Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Порше Кайен-Хаха!:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Порше Кайен-Хаха!

    Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
    ... Дайте да метнем едни такива сликове на която и да е потентна офроуд машина и после да коментираме - "таа не става"...
    Колегата Людмил Кюковски ако знаеш с кави галоши от къде минава с Витарника Шосейки мой набор без да си личи каква е била шарката на грайфера.И не случайно пуснах тази тема.До сега не се бях сблъсквал(карал,тествал...) с Кайен,но кашкавала,от който е направен ме изуми.Днес залегнах под една 911-ка да сравня и е абсолютно същата отдолу като Кайена,а разликата е видима с просто око.

    Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
    ... Не заклеймявайте така леко паркетите...
    Изобщо не ги заклеймявам!Особено Нисан Х-трейл.

    Коментар


    • #17
      От: Порше Кайен-Хаха!

      Много е относително, не може току тъй да кажем "к*р за цска"... Виждал съм Кайени из нета, склонни на много чутовни подвизи. Няма да забравя аз лично преди много години (още пресен със списанието) как се нас**х с един супер подготвен Патрол на една скромна поляна с баир... И дълги години след това какво сторих с (или по-скоро на) един Кашкай... Та тъй...

      Коментар


      • #18
        От: Порше Кайен-Хаха!

        Мани, гроздето е много кисело...

        Коментар


        • #19
          От: Порше Кайен-Хаха!

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          Много е относително, не може току тъй да кажем "к*р за цска"... Виждал съм Кайени из нета, склонни на много чутовни подвизи. Няма да забравя аз лично преди много години (още пресен със списанието) как се нас**х с един супер подготвен Патрол на една скромна поляна с баир... И дълги години след това какво сторих с (или по-скоро на) един Кашкай... Та тъй...

          И в крьга на шегата - научил си се да караш значи
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Порше Кайен-Хаха!

            Тази тема от оплюване се превърна в реклама на кайен и то много добра... След това което видях бих си взел
            Явно на кайена големия му проблем е масата, и затова ако няма гуми които да зацепват седи на едно място... Но няма как тази лимозина да се сравнява на килограми с витара още повече къса база...

            Коментар


            • #21
              От: Порше Кайен-Хаха!

              Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
              Тази тема от оплюване се превърна в реклама на кайен и то много добра... След това което видях бих си взел
              Явно на кайена големия му проблем е масата, и затова ако няма гуми които да зацепват седи на едно място... Но няма как тази лимозина да се сравнява на килограми с витара още повече къса база...
              Не харесвам оплюването по принцип Както виждаш темата е в "хумор....бисери и т.н.".Впечатлен и изненадан съм колко слаба машина от към ходова част се оказа Кайена(поне в мойте ръце) Чудесно е ако се окаже,че аз съм попаднал на "неподходящ" екземпляр.А сравнението с Витарата е само и единствено от към чупливост извън асфалта.Стигнал съм до извода,че няма непроходим 4х4 автомобил.Има неправилни гуми,задкормилно устройство и т.н....Имал съм 2 Витари и честно казано повече съм ги ремонтирал отколкото карал,а в същото време и две Тойоти.На едната за 100К+км съм сменил биалетки и каре на кардан,а на другата ремонтирах предния мост като я взех.Моста нямаше следи да е отварян за 16 години и 325К км.Харесвам Порше!Дори Кайена ми харесва,но си е само за асфалт,а това е жалко

              Коментар


              • #22
                От: Порше Кайен-Хаха!

                А какво ще кажеш за последния клип?!

                Преди време гледах едно сравнение на гуми. Сравняваха BFG AT с някакви мишлен (ако не греша). Та общо взето 2 джипа високо-проходими, обаче на клипа този с мишлена караше с повече засилка и избягваше препятствията(камъните). А този с BFG караше като костенурка, и гледаше да се навира в камъните, накрая предната гума се опря в един по голям камък и колата пробоксува

                Коментар


                • #23
                  От: Порше Кайен-Хаха!

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  И в крьга на шегата - научил си се да караш значи
                  Съвсем сериозно - май да

                  Коментар


                  • #24
                    От: Порше Кайен-Хаха!

                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    Мани, гроздето е много кисело...
                    Не е кисело гроздето баце. Много е "кашкавалена" работата обаче. Този вид втомобили не ги подценявам, но избора е друг. Примерно BMW или Нисан.
                    п.с.Ама е сега видях, какво правят руснаците. Луди са ша знаиш.
                    Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 13-06-12, 12:59.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Порше Кайен-Хаха!

                      Е аз карам един Х сега и не мога да се оплача, но бавни и блокажи нямам... Пък и боята... боятааа. Не мога да го крам паркетника спокойно из храсталаците... Просто си става за леко извън асфалта. Но е доста по-добре от нормално комби/детевоз.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X