Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да се страхува от високото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Някой да се страхува от високото?

    Едно време се качвах по покривите и навръх Нова Година да слагам антени или да ги поправям... Ама сега гледам и въженце да има, пък и не се навивам лесно
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #32
      До: Някой да се страхува от високото?

      Аз бих се качила, умирам от бъз, но мога да го преодолея, макар и повръщайки, не мога да си позволя да взема някой ден да умра без запетайки, защото много бих се нервила в небитието колко тъпа съм била наистина, не правейки нищо, освен да плета на една кука. Разбира се съм комерсиална, защото.....така....... и ако ми платят качествено, ще го направя освен заради клатенето.

      Коментар


      • #33
        До: Някой да се страхува от високото?

        С автомат да ме карат,не бих се качил...
        Ако не знаеш-питай,като знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване -...много!!!:wink:

        Коментар


        • #34
          До: Някой да се страхува от високото?

          Спускал съм "рапел" от покривите на блокове, но на тая "кекава" антена не бих се покатерил. Иначе ме е страх от високото, ама тогава никой не ме и питаше. След третия път вече не ми пукаше. Не знам как се нарича тоя ефект при психолозите, но е факт. Да не говорим, че от втория етаж ми изглеждаше далеч по- страшно, отколкото от дванайсетия. Абе... сбъркана работа.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #35
            До: Някой да се страхува от високото?



            Мразя високото ама понеже съм "капитана" все на мене ми се пада. За да и интересно, като сме на ход, при нас мачтата те вее насам-натам, по някога си стои и по 30 градуса наклон... Е заради всичките тези интересни моменти, гащите и чорапите са ми винаги бежови или кафеви. Няма да се излагам я, нали съм капитан!

            Това на снимката е 22 метра и още на средата ми идва много. На ония комини да се кача- трябва наистина да потъва теца за да се кача /ааа те тецовете не потъват, значи няма качване/
            Вие сте ЛУДИ. Що не си пиете хапчетата бе?
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #36
              До: Някой да се страхува от високото?

              Е па, на клатеща се мачта.... ъпсурт. Нищо че отдолу била вода, било по- меко. Ей, сбъркан свят.Тая вечер ще падам от леглото на сън, то се видяло.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #37
                До: Някой да се страхува от високото?

                Защо пък не, скоро един много истински човек ми каза...не се страхувай, ако се страхуваш винаги - никога няма да живееш. Това е като да скочиш с бънджи, важното е се спасиш от илюзията, че си безсмъртен и просто да се изкефиш, макар да се опикаеш/сори/, докато се кефиш и макар и да се проклинаш после за щуротията. Но пък може и да си горд после със себе си, макар на никой да не му пука....важното е да си задоволен със собствената си победа.

                Коментар


                • #38
                  До: Някой да се страхува от високото?

                  Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                  Защо пък не, скоро един много истински човек ми каза...не се страхувай, ако се страхуваш винаги - никога няма да живееш. Това е като да скочиш с бънджи, важното е се спасиш от илюзията, че си безсмъртен и просто да се изкефиш, макар да се опикаеш/сори/, докато се кефиш и макар и да се проклинаш после за щуротията. Но пък може и да си горд после със себе си, макар на никой да не му пука....важното е да си задоволен със собствената си победа.
                  Излизаме от темата, но истинският човек не е бил много прав. Хората които не се страхуват са или луди или приключват бързо житейския си път. По-скоро - изпитвай страха си, колкото можеш по-често, така ще се чувстваш по-често ЖИВ. Но страха е полезен, защото те кара да "оцениш" това което си направил и те предпазва от глупостите, които можеш да извършиш. Ако не те е страх - няма какво да пребориш и няма защо да се радваш след това.
                  Страхът е правопропорционален на кефа/адреналина.
                  Казвам го от опит , особено за бънджи скоковете
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Някой да се страхува от високото?

