Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за IT вицове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за IT вицове

    Модерна циганка-гледачка към минаваща девойка:
    - Алоууу, чаровницееей! Спри са да ти казвам, имйел шъ пулучиш! Голем късмет та чака, добър пръвайдър ша намериш! Един юзър много хубави неща ти мисли. Все та причаква в кюто, ама ти много са крийш, ма! Пусни му на чиляка... оторизейшън, стига си го мъчила с тоз рикуест! Той много та `аресва, иска да та джазка виртуално. Я дай левътъ ръкъ да вида по-добре.
    Аууу! Малка ръчичка имаш, ама голем джойстик си фанала! Въх, много си играйш със скролера на мишката, палавницееей! Немаш ли с кво друго да си играйш, ма? Тука виждам голем трафик от един сайт с много хиксчета... Ама си ъпдейтвай антивирусната и файъруола да н`си наджипкаш компа с виртуални въшки.
    Aй ся, пет лева и Господ да та пази, барабар със софтуера и хардуера!
    Къде тръгна, ма? Шъ та кълна, да знайш! Да ти са напълни компа с вируси дано! Виндовса да ти висне кът` гъза на прабаба ми!!! Ре-инстол секи ден да прайш и от бъгове да н`съ отървеш! Да ти го нахакат здраво в айпито! Имйела със спам да ти затрупат! Само грозни аватари да намираш! Кюто ти да са скапе и хистърито да ти са затрий! Сичките си пароли да забраиш и да ти спрат акаунтите!
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

    Коментар


    • От: Тема за IT вицове

      Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
      Модерна циганка-гледачка към минаваща девойка:
      - Алоууу, чаровницееей! Спри са да ти казвам, имйел шъ пулучиш! Голем късмет та чака, добър пръвайдър ша намериш! Един юзър много хубави неща ти мисли. Все та причаква в кюто, ама ти много са крийш, ма! Пусни му на чиляка... оторизейшън, стига си го мъчила с тоз рикуест! Той много та `аресва, иска да та джазка виртуално. Я дай левътъ ръкъ да вида по-добре.
      Аууу! Малка ръчичка имаш, ама голем джойстик си фанала! Въх, много си играйш със скролера на мишката, палавницееей! Немаш ли с кво друго да си играйш, ма? Тука виждам голем трафик от един сайт с много хиксчета... Ама си ъпдейтвай антивирусната и файъруола да н`си наджипкаш компа с виртуални въшки.
      Aй ся, пет лева и Господ да та пази, барабар със софтуера и хардуера!
      Къде тръгна, ма? Шъ та кълна, да знайш! Да ти са напълни компа с вируси дано! Виндовса да ти висне кът` гъза на прабаба ми!!! Ре-инстол секи ден да прайш и от бъгове да н`съ отървеш! Да ти го нахакат здраво в айпито! Имйела със спам да ти затрупат! Само грозни аватари да намираш! Кюто ти да са скапе и хистърито да ти са затрий! Сичките си пароли да забраиш и да ти спрат акаунтите!
      Уби ме
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Тема за IT вицове

        Много дълго, но цялото минава за виц ако не знаеш че е вярно
        https://www.usenix.org/system/files/...08_mickens.pdf

        Коментар


        • От: Тема за IT вицове

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10372069_625324320895929_5963752452078428251_n.jpg
Прегледи:1
Размер:47.6 КБ
ID:5588982
          Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

          Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

          Коментар


          • От: Тема за IT вицове

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dictionaly.jpg
Прегледи:1
Размер:62.7 КБ
ID:5591712
            Калин - О88 б579I9I
            Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

