Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рекламата - начин на употреба!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рекламата - начин на употреба!

    Имаше един лаф по повод на тези, които правят рекламите, рекламистите,
    че са селяни, понеже за тях важи оная крилата фраза от финала на "Великолепната седморка". Там Ил Бринър казва на Стив Макуин -"Селяните пак спечелиха!", а той отвръща -"....селяните винаги печелят"!
    Тук, обаче определено са си заработили космическите хонорари!!!
    http://veryfunnyads.com/

  • #2
    Вчера ми пратиха речник на новите думи в руския офисен. Нищо особено, обаче не можах да го разгледам подробно, щото стигнах до думата "пиараст". От пи-ар. После не можех вече да чета)

    Коментар


    • #3
      друг лаф

      първи закон на бюджетарите, относно рекламата:

      Половината от разходите, направени за реклама са излишни!


      обаче никой не знае коя точно половина.........

      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Стефан
        Вчера ми пратиха речник на новите думи в руския офисен. Нищо особено, обаче не можах да го разгледам подробно, щото стигнах до думата "пиараст". От пи-ар. После не можех вече да чета)

        To и аз си мислех, че рекламист е човек, който се занимава с рекламации... !!! После, като разбрах влаганото значение си умрях от смях от каламбура, защото наистина 50% от рекламите са за рекламация, ...но никой не може да каже кои 50%!!!

        Коментар


        • #5
          Стига бе. За мене може даже 5, но сигурно по-малко %% от рекламите стават. Останалите поне у мене предизвикват рефлекса никога да не купя това нещо. Щом рекламата им е такава, значи стоката им трябва да е смъртоносна. Но няма начин да не е буклук.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X