Та???

                              С две думи,ти трябва "финансова инжекция"!Ако намериш-свиркай,че и на мен ми се мотаят извънземни мисли...
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Да бе, да деля...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X