            Коментар


            • От: Тема за IT вицове

              Писмо от мама

              "Мили Петьо!
              Ако четеш сега тази страница, това означава, че най-сетне ти е свършил интернета. Не се опитвай да звъниш на нашия доставчик или да бърникаш в настройките на браузъра.
              Трябва да направиш следното:
              - Върви в аптеката на ъгъла, купи лекарства за дядо - рецептите са в антрето, на лавицата под огледалото. Освен това, иди в кварталния магазин - вземи 2 пакета 1,5% мляко, кашкавал на резени и кутия чай. От плод-зеленчука до спирката купи 2 кг картофи, половин кило лук и 1 зелка. Запази всички касови бележки.
              - Забравих си мобилния. Звънни на баща си на работа, кажи, че снимките няма да станат днес. Предай му също, че го моля да вземе прането от химическото на връщане от работа. Преди да звъннеш пусни програмата с иконка на телефон (на десктопа в горния десен ъгъл) и запиши отговора на татко си във файл с разширение *.wav.
              - Напиши си домашните - туй че имаш само по математика не е повод да го оставяш за довечера. Страници от учебника - 116, 121 и 118. Внимавай с трета задача - трябва да съставиш уравнение, а не да докарваш отговора под задачата (и без туй в него има печатна грешка). На останалите задачи не са дадени отговори.
              - След това си разтреби стаята. Като прибереш всичко, преброй частите на конструктора в пластмасовата кофа, броя дискове с игри на лавицата, броя колички в кутията и броя роботчета.
              - След това можеш да отвориш браузъра и да напишеш като адрес получените числа, разделени с точки.
              - Ще ти се отвори таблицата за управление на акаунтите на нашата домашна подмрежа. За да получиш достъп до нея, въведи в прозорчето ”парола” отговорите на втора, трета и първа задача от учебника.
              - Намери в лявата колонка нашия IP и внимателно въведи в съседното прозорче /където е ”начин на разплащане - с карта”/ двете последни цифри от всяка касова бележка (от кода, който е най-долу): общо за зеленчуци, чай, мляко+хляб, сустак, флексалис и билкова настойка. Допълни до края с нули и натисни бутона ”ОК”.
              - След това можеш да ползваш интернет отново. Ако случайно се обади ядосан чичко, който твърди, че е ”системен администратор” и почне да псува в слушалката, пусни му записа на отговора на баща ти от файла.

              Надявам се, че ще успееш. А аз като се върна довечера, ще ти разкажа приказка как една малка хакерка със своята група някога разбивала сървърите на Майкрософт и на арабските терористи.

              Целувам те!
              Мама"
              Последно редактирано от silverfox; 06-04-15, 13:32.
              Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

              Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

              Коментар


              • От: Тема за IT вицове

                умен дом:
                Прибирам се от работа вкъщи и чувам как тостерът разказва на кафеварката ми, че чул от пералнята какво бельо носи новата ми приятелка...
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • От: Тема за IT вицове

