Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Никой не се е усъмнил че ще тръгне. Освен тръгването има още доста параметри, които трябва да се случат. Няма лошо да направиш Трабито 4х4. Лошото е, когтао това се прави малоумно.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

      Стига де .
      Това си е точно учене на азбуката .
      Първа кръв .
      Сега следва затормозяване , обмисляне , доработки, проби (със съответните грешки ) , оправяне , подобряване .....
      Абе ако се замислиш това си е проект за цял живот .
      Утре може и да се учите от него . Хора със хора се срещат.
      На мен ми харесват нестандартните идеи - не казвам , че е станало като купешко - няма и как .
      Ама за почти без пари и с много ентусиазъм - ТОЛКОВА .
      Покажете и вие някой такъв "безмислен " проект !
      "Против" има много - знаем :ресурси , полза , предназначение и т.н.
      "ЗА'' - пича си го прави за КЕФ .
      А както се знае - "...КЕФ ЦЕНА НЯМА..."

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        То пък ти си прибирал Франко 10 пъти здрав...
        В интерес на истината-много повече от 10 пъти, и то каран на състезание, където няма никаква жал за машината.
        Той Франко е правен по същите технологии с които работи и Щраката, но поне се мъча и да мисля докато го правя, питам за съвети, и даже понякога ги ползвам.
        За разлика от колегата.

        Иначе за хъса и мерака да сътвори нещо с ръцете си-браво, но не се прави така, това да не е балировачка "киргизстан", или каручката на дядо...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Стигa бе пaк ,извAдихте косaтa,човекa си е ентусиaст ,некa си твори,товa може дa е пробен прототип ,a aко изкaрa след товa некой грейднaт MONSTER......!Мaйстори си ,споделя ,кво толко,с нисък бюджет прaви от нищо нещо,дaно и държи нa тежък терен,щото инaче обaче,се губи секъв смисъл!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Да е жив и здрав колегата ! Може да е напразно ,но се занимава с това за удоволствие. На теория всеки знае , а практиката е друго .

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
              Да е жив и здрав колегата ! Може да е напразно ,но се занимава с това за удоволствие. На теория всеки знае , а практиката е друго .
              На практика това искам да го видя да минава през легнал полицай или просто няколко средно големи дупки дори по мерките средностатистическа малолотражка в не до там изправно състояние със скорост по-голяма от на "дедо каруцата" без да се разпадне безнадеждно. Все ми се струва че идеята на кое да е возило е или да те закара някъде по-бързо, или да занесе повече, отколкото можеш да носиш сам, и при това безопасно.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                На практика това искам да го видя да минава през легнал полицай или просто няколко средно големи дупки дори по мерките средностатистическа малолотражка в не до там изправно състояние със скорост по-голяма от на "дедо каруцата" без да се разпадне безнадеждно. Все ми се струва че идеята на кое да е возило е или да те закара някъде по-бързо, или да занесе повече, отколкото можеш да носиш сам, и при това безопасно.
                Мисълта по-скоро беше за принципа проба-грешка .Явно колегата е променил първоначалния си ентусиазъм с реалното създаване на всеки един възел. За някои е глупаво създаването на този скрапляк ,за други гледането на малоумно обикаляне на писти от автомобили ( Формула 1 ,Наскар ...) ,всеки се стреми да прави нещо с удоволствие и по собствено виждане (правилно или грешно). Това уважавам ,а резултата ...

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  "Мир и труд - ето изворът на благополучието" ...

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Изкриви ми врата с тия снимки.

                    Колелата малко назад ли идват от калниците или това е от снимките?
                    човече изкривих се от смях
                    а аз се чудя защо на аватара си се наклонил на една страна
                    Ясене братко помагай не издържах последните 3 страници
                    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                      Пускам клип.Някой от Миновете ми беше обещал,че ако проекта излезе сполучлив ще ми върне темата там от където я започнах.
                      Щрака, я кажи къде беше темата че да я върнем? Не че тука е зле ама да няма обидени.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        Предпоследния тест бе петък 13ти. май.

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                          Предпоследния тест бе петък 13ти. май.[ATTACH=CONFIG]872077[/ATTACH]
                          Прикачения не се отваря,а с такъв трепет го чакаме...

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                            Прикачения не се отваря,а с такъв трепет го чакаме...
                            Немога да кача снимки..ни ми се разрешава нещо.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Колега кои каквото да пише справил си се чудесно с наличните изходни ресурси и материално техническа база.

                              Резултатът може да не блести с уникалността си но определено заслужаваш Похвала за ентусиазма и упоритостта си.

                              Удоволствието от това да заспиш с нерешен технически проблем и да се събудиш с нова "хрумка" за решаването му е неописуемо и непознато за критиците които не са

                              хващали флекс или не са заварявали ламарина с заваръчен трансформатор на терсене място.

                              Вярно има какво да се желае по много аспекти на проекта ти ,като дълговечност ,механична износоустойчивост ,ремонтопригодност и т.н. но това са бели кахъри.

                              Смело бих казал че,с този осъществен Проект си приет твърдо в отбора на МОЖЕЩИТЕ МЛАДИ ХОРА.

                              А този проект е само началото , апетита идва с яденето и с натрупването на опита и знанията.

                              Такива като тебе трябва да се поощряват.

                              Бедна ми е фантазията какво би се получило а имаш подходящ донор за подложка и подходящо оборудвана механична работилница с тоя твой хъс за работа.

                              Още веднъж БРАВО.
                              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                              Място и хора към които да принадлежи ...

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Направих си труда да прочета повече от половината тема и баси м....та. Та искам да попитам трабито движи ли се още има ли тест на наклон или на кал?
                                Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X