Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Стефан - китайски номер!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За Стефан - китайски номер!

    Стефане, ти като мой съмишленик по въпроса за китайското технологично чудо, отговори на следния прост въпрос:

    - купуваш си китайски "дъмпел" - малка щангичка със сменяеми дискове, за една ръка...за стотина лева...

    Знаеш, че китайската партия ти е приготвила атака, но не можеш да откриеш откъде ще дойде. Килограмите не са по-малко, лоста изглежда че няма да се счупи от 15 кг., няма следи от токсични препарати по повърхността...

    В същото време има две неща, които ще те разбият физически / в буквалния смисъл/и психически /от това че пак си изработен/....

    Пробвай се да ги откриеш, ако не можеш, колегите ще помогнат!

  • #2
    100 лева???За китайска
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      Сега да не се окаже, че дъмпела е "леко" неудобен освен, че е неравномерно тежък. Отгоре на всичко сигурно не трябва да го пускаш от високо щото е крехък, да не се счупи! Аз например откакто се сдобих с китайско чугунено чукче съм меко казано внимателен с китайската партия, М....ИМ М...НА.

      Коментар


      • #4
        Дано не ти е пострадал палеца на крака ,ако гайката се саморазвива ,като на тези на сина ми.
        Густо майна , пътят свърши !!!

        Коментар


        • #5
          Гайката се саморазвива, диска ти смазва крака...
          Обаче основната атака е в никела, покритието издържа само на гледане, при докосване пада, излиза една яка ръжда и ако не ги вдигнеш от пода навреме, мрамора попива две сосни петна, а вида им става като на археологическа находка...

          Очаквам да се пръснат от вътрешни напрежения или нещо подобно, затова съм ги скрил на сигурно място, далеч от живи хора!

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
            Гайката се саморазвива, диска ти смазва крака...
            Обаче основната атака е в никела, покритието издържа само на гледане, при докосване пада, излиза една яка ръжда и ако не ги вдигнеш от пода навреме, мрамора попива две сосни петна, а вида им става като на археологическа находка...

            Очаквам да се пръснат от вътрешни напрежения или нещо подобно, затова съм ги скрил на сигурно място, далеч от живи хора!
            За вътрешните напрежения помага,
            като заровиш желязото в земята
            и го извадиш след стотина години.
            Тогава, няма да са опасни! Пробвай!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X