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Е па, на клатеща се мачта.... ъпсурт. Нищо че отдолу била вода, било по- меко. Ей, сбъркан свят.Тая вечер ще падам от леглото на сън, то се видяло.
                    Чакай да ти обясня за "ъпсурт". Като те прекарат като мачка на улук и малко преди да ти се изцъклят очичките, забравяш за тая " ъпсурт" дума и "само нагоре и само напред".
                    Проблема ти е не падането във водата, проблема е, че обикновенно ти висиш на последното въже, което става за вдигане на платно /последния фал/. То скъса ли се или го изтърват да се изниже с тебе във водата, останалите няма как да вдигнат платно и да се върнат да те вземат /говорим за духалка време/ Точно тогава мозъка ти не мисли /ако може да мисли де/ колко е високо, а колко е широко. Океан голям а и аз с плуването съм зле.
                    Аз по принцип предпочитам да се катеря отколкото да бачкам лебедките долу, горе най-много да си счупя главата, долу си е отговорната работа. Не се случва често ама точно заради такива изпълнения не ни дават застраховка живот.
                    Не си забравяйте кафевите гащи, колкото и да сте добри!
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #40
                      До: Някой да се страхува от високото?

                      Първоначално публикуван от Ясен
                      Все си знаех, че сте пирати, ама това с гащите е официално признание.
                      Чакай сега, аз никога не съм казвал, че не ползвам кафеви гащи. Хубавото посредата на океана е, че няма кой да те гледа какви ги вършиш. Вжен е крайния резултат. Много са ме питали "абе тебе не те ли е страх?" Ами даааа, страх ме е и то много и то доста често вече. Е какво да правя, гащите и... Другата алтернатива е да се завра в офис. Е няма как да стане!
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • #41
                        До: Някой да се страхува от високото?

                        Тва и капитан да си... хич не било работа. Айде, айсрънъра го разбирам. Идва един момент, когато работата те кара да забравиш къде си. На мен по- големия дерт ми беше между "прескоците" да не хлътна в погрешния джам. На него келявият болт, с разръфан фрезенк му гълта вниманието... Ама капитана, с кафеви гащи, кацнал като коледна звезда на мачтата... ха, тва трябва да се види. Бих предпочел лебедките (не че знам кво е там, ама....)
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Някой да се страхува от високото?

                          Капитан Смолет, с баш такъв цвят панталони, можете да засечете ако изгледате всички части на култовото филмче

                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #43
                            До: Някой да се страхува от високото?

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Тва и капитан да си... хич не било работа. Айде, айсрънъра го разбирам. Идва един момент, когато работата те кара да забравиш къде си. На мен по- големия дерт ми беше между "прескоците" да не хлътна в погрешния джам. На него келявият болт, с разръфан фрезенк му гълта вниманието... Ама капитана, с кафеви гащи, кацнал като коледна звезда на мачтата... ха, тва трябва да се види. Бих предпочел лебедките (не че знам кво е там, ама....)


                            Те ти лебедки, с едната качваш, с друга осигуряваш /ако е останал здрав фал за осигуряване де/


                            Понякога катерим и със сиви гащи ама като е тъмно цвета няма значение.


                            Goblin, къде го намери това филмче? Класика!
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #44
                              До: Някой да се страхува от високото?

                              Тоя с червеното яке сьм аз,слагаме щормово платно,че идваше 80-90 километра в час вятьр.Тук само за лодката сьм вьрзан,поне да си ме влачи ако се друсна в океана.

                              Това е при вятьр около 40 вьзла в 3 сутринта и вьлна около 6 метра на около 1800 километра от Хавай Март месец.Любимци на застрахователите
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #45
                                До: Някой да се страхува от високото?

                                А на вьпроса дали ме е страх ...................да сьм се омазал до плешкитеТова с тия комини и кули...........мани,не си е работа.Ще се кача,няма да погледам колко е високо и ще стигна горе,но до там,после ще трябва да ме свалят,няма слизане от там.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X