                  БАБА НЕТКА И БАБА ЧАТКА


                  БАБА НЕТКА
                  Чатке, как си ма, какво праят децата?
                  БАБА ЧАТКА
                  Аа, не съм ги чула още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после
                  имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля
                  рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна
                  скайпа и ще си чатна с моите.
                  БАБА НЕТКА
                  Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да
                  даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на
                  дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи
                  юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах!
                  БАБА ЧАТКА
                  Ауу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче
                  гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем му се е
                  разхлопало флопито и Рамът не му стига. А да не говорим, че хард дискът
                  му вече изобщо не е хард.
                  БАБА НЕТКА
                  Ее, стига и ти. И ние вече за нищо не ставаме, Чаткеее. Даже и за спам
                  не ставаме. Ако можех да се сейвна така както бях преди 40 години...
                  БАБА ЧАТКА
                  Ще ти копи пейстна една снимка откакто бях на 25 години. Знаеш ли каква
                  красавица бях? Без никакви бъгове! А тогава нямаше фотошоп! Сега вече и
                  аз съм станала за рестартиране...Целият ми десктоп се е набръчкал!
                  БАБА НЕТКА
                  Ауу, Чатке, ние се заприказвахме, ама аз се сетих, че имам работа.
                  Трябва да компилирам един боб на дядото, че пак ще ми пусне намръщена
                  емот икона. Ще ми услужиш ли с онази голямата лъжица, че моите всичките
                  са зипирани версии?
                  БАБА ЧАТКА
                  Нетке, не помниш ли, че ти я сенднах миналата седмица? Я си виж хисторито.
                  БАБА НЕТКА
                  Не помня такова нещо, бе Чатке!
                  БАБА ЧАТКА
                  Как така не помниш? Ти ми се логна у нас миналата седмица и ми я рикуестна.
                  БАБА НЕТКА
                  Няма такова нещо!
                  БАБА ЧАТКА
                  Така ли! Ти лъжкиня ли ме наричаш! Какво си позволяваш! Ууу, да ти се
                  скапе скайпа дано!
                  БАБА НЕТКА
                  Аа, така ли! Магарето ти троянски кон да стане!
                  БАБА ЧАТКА
                  Уиндоуса да ти се бъгне и всички да видят какво криеш в Май Докюментс!
                  БАБА НЕТКА
                  Да качиш 30 гигабайта дано. Всичките на корема и бедрата дано!
                  БАБА ЧАТКА
                  Да ти се срути кочината и да ти форматира прасето!
                  БАБА НЕТКА
                  Котка да ти изяде мишката!
                  БАБА ЧАТКА
                  Да ти се скапе антивируса и да ти влязат червеи в ябълките!
                  БАБА НЕТКА
                  Някоя невестулка да ти хакне кокошките!
                  БАБА ЧАТКА
                  Да ти се скапят драйверите на мотиката и с ръце да копаеш земята!
                  БАБА НЕТКА
                  Дядото ти да си ъпгрейдне хард диска и да си хване млада юзърка!
                  БАБА ЧАТКА
                  Лицето ти на пиксели да стане!
                  БАБА НЕТКА
                  Кучето ти на оптичен кабел да се обеси!
                  БАБА ЧАТКА
                  Сиди ром да ти влезе в къщата и да ти окрадне всички вещи!
                  БАБА НЕТКА
                  И компютъра ли?
                  БАБА ЧАТКА
                  И компютъра!
                  БАБА НЕТКА
                  Иии, пепел ти на ю ес би входа! Повече няма да правя с теб ни аудио, ни
                  видео чат! Даже не искам да ти чувам никнейма, да знаеш!
                  БАБА ЧАТКА
                  Ммм, дреме ми на дънната платка! Хакерка с Хакерка.
                  Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                  Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                  Коментар


                  • От: Тема за IT вицове

                    Ако Рамщайн пишеха сорс-код:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:948d0b738c3e2663ce437f4e1bbd7b17.jpg
Прегледи:1
Размер:29.5 КБ
ID:5611607

                    Коментар


                    • От: Тема за IT вицове

                      Има 10 вида хора - такива, които разбират двоична бройна система и такива, които не.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • Re: Тема за IT вицове

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:AccountNamingRules.jpg
Прегледи:1
Размер:42.5 КБ
ID:5613352

                        Коментар


                        • Re: От: Тема за IT вицове

                          - Имаш ли нещо на Apple у вас?
                          - Да, компоти...

                          Коментар


                          • Re: От: Тема за IT вицове

                            Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който почистваше
                            всички нецензурни думи по стените. “Ахаааа, модератор“,
                            помисли си Щирлиц.

                            Коментар


                            • От: Тема за IT вицове

                              Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                              Има 10 вида хора - такива, които разбират двоична бройна система и такива, които не.
                              Има и такива, които са чували за троична бройна система

                              Коментар


                              • От: Тема за IT вицове

                                Програмистски поговорки:

                                - Трай, потребителю, за работещо приложение.
                                - Бъг година храни.
                                - Барабар junior със senior-ите.
                                - Бърза програма - срам за програмиста.
                                - Ако е тийм лидер, да е рошав!
                                - Да би мирно седяло, не би exception видяло!
                                - На чужд гръб и сто клиента са малко.
                                - Програмистът работата си мени, но хигиената - никога!
                                - Дваж copy-рай, веднъж paste-вай.
                                - Бъг бъг избива.
                                - Програмистът не пада по-далеч от кръчмата.
                                - Който прави бъг другиму, сам влиза в безкраен цикъл.
                                - На сисадмин вируси ще продава!
                                - На програмата паметта все й е малко.
                                - Бъг по бъг - програма прави.
                                - Не търси в кода смисъл!
                                - За тийм лидера приказват, а пък той под масата.
                                - Признат бъг - половин бъг.
                                - Не дърпай сисадмина за опашката!
                                - Шеф високо, клиент далеко.
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X