Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щета на паркинг, кандидат за Гинес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Щета на паркинг, кандидат за Гинес

    Днес почти станах свидетел как едно Subaru Outback буквално се размаза в ъгъла на една ограда... Става въпрос за супер тясен паркинг до р-т Александрия на Аерогара София...
    Размазаното суби...

    Изглед от мястото /паркинга/

    "Агресивната" ограда...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    До: Щета на паркинг, кандидат за Гинес

    Колата да не е на тъщата?
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #3
      До: Щета на паркинг, кандидат за Гинес

      Обикновенно колите на тъщите са из деретата Не се излагайте.. доста тъщи четат нашя форум Туку виж утре тъщата те пита какво си приказвал по нейния адрес форума на офф.. и тнт. Все едно някое птиче и е казало..
      OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

      Коментар


      • #4
        До: Щета на паркинг, кандидат за Гинес

        направо нямам думи - мястото не е по-широко от хола ми... кога се засили толкова, че да се размаже... като си помисля, че минавам там пеша и някой такъв може да ме прегази...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          До: Щета на паркинг, кандидат за Гинес

          може просто да е изтървал педала на съеденителя... докато е давал доста газ

          Коментар


          • #6
            До: Щета на паркинг, кандидат за Гинес

            Тедо, или е напипал "дамара" на зоните за поглъщане на енергии
            или мощния боксер е изиграл лоша шега на собственика на тежък десен крак.
            Дали Субаруто е било автомат?
            Шофьорка със слънчев цвят на косата?
            Ограда-герой!
            Последно редактирано от rumbata; 30-10-09, 21:23.

            Коментар


            • #7
              До: Щета на паркинг, кандидат за Гинес

              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
              кога се засили толкова, че да се размаже...

              Ми те така си се засилват
              SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
              0878299791

              Коментар


              • #8
                До: Щета на паркинг, кандидат за Гинес

                Всъщност колата е ударена преди това, и понеже шофйора е бил "заден", решил е да се размине с АКТ-а и е инсценирал това "паркинготворчество" за да си вземе каското. И аз имам субаро легаси, и аз съм се блъскал в какво ли не. За 5 метра не може да се размаже така.
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • #9
                  До: Щета на паркинг, кандидат за Гинес

                  Ммм, аз наскоро бях свидетел как едно ново новеничко Мондео за половин метър успя толкоз да се засили, че на относително висок бордюр да си отпори предната гума (направо я разпра) и да си сгъне(х)алюминовата джанта. Не подценявайте идиотизма на задкормилното устройство
                  What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Щета на паркинг, кандидат за Гинес

                    Същото субаро се бутна леко в уазката ми и изглеждаше по подобен начин, а 5 метра са си много

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X