Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Що, нека го направи като гатанка "Познай от три пъти!"
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • Всички знаем на кого са тези мнения !!!!

      Да ни е жив и здрав ..!!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • Абе, пичове и аз знам, ама това е тема "Блясъци",
        не "познай от три пъти"!!!
        Влизат и хора които не са пристрастени тук!
        Хайде "да не се излагаме пред чужденците"...!!!

        Коментар


        • Това го е казал Стефан Стоянчо готви бирата ма не от вашта нека да е по към Шумен
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • Ммммм тя наща за нищо не става К'ва искаш светла или тъмна?
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Добре, ей сеа.
              Бе момче, ясно че няма да разбереш никога, поне го запомни като досаден факт. Аз не съм търговец и няма да бъда. Аз съм един от тия, които ИЗМИСЛЯТ тия неща. Никъде ги няма, в природата даже. А при мене се търкалят изхвърлени в ъгъла - не са ми интересни. Всичко което някога ще научиш за тях е каквото пише в рекламата на търговеца на едро. А аз винаги ще знам повече и от завода който ги произвежда. Аз съм този който измисля светът. В който ти само гепиш и пилееш. Успокой се, нищо не можеш да промениш. Освен себе си. Но това явно не ти е цел.
              Извинявам се на почитаемото събрание за тая тирада, дано не ви е развалила настроението много.
              Фпечатлих съ!
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                А, да се разберем от сега!!!
                Турнира се нарича Grand Amateurs Duel(GAD).
                По името на неговия инициатор,
                автор, подбудител, съорганизатор, коопериран продуцент,
                сценарист, главен режисьор,
                сърежисьор по каскадите и специалните ефекти, каскадьор,
                изпълнтел на главната роля - номиниран за наградата Осран.
                ВСИЧКИ ПРАВА ЗАПАЗЕНИ!!!.....Иначе бием!!!
                Пайте се!
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • Пак Стефан -
                  "Малиии ... Масова победа на маркетинга над здравия разум."

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                    Добре, че ме подсети, аз държа на жълти топчета!!!!

                    ...Аз пък си представям, как си спретваме един дуел с Обера в твоя Салуун.
                    Първо единия е вътре, другият влиза с ритник, после обратното. После го омазваме яко с топчета, потрошаваме инвентара, боядисваме ти коня зелен, решаваме, че трябва да се добием някъде другаде и изчезваме.
                    А ти си скубеш косите на служебната маса и се чудиш, с кой акъл си се навил, да си секундант, а не си ни застрелял още в самото начало.
                    Финална сцена - грабваш карабината, яхваш зеления кон и препускаш по пътя, по който се отлага праха вдигнат от нас, отдалечаваш се по перспективата, музика(финална). Излиза голям надпис "Очаквайте продължението в 2354 серия, на филма "Големия аматьорски дуел"". Излизат надписите с имената на актьорите.
                    А Стефан не вярва на очите си, че е гледал и тая тъпа серия, отива да се тресне у стената, но се връща и строшава телевизора(монитора) с празна бирена бутилка "Ариана"(скрита реклама)....

                    Даже не сложих нищо цветно(шарено), за мъка на Обера!...
                    Оскара му е в кърпа вързан мисля
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • Мнение на GAD
                      световно неизвестен(на) тук : -999999 - е безнадежден случай
                      гради надежди за по-добри времена : -50 - може и да се поправи
                      ги е вършил(а) разни преди : -10 - леко е "оплескал" нещата
                      към момента е: 'мъгла' : 0 - никой не го е "чувал" още
                      е стъпил (а) здраво с двата крака :10 - му се " чува" думата
                      скоро ще чуете за него/нея :50 - става известен
                      ... какво излъчване... :150 - е доста оригинален
                      си е цвете в пустинята :250 - е много оригинален и самобитен
                      - знае ги нещата :350 - е утвърден авторитет
                      е черешката на тортата :450 - е черешката на тортата
                      - всички го(я) знаят :550 - е прочут навсякъде
                      е за пример :650 - него го цитират в учебниците
                      - има за какво да се гордее :1000 - той пише учебниците
                      е с обещаващо бъдеще :1500 - той е в световните висини
                      е с репутация над скалата :2000 - е Стефан


                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от GAD
                        Mоля, модератора да изтрие постовете на горните двама!!!
                        За да не ги "прасна" по репутацията, щото ми спамят темата, анцунгите ахтунгясали!!!

                        Както и тоя пост!!!
                        Късно, той вече е в историята като поредния блясък
                        Днес явно ти е ден
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • Спам

                          Първоначално публикуван от quadra
                          Карай бре, не ми е за цел да изработвам когото и да е, важното е купон да става
                          Аз, така и го приемам!
                          А в изработване влагам само добрият смисъл на думата.
                          Просто забравих да му сложа кавичките!!!

                          Коментар


                          • Венцислав Петров каза:
                            -Тук ние отдавна не се делим на ловци и неловци а гледаме да сме от групичката на Човеците, малка е но си заслужава компанията...

                            Коментар


                            • Някой си каза каза - "Човек престава да бъде свободен и става роб само тогава, когато сам си отнеме някое свое право.
                              След като направи това, поробването му от някой друг е въпрос на време".

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                                Братче, не знам дали разбра каква бомба метна! Сега ще бъдеш разчекнат и изяден жив, а ако случайно оцелееш ще бъдеш прегазен с Тойота и убит чрез обесване с лебедка и млатене с хай джек! Абе незавидно бъдеще Направо се чудя как ще го караш тоя кореец толкова умрял?
                                Севдо, братле, днес ти е ден, тая тирада е вилика!
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X