Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Картонените опаковки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Картонените опаковки

    http://www.fiat.com/FIAT_COM/uploads...19/pict_01.jpgНатиснете снимката за да я уголемите

Име:pict_01.jpg
Прегледи:1
Размер:14.9 КБ
ID:5266511
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

    Коментар


    • #17
      От: Картонените опаковки

      Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
      Напук на Макксс, италианците от Торино са съгласни с мен. http://www.youtube.com/watch?v=Wy6E_dukf1M.

      Простително е при писане да се допуснат грешки, но при криткуване - седем пъти провери, после говори глупости
      maxxx е прав, ето в оригинал:



      П.П. Сори, persuader ме е изпреварил.

      Коментар


      • #18
        От: Картонените опаковки

        Баси сбърканата тема...

        В началото пичовете от Волво са завинтвали логото направо на радиаторната решетка, обаче се оказало, че пада, затова измислили една диагонална планка, на която емблемата се закрепвала лесно и сигурно. А самата емблема е химически символ за желязо. И така ...

        Пежо са стартирали бизнеса си като производител на мелнички за пипер. Още се правят... А през 80те ние изнасяхме ръчни бормашини Пежо правени на ишлеме в Ловеч!!!
        Последно редактирано от vlageo; 06-04-11, 17:35.

        Коментар


        • #19
          От: Картонените опаковки

          Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
          ... Така FIAT .... се изписваше по два различни начина, а сега е просто пет наклонени черти. .
          Най-общо казано, при търговските марки, обектите на защита обикновено са няколко. Така е и при FIAT - и абревиатурата и нейния шрифт, както и логото - 5-те наклонени черти. При Кока-Кола е защитено и наименованието и шрифта на изписването му, както и формата на бутилката.
          Да. Случват се и промени - обикновено с цел осъвременяване на шрифт, форма и пр. Доста такива примери има в учебниците, свързани с правото на интелектуална собственост. Мидичката на Шелл действително е христоматиен пример за трансформации
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • #20
            От: Картонените опаковки

            Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
            Баси сбърканата тема...


            Пежо са стартирали бизнеса си като производител на мелнички за пипер. !!!
            А пък Нокия със гумени галоши.

            Коментар


            • #21
              От: Картонените опаковки

              Да, защитите са няколко - конят на Ферари гледа наляво и е повдигнал десен преден крак, а кончето на Мустанг ТВ гледаше на дясно и имаше повдигнат ляв преден крак в момента не знам дали го ползват.

              Коментар


              • #22
                От: Картонените опаковки

                Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
                Да, защитите са няколко - конят на Ферари гледа наляво и е повдигнал десен преден крак, а кончето на Мустанг ТВ гледаше на дясно и имаше повдигнат ляв преден крак в момента не знам дали го ползват.
                Дано ама надали. Едното конче цвили изправено, другото препуска. И двете - от дясно на ляво.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  От: Картонените опаковки

                  Ta какво казвате за картонените опаковки?

                  Няма такава сбъркана тема

                  Коментар


                  • #24
                    От: Картонените опаковки

                    BMW не е bavarische motoren werke, а bayerische motoren werke. На емблемата не се мъдри въртящо се витло на самолетен двигател, а баернското знаме и не са правили самолети, само двигатели за самолети. Опел е фирма за производство на шевни машини, поне до един скандал между баща и син, около 1903 година. А от българските емблеми антената на българска телевизия заслужава внимание, макар вече антените да са други.
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Картонените опаковки

                      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                      BMW не е bavarische motoren werke, а bayerische motoren werke. На емблемата не се мъдри въртящо се витло на самолетен двигател, а баернското знаме и не са правили самолети, само двигатели за самолети.
                      "Баернско" знаме няма, има баварско. А се казва bayerische защото самите германци нямат дума Бавария, наричат я Байерн(Bayern). Бавария й казват извън Германия.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Картонените опаковки

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Ta какво казвате за картонените опаковки?

                        Няма такава сбъркана тема
                        ...и аз щях да питам, що спамят на човека темата.Той за марките си е пуснал специална такава, написал в тая за кесийките един различен пост и те му се вързаха на акъла...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Картонените опаковки

                          Да изпуснал съм й-кото и щом германците нямат бавария, значи съм прав.
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X