Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търговец който ДЪРЖИ на думата си!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търговец който ДЪРЖИ на думата си!

    Днес ми хрумна да отворя една такава тема, защото има много теми за разни хора и сервизи при, които не трябва да се ходи. Защото са меко казано измамници. Та аз реших да направя тема за обратното, Хора на които може да се има доверие!

    Един от тези хора е Тедо /LJ73/ преди известно време си купих от него ксенонови крушки за фарове. Той тогава ми каза че имат гаранция (не си спомням точно колко )
    Тези дни ми изгоря едната крушка и аз му се обадих. Човека каза ела и ще я сменим. Днес отидох при него и наистина даде ми друга нова крушка без да има типичните български работи: ще видим, трябва да се провери.... и т.н.
    Моето мнение за Теодор е че е един коректен човек и знае как се прави бизнес, и най-важното държи на думата си!
    Има една поговорка: "С лъжа се стига на всякъде, но само веднъж!"
    Според мен с него може да се прави бизнес спокойно. Мисля че хора, които държат на думата си стигат далече.
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

  • #2
    По скоро би трябвало да бъде"Търговец който ДЪРЖИ на думата си"
    За темата става въпрос

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от buldog
      По скоро би трябвало да бъде"Търговец който ДЪРЖИ на думата си"
      За темата става въпрос
      Ми може, но за мен си е благодарност
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от vladi333
        Първоначално публикуван от buldog
        По скоро би трябвало да бъде"Търговец който ДЪРЖИ на думата си"
        За темата става въпрос
        Ми може, но за мен си е благодарност
        Що да не ти ги е подарил До къде стигнахме да благодарим за нещо което си плащаме Търговец който държи на своя авторитет не би си позволил да не държи на думата СИ Какъвто си и ТИ и АЗ Предлагаме услуги И то качествени за да останат доволни клиентите В БЪЛГАРИЯ имам 4500 конкуренти транспортни фирми и ако не предлагам качествена услуга ще остана без работа

        Коментар


        • #5
          И изобщо е крайно време да има раздел "Ходете/ Не ходете там". А вътре - сервизите и магазините менте, и правилните.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Стефан
            И изобщо е крайно време да има раздел "Ходете/ Не ходете там". А вътре - сервизите и магазините менте, и правилните.
            Подкрепям те за тази тема И ли за темата в която пишем вече

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от buldog
              До къде стигнахме да благодарим за нещо което си плащаме
              Що се чудиш?!? В магазина като ти дават стоката, за която си платил, не казваш ли "Благодаря"?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от buldog
                Първоначално публикуван от vladi333
                Първоначално публикуван от buldog
                По скоро би трябвало да бъде"Търговец който ДЪРЖИ на думата си"
                За темата става въпрос
                Ми може, но за мен си е благодарност
                Що да не ти ги е подарил До къде стигнахме да благодарим за нещо което си плащаме Търговец който държи на своя авторитет не би си позволил да не държи на думата СИ Какъвто си и ТИ и АЗ Предлагаме услуги И то качествени за да останат доволни клиентите В БЪЛГАРИЯ имам 4500 конкуренти транспортни фирми и ако не предлагам качествена услуга ще остана без работа
                Не ми ги е подарил, но мисля че е много рядко за съжаление хората да си държат на думата
                LZ1HKW
                Реглаж на преден и заден мост
                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                Коментар


                • #9
                  Аз отворих тази тема най-вече, защото има много теми за оплюване на сервизи и хора. А тук да пишем за хората и сервизите, който са коректни !
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от V93
                    Първоначално публикуван от buldog
                    До къде стигнахме да благодарим за нещо което си плащаме
                    Що се чудиш?!? В магазина като ти дават стоката, за която си платил, не казваш ли "Благодаря"?
                    Когато получа обслужване като клиент който уважават,казвам винаги БЛАГОДАРЯ и после пак се връщам като такъв останал доволен от обслужването Когато предлагаш услуга и то с гаранция отговорноста е много голяма и трябва да поемеш всички последици и благодарностите и другото

                    Коментар


                    • #11
                      Явно не ме разбрахте Тедо държи на думата си

                      Коментар


                      • #12
                        Това е Факт и аз мога да го потвърдя от собствен опит!
                        Имах подобен проблем преди окло година и не просто ми замени крушките и двете, но и монтажа/демонтажа бе направен от неговият сервиз, ако пак събера парички за Ксенони най-вероятно от него ще ги взема

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X