Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Софийските скобаджии са безмилостни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Софийските скобаджии са безмилостни

    Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
    Общинарите ви нямат ли акъл, та не можаха един паяк да измислят, за да не стават такива работи?
    Колега,много си се загрижил за правилното паркиране,по-спокойно.То,лошо няма,ма и неможе,целият град да е синя зона,както явно се иска на някой.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #17
      От: Софийските скобаджии са безмилостни

      Преди няколко дни бях свидетел на следната случка : лелка беше спряла на пресечка на витошка, след знака за синя зона, почти на самата пешеходна зона. Съответно пристигна паяка и започнаха да я вдигат (отнема 2 минути, засичахме). Дойде лелката, поприказваха си и накрая с единия скобаджия си подадоха ръце като за здрасти, разменяйки си съответният подкуп. Така де. Докато не се смени манталитета, не очаквайте нещо по-различно.
      Александър

      Коментар


      • #18
        От: Софийските скобаджии са безмилостни

        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
        В Русе също са нагли- лелките, дето събират пари за паркинг нарочно се крият- оглеждаш се 5 минути да си платиш и като ги няма отиваш да си вършиш работата. Точно след 3 минути по отработена схема ти вдигат колата с паяк и вместо левче на час плащаш 40 лв за репатриране.
        В Търново също!
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • #19
          От: Софийските скобаджии са безмилостни

          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
          Общинарите ви нямат ли акъл, та не можаха един паяк да измислят, за да не стават такива работи?
          Ъ нашия кмет? Пари за паяк? От как Краси ни е кмет всичко отива за пиене)))))))))))) Пари на вятъра не дава)))))))

          Коментар


          • #20
            От: Софийските скобаджии са безмилостни

            Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
            Преди няколко дни бях свидетел на следната случка : лелка беше спряла на пресечка на витошка, след знака за синя зона, почти на самата пешеходна зона. Съответно пристигна паяка и започнаха да я вдигат (отнема 2 минути, засичахме). Дойде лелката, поприказваха си и накрая с единия скобаджия си подадоха ръце като за здрасти, разменяйки си съответният подкуп. Така де. Докато не се смени манталитета, не очаквайте нещо по-различно.
            Сигурно са били роднини,отблизо изглежда така.Невярвам да е подкуп

            Коментар


            • #21
              От: Софийските скобаджии са безмилостни

              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
              Колега,много си се загрижил за правилното паркиране,по-спокойно.То,лошо няма,ма и неможе,целият град да е синя зона,както явно се иска на някой.
              Такива неща не нарушават спокойствието ми, не бери грижа.
              На някой може и да им се иска (не съм чувал за такива) целия град да е синя зона, но това просто няма как да стане.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X