Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

    Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
    Това е закон от физиката ,гравитацията и земното привличане.Не съм го измислил аз,само показвам какви са отклоненията спрямо автомобила по наклон.

    Ja, Ja! Ich liebe diese spiel!!!
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП


      Ja, Ja! Ich liebe diese spiel!!!
      Sie kreative Genie mit Spott nicht zu stoppen.

      Коментар


      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

        Здравей колега, за първите две снимки не мога да дам оценка все пак са празници ще го мислим след нова година на трезва глава. Но за рисунката бах ли му мамата само при мен ли е така,процентите не ми излизат или съм на таван или на врати.
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

          Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
          Здравей колега, за първите две снимки не мога да дам оценка все пак са празници ще го мислим след нова година на трезва глава. Но за рисунката бах ли му мамата само при мен ли е така,процентите не ми излизат или съм на таван или на врати.
          Това е грубо изчислено,примерно избрах 70-те %.извън вертикалата.

          Коментар


          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

            Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
            Това е грубо изчислено,примерно избрах 70-те %.извън вертикалата.
            Е , така съм съгласен . То, затова Митко Джамбазов така реагира . Поздрави от мен и весело изкарване на Коледните , Новогодишни празници .
            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

            Коментар


            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

              6traka, благодаря пич, оправи ми настроението!
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                Щрака ако искаш проходимост помисли за подобна концепция:





                Ако сметнеш идеята за добра виж това:


                Много подходящо за теб и творчеството ти е клишето от подписа на Жоро Нешев:
                "Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"."
                Смело напред!

                Коментар


                • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                  И какво казвате нападаме го защото сме били .......

                  Тук уцели в десетката, ама няма да кажа по коя скала и за какво. Тия високомерните клавиатурни плъхове ще разберат


                  Първоначално публикуван от 6traka Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]662890[/ATTACH]

                  Весела Коледа

                  Добре че темата е в правилния раздел и може всичко да се приема на шега

                  Тази схема е са вестник Стършел

                  Коментар


                  • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                    Има какво да научим , и аз не знаех , че на наклон ,теглото на колата се увеличава с 70%. Весела Коледа.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                      Има какво да научим , и аз не знаех , че на наклон ,теглото на колата се увеличава с 70%. Весела Коледа.
                      Пак сте ме разбрали погрешно,не казвам че теглото се увеличава .Там където е 100% на лявата част от снимката,колата е хоризонтално,така 100% са силите които гравитацията действа,върху натиска на гумата.А на наклона в дясно на снимката силите вече не действат на 100% натиск в/у гумите,стотях процента са се изместили от центъра на тежеста на колата,те са винаги бертикално надолу,а тези 70 % е останалия натиск в/у гумите, не че тежи повече.И незнам защо се смеете,закона е измислен мноооого отдавна и не от мен.На моя чертеж само обяснавам примерно не толкова точни проценти в изменението на силите вертикала хоризонтала.

                      Коментар


                      • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                        100-70=?

                        Когато 100% от теглото на даден предмет се изместят извън опорните точки/опорната точка/, какво следва ?
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                          100-70=?

                          Когато 100% от теглото на даден предмет се изместят извън опорните точки/опорната точка/, какво следва ?
                          Ми кво да е теглото в опрорната точка намалява,защото земното рпивличане отклонява тежеста извън тази точка,възхищавам се на наклонената кула в пиза,архитектите добре са ичислили центъра на тежеста да не излиза докрай от опрните точки.

                          Коментар


                          • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                            Идеята на създателите и не е била да е наклонена. А и тя седи защото е залепена с Капчиц@.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                              Е , сега коправиме да взимаме джековете и лебетките
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • От: ТРАБАНТ-ТРАНСФОРМЕР-ДЖИП

                                Ок сега да не спорим ,така няма да се разберем,или аз не обяснявам добре или вие не ме разбирате.Хайде весела коледа,и наздраве.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X