Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Porsche Cayenne OffRoad video

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Мисля си за заснежен асвалтов път.
    А Куадра и Кики какво мислят по въпроса.

    Коментар


    • #17
      Заснежения асфалтов път сме го минали вече
      Определено за тези пари няма да е една кола. Ама все към продукцията на Крайслер ме тегли....Вайпър, Рам SRT10, Рубикон...Все такива нещица...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        Кои пари бе Дима. Прочете ли отгоре. Милионер си.

        Коя от трите е по добра от Кайена на лед.

        Коментар


        • #19
          А знаете ли че над 95%(ама не помня колко точно) от джиповете които се продават нови никога не стъпвали на черен път? Затова им махнаха предният мост на почети всички нови модели от край време. Хората си копуват джипове за да гледат от високо в буквалният и преносният смисъл. Сигурен съм че има и хиляди други причини...

          Така че да обсъждате дали каиена е конкурентен като джип за офроуд е малко смешно, защото и децата знаят че това не е машина за офроуд а за асфалт...

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от sabin

            Така че да обсъждате дали каиена е конкурентен като джип за офроуд е малко смешно, защото и децата знаят че това не е машина за офроуд а за асфалт...
            За ОффРоуд разбрахме че става.
            http://www.metacafe.com/watch/40703/offroad_testing/
            Не говорим за Оффроуд.
            Имаш няколко милиона. Зимата какво караш.

            Коментар


            • #21
              Ховъркрафт !!!!

              Може и лятото ....
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #22
                По скъпото не носи по голямо удоволстеие.На времето и аз мислех така , ма с годините човек помъдрява
                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                Суперскан България www.decbg.com
                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                Коментар


                • #23
                  http://video.google.com/videoplay?do...6874&q=offroad

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от kiki.t
                    По скъпото не носи по голямо удоволстеие.На времето и аз мислех така , ма с годините човек помъдрява
                    Ако имаш в предвид че на времето си мислел че по скъпото не носи по голямо удоволствие а с годините това се е променило и аз съм на същото мнение.
                    Човек трябва да знае и 2 и 200.
                    Кажи за видеото.

                    Коментар


                    • #25
                      K'ъв офроуд, кви пет лева?! По тия места се минава спокойно с Жигули, да не говорим с Москвич, или ЗАЗ. Разликата е само в разхода на гориво и парите за автомобила! Ама те, за това са тия, дзверове със дзверски пари, да не може да си ги мери някой с техния по големина, а по скъпотия....., като няма по какво друго...?!!!

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от kinex
                        Първоначално публикуван от sabin

                        Така че да обсъждате дали каиена е конкурентен като джип за офроуд е малко смешно, защото и децата знаят че това не е машина за офроуд а за асфалт...
                        За ОффРоуд разбрахме че става.
                        http://www.metacafe.com/watch/40703/offroad_testing/
                        Не говорим за Оффроуд.
                        Имаш няколко милиона. Зимата какво караш.
                        кфи милиони, карам си диското и туй то, само дето съм направил сичко от до + експедиционна подготовка, екипировка, а и веднага се изстрелвам на околосветско с него. Нее, поршето не го виждам в гоби, или откадето и да мина за непал, пък и в непал не го виждам...

                        Коментар


                        • #27
                          За качествата на джиповете при движение по заснежен асвалт става въпрос.

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от kinex
                            За качествата на джиповете при движение по заснежен асвалт става въпрос.
                            Ми аз съм бутал доста Jeep-пове като твоя, на Боровец и Банско, някои така и не излязоха при Коце, на "Ястребец2" и добре че направиха кабинков лифт, на Банско!
                            А ако ми говориш за електрониките, дето заместват задкормилното устройство, т'ва е друг въпрос. С такива коли и най-големия левчо може да кара с 20-30км./ч. по-бързо от теб на заснежен асфалт! Друго е в гората и полето, ама там, те тия, не се навират, щото ще ядат немити к....(картофи), както би казал Балканджията!!!

                            Коментар


                            • #29
                              Моя джип няма много общо с темата.
                              По скоро Кайените не се навират в гората защото не им се занимава с глупости. Неса решили - неса ни "строшили зъбите" в калта.
                              http://www.youtube.com/watch?v=15gJecTirwk

                              Коментар


                              • #30
                                Още едно предложение за зимата
                                http://www.youtube.com/watch?v=4Zwh0wl5TG0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X