Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

    Датата: 10.10.2009г.
    Мястото на събитието: Мястото за отдих и веселие (МОВ) на яз. Въча
    .
    .
    Получих най-страхотния подарък в живота си до момента, а именно 4 броя прекрасни гуми Инса Турбо "Сахара" 235/75 R15 кобри
    Искам да поздравя всички, които по един или друг начин са участвали в "конспирацията" - изненадата беше на ниво. Нито за момент не съм заподозряла нещо, а да не говорим, че дори и не съм сънувала, че това може някога да ми се случи.

    Благодаря Ви приятели!

    П.П 1: По-подробен разказ и пикантерии от моя гледна точка за изненадата ще ви разкажа след като качите някоя и друга снимчица

    П.П.2: Чудех се къде да напиша тази тема, за да я видят всички участници в "далаверата" и ако модераторите решат, могат да я преместят в по-подходящ според тях подфорум

    П.П.3: Понеже съм велик карък, вчера вечерта докато оставях старите си гуми, съм забрала някакво стъкло и предна лява гума е вече пълна с пяна Исках да се разплача като малко дете, но не можех, че нали имам реноме, на "пич".

    П.П.4: Мърляча ще бъде поподстриган с флекса тук там.
    Последно редактирано от marlqnda; 12-10-09, 08:32. Причина: Хахаха бях писала 1 година напред, живея в бъдещето ;)

  • #2
    До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

    Айде Мариянче, бъди здрава и.........целата газ!!!

    Коментар


    • #3
      До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

      Хехе радвам се, че е било абсолютна изненада за теб. Със здраве да ги караш и Марианка ... умната все пак
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • #4
        До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

        според мен, тук е мястото. Честито, Ферлянда! И стига с тези каръщини, занеси гумата да я залепят и повече няма, докато не станат на пистарки.

        Коментар


        • #5
          До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          според мен, тук е мястото. Честито, Ферлянда! И стига с тези каръщини, занеси гумата да я залепят и повече няма, докато не станат на пистарки.
          Благодаря за модерацията! За съвета - стига, стига ама то не пита бе
          Между другото Мърляча, изглежда страхотно с тези гуми - иска ми се да го разцелувам чак
          Следващия уикенд разходка в Лозен или Люлин Все пак трябва да им направя кръщене на гумите

          Коментар


          • #6
            До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

            Честито колежке! Със здраве да ги търкаляш и каляш!
            Мойта е стакъв размер и съм много доволен.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #7
              До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

              хи, хи...

              Честито, Марианче.

              Спуканата гума е на късмет.

              Със здраве да се кефиш - удоволствието е общо.

              Коментар


              • #8
                До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

                Ха честито! От снощи се чудя какво е станало и дали е станало.

                Хих! Снимки дайте!!! Снимкиииии!!!!
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

                  Ми така де, няма само на Сузукитата да помагаме, радвам се че най-после си реши проблемите с гумите и си готова за малко Хард изпълнения.А като дойде време за зимната Сузуки сбирка на Ст.Загора, знай от сега че имаш персонална покана за събитието
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #10
                    До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

                    Ха честито, със здраве да ги изтъркаш. И аз чакам отчет за акцията.
                    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                    Walter Rohrl
                    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

                      Я кажи мъжо ти как се държа на връщане до София с новите обущенца.
                      Оператор на италиански реактивен жребец

                      Коментар


                      • #12
                        До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

                        Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
                        Я кажи мъжо ти как се държа на връщане до София с новите обущенца.
                        Перфектно - не забелязах да е по-шумно. На асвалт разликата която забелязвам с други гуми е, при потегляне и спиране Всъщност и друса малко повечко, ама тя магистралата Пловдив-София е една гладкаааа.

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Ха честито! От снощи се чудя какво е станало и дали е станало.

                        Хих! Снимки дайте!!! Снимкиииии!!!!
                        Спарки, мислех да ти звънна и на теб да се похваля, но ми омръзна на който звънна да ми казва "Знам, знам, хихихих айде да са ти честити и много кал..." все от тоя род и накрая се чудех на кой да звънна, че да ми отговори така: "Наистина ли! Честито!" И звъннах на родителите си, а баща ми каза: "Абе какви са тези приятели дето ги имаш, че ти правят такива големи подаръци? И по какъв повод?"

                        Коментар


                        • #13
                          До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

                          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                          Спарки, мислех да ти звънна и на теб да се похваля, но ми омръзна на който звънна да ми казва "Знам, знам, хихихих айде да са ти честити и много кал..."

                          Мен ме е яд че не можах да присъствам на случката. Със сигурност е било "интересно".

                          ...ама, помня Жоро и Стефан. Щур купон!


                          ПП: Колеги, айде де! Качете поне някаква снимчица! Напишете някоя и друга подробност, че умрЕх от любопитство!!!
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

                            Трябва само да свикнеш с новите показания на километража, за да нямаш ядове с едни зелени човечета
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #15
                              До: Благодаря, Колеги, за новите ми гуми!

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              Трябва само да свикнеш с новите показания на километража, за да нямаш ядове с едни зелени човечета
                              ....дето много бият през пръстите

                              Лудетино, честито

                              Оново от ЛС остава като пожелания..... + още много кал
                              Daddy's girl! Always & Forever!
                              Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X