Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Играете ли си, или вече пораснахте?!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Играете ли си, или вече пораснахте?!?

    Понеже темата на раздела е и "игри"...
    Намерих тук неква и си я джиткам...
    Ето малко скрийнове...



























  • #2
    От къде може да се свали.
    Искам да покарам 15"лифт с 35"гуми.
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/PRICE...QQcmdZViewItem

    Коментар


    • #3
      Тия малки гуми на тоя голям лифт седят доста смешно. Абе тия хора флекс не са ли виждали
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #4
        Остави че е смешно ами и без флекс по големи гуми от 32" не влизат в калниците.

        Коментар


        • #5
          И аз я имам тази игра! Малко тъпо се кара! Иначе има интересни неща! Аз имам едно Чероки с 38,5" гуми , и един Биг Фут 2000к.с . Имаш си бързи, бавни и т.н.! Само, че за състезание поне, бавни не ти трябват! Може да си купиш лебетка и с нея се работи много яко Абе играта става! А аз понеже съм я превъртял - ся си джиткам по планините
          RB Patrol Team

          Коментар


          • #6
            От каде мога да си намеря играта. И как точно се казва ???????

            Коментар


            • #7
              Тази игра и аз я имах Става ама управлението е малко ламерско. Иначе се играе за около 2 дни после писва пък и е доста нереална(отверно изкачване и др.) Naci4a айде да не ти обясняваме тук как и откъде се взимат игри днешно време
              Като се отвори темата за игрите и офроуда направо се чудя как някоя от големите фирми (EA Games или др.) не са направили нещо по рали Дакар или някое от др известни. Все пак те са доста популярни и предполагам ще има интерес
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #8
                Ти пък, виж че всички игри са все по Голфаджийски тертип - NFS и други такива...Щот офроъда е все-пак за по-зрели хора които поне малко са попреминали пубертета...
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Честно да ти каже мисля си, че всички които се интересуват от офроуда имат парченча пубертет в себе си. Ако мислеш, че няма игри защото това е спорт и хоби не за всеки, еми тогава защо има за Ф1
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #10
                    Казвам малко попреминали а не тепърва навлизащи... не четеш ей.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      аз пък играя "cabea`s off-road adventure3"но и тя е така-играеш два дена и ти омръзва,минаваш всички карти и просто няма състезания

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от quadra
                        Казвам малко попреминали а не тепърва навлизащи... не четеш ей.
                        Както казват хората, разликата между едните и другите е в цената на играчките им ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          По-голям мъж - по-голяма играчка...!!!

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от георги велев(g1994pk)
                            аз пък играя "cabea`s off-road adventure3"но и тя е така-играеш два дена и ти омръзва,минаваш всички карти и просто няма състезания
                            Сега я смъкнах и я пробвах. Не че нещо особено, но графиката е по-добра от на тази предишната, а и има повече възможности за настройка по машината

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X