Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Московски тежкари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Московски тежкари

    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Еййййцц ейц ейц.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      Това до колкото виждам е каиен турбо, явно трябва много мощ за московските гонки
      А нашите КАТаджии имат само едно порше 911 и е голям газарлък като се разхождат по улиците в София, ма нещо сега зимата не го виждам. може и да са го поогънали някъде де да знам
      LZ1PER

      Коментар


      • #4
        Бе батка, там има задръствания само от Мазератита, ти се хващаш за бричката на кварталния ...
        4 000 долара струва метър панелна гарсониера в далечните предградия. До Кремъл с такси е 4 часа а колоните вървят с по 130. Там нормалните булеварди са с по 8 ленти в едната посока Приличните - с по 12. Кайен некъв ... Не му се смей, не виждаш ли че е на работа? Сутрин кара детето на училище с обикновенно ферари.

        Коментар


        • #5
          Ами вчера ме спряха за превишена скорост, бяха с поршето...ъъ това серьозно майка ми е свидетел

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от peppy76 Преглед на мнение
            Това до колкото виждам е каиен турбо, явно трябва много мощ за московските гонки
            А нашите КАТаджии имат само едно порше 911 и е голям газарлък като се разхождат по улиците в София, ма нещо сега зимата не го виждам. може и да са го поогънали някъде де да знам
            Както вика Стефан ти се хвана за сиромашката колица на ченгетата. Не вийш ли че отпреде туй е GT
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Както вика Стефан ти се хвана за сиромашката колица на ченгетата. Не вийш ли че отпреде туй е GT
              Аха, а отзад в далечината между двете на светофара е ВАЗ 2105!!!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                Аха, а отзад в далечината между двете на светофара е ВАЗ 2105!!!
                Ахам, тя е на някой грузинец дет държи сергия за портокали на пазара
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Ахам, тя е на някой грузинец дет държи сергия за портокали на пазара
                  Да бе - при това е стоварил портокалите - багажника е високо!! А и те хачиките предпочитат 2104 - повече събира!!!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • #10
                    Да ама полицейския Каиен е със багажник за ски, явно в свободното време ходят и на ски с него
                    LZ1HKW
                    Реглаж на преден и заден мост
                    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                      Да ама полицейския Каиен е със багажник за ски, явно в свободното време ходят и на ски с него
                      Нищо не разбираш, това е нов модел ролбар
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                        Да ама полицейския Каиен е със багажник за ски, явно в свободното време ходят и на ски с него
                        Неее, това не е багажник!!
                        Това са подпорки на сините лампи - при голяма скорост да не излетят от покрива!!Ако първата изпусне, втората ще задържи!!
                        Все пак е Кайен!!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                          Неее, това не е багажник!!
                          Това са подпорки на сините лампи - при голяма скорост да не излетят от покрива!!Ако първата изпусне, втората ще задържи!!
                          Все пак е Кайен!!
                          Ми не знам може, ама оригинално го продават като багажник за ски
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                            Нищо не разбираш, това е нов модел ролбар
                            Сигурно действа като е на таван
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                              Ами вчера ме спряха за превишена скорост, бяха с поршето...ъъ това серьозно майка ми е свидетел
                              Ми...ш-те спрат,нали требва да сипат тунджа.Това 'арчи към 30-так и нагоре...
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X