Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Видове пиянство

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Видове пиянство

    1. Тип "Пепеляшка" - да се прибереш в къщи само с един патък.

    2. Тип "Снежанка" - да се събудиш в едно легло със седем мъже.

    3. Тип "Червена шапчица" - събуждате се в кревата на баба си.

    4. Тип "Спяща красавица" - сто години нищичко не помниш.

    5. Тип "Русалка" - сутрин миришеш на риба.

    6. Тип "Мики Маус" - ушите ти са подути, на ръцете си имаш бели ръкавици, обаче нямаш фрак.

    7. Тип "Колумб" - не знаеш къде отиваш, но все пак пристигаш. Не знаеш и къде точно си отишъл, обаче пътуването го плаща държавата.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

  • #2
    До: Видове пиянство

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Не знаеш и къде точно си отишъл, обаче пътуването го плаща държавата.
    Това е тип "Елцин"
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Видове пиянство

      Ама трябва да се включи и дирижиране на военен оркестър
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #4
        До: Видове пиянство

        Минало свършено незапомнено време: бил съм се бил напил (стар виц от студентските сутрини).
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #5
          До: Видове пиянство

          Тип "Майсторе, майсторе..." - ставаш и оповръщани плочките в коридора.

          Коментар


          • #6
            До: Видове пиянство

            Степени на пиянството:
            Първа степен - Седиш с баща си, пиете ракия и ти му казваш: - Аз тебе те познавам от някъде.
            Втора степен - Седиш със жена си и пиете ракия, по едно време й казваш: - Жена, хайде да ходим по курви.
            Трета степен - Обаждаш се на жена ти в десет часа и й казваш: - Жена, конференцията се проточи много и ще трябва да преспя при нея.
            Четвърта степен - Поръчваш си такси, влизаш и шофьорът те пита: - На къде, господине? - Тебе пък какво те интересува на къде.
            Пета степен - Качваш се в таксито, шофьорът те пита на къде, ти му отговаряш: - У нас.
            Шеста степен - Вървиш по улицата и се чудиш защо асфалта скача и те удря по главата.
            Седма степен - Седиш на бара и нещо постоянно ти е мокро в гащите. ,,Мамка му и барман всичко окъпа тук" - си мислиш ти, докато бармана не се е появявал последния час на бара.
            Осма степен - Седиш на бара, пиеш и по едно време викаш келнера и му казваш: - Келнер донеси вратата, че искам да си ходя!
            Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

            Коментар


            • #7
              До: Видове пиянство

              Паднал си по нос върху канала на улицата,дърпаш решетката и крещиш с все сила : "Пуснете ме,аз съм невинен !"
              Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
              имат право да гласуват на избори.

              Коментар


              • #8
                До: Видове пиянство

                Още една степен и от мен:
                Изпикаваш се до стълба,и започваш да прибираш стлба в гащите....
                Да не зависиш от "Органи" в България....

                Коментар


                • #9
                  До: Видове пиянство

                  Паднал пиян в изкоп. Опитва да излезе, веднъж, втори, трети път и накрая си мърмори: И сега ако не успея се отказвам и се прибирам в къщи.
                  E = mc2 / Прави си сметката! И умната!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Видове пиянство

                    Последна степен на пиянството: Жена, ако искаш да знаеш децата не са от теб.
                    Biagini Passo Powered By VW Syncro

                    Коментар


                    • #11
                      До: Видове пиянство

                      До кога пият жените математички - до безкрайност.
                      До кога пият жените химички - до загуба на реакция.
                      До кога пият жените медички - до загуба на пулс.
                      Да пием за жените физички, които пият до загуба на съпротивление!
                      Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Видове пиянство

                        Прибитраш се с мадама в къщи, отваря жена ти. Ти заговорнически изфъфляш: Жена, ако ме обичаш, кажи че си ми сестра...
                        Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                        ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Видове пиянство

                          Сътринта мъжът се навежда над мивката- ожаднял. След малко се провиква: Жена събуди децата, пуснали са много сладка вода!
                          E = mc2 / Прави си сметката! И умната!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X