Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Браво на д-р Голди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Браво на д-р Голди

    Галоперът беше малко на лечение при него и Голди направо ми събра очите като видях как е изправил кофти сгънатия и попречупен метален калъф на резервната гума (застрахователите направо го бяха писали за смяна с нов).
    Сега не си личи къде е било.
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    Сега ще видиш какво ще стане като прочетат това, което си написал застрахователите
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Yordan Kolev
      Сега ще видиш какво ще стане като прочетат това, което си написал застрахователите
      Ми нищо няма да стане. Най-много да се изкефят, защото няма да плащат за нов калъф. А пък и аз нищо не губя, защото условието им да платят за нов е предаване на стария. Т.е. нямам вариант да взема пари като за нов пък да изчукам стария. А да се купува нов би било просто лудост при анонсирана цена от 600 (шестстотин) левчета. Това за един пластмасов кръг и един обръч от неръждавейка ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Язък, тъкмо реших, че ще си на кяр
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Yordan Kolev
          Язък, тъкмо реших, че ще си на кяр
          Що бе? Пак съм на кяр.
          Джелезото е оправено и не се налага да се сменя. Ако трябваше да купувам на такива главорезки цени, просто не мога да си представя, че някой щеше да ми ги покрие 100%. Т.е. щях да съм вътре. Пък сега не съм. Мислете по-позитивно, колега!
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от V93
            Мислете по-позитивно, колега!
            Колега, нали знаеш, че мисленето не е в мой стил
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #7
              Благодаря за похвалата. Интересното е че получавам похвала за нещо което въобще не ми е основна дейност.... Явно че с труд доста неща се постигат . Благодаря за признанието.
              LZ1VMH

              Коментар


              • #8
                Голди,и аз имам нужда от:Лифт,полир,смяна на броните с по-здрави(както знаеш и тези не са лоши,ама... ),там лебедки...въжета,гуми,екипировки...ама нема паре..та виж,там земи нек'ви мерки,че зима иде...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  И аз,и аз
                  B+

                  Коментар


                  • #10
                    А аз от една просто процедура по съдинителя
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • #11
                      Goldy,виждам ,че следващата седмица си ангажиран с няколко 4х4 автомобили ,да не се скриеш я на ски ,я на лов,я нещо от сорта.
                      B+

                      Коментар


                      • #12
                        Ако Голди се скрие, точно до четвъртак ще трае моя живот . Владииии, спаси ми живота
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Асен Василев
                          Ако Голди се скрие, точно до четвъртак ще трае моя живот . Владииии, спаси ми живота
                          Стига бе.Толкова ли е на живот и смърт работата? .
                          B+

                          Коментар


                          • #14
                            Даммм. Трябва да се рециклира помпата на съединителя, че поизтече спирачната течност и глътна въздухче. Сега съединител - ЯДЕЦ. А в четвъртък си идва родителското тяло, което изрично ми каза, че колата трябва да е в джижение, че трябвала.
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #15
                              Викай МИСТЪР МУСКУЛ .Няма друго спасение.
                              B+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X