Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как Пърси попадна в капана ..... кратък разказ на очевидец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как Пърси попадна в капана ..... кратък разказ на очевидец

    Искам да ви разкажа как попаднах в един капан...

    Тази година от много работа и проблеми не успях да организирам празнуване на рождения си ден, който беше в сряда. В петък ми се обажда един приятел, който е управител на едно от най-красивите места в България-Ловното стопанство в Шерба. Та този приятел разказа, как при него има белгийска група ловци, между който имало един джипкаджия участвал в Трансилвания трофи и дали искам да се запозная с него в събота към 18:00 часа. Аз като първия шаран запах яко въдицата.
    Взех си уазката от сервиза и бегом към Шерба. Тъй като закъснявах почти извадих буталата на джипката.
    Минах през портала и паркирах пред хижата. Моят приятел излезе отпред да ме посрещне и ме вкара в хола. Обаче.............
    Отвсякъде наискачаха разни хора с тромби и свирки и цветя и балони и ...... почти щях да получа инфаркт.
    Оказа се, че жена ми и още 25 човека са решили, че не може така без купон и са провели тайна операция. В заверата са участвали хора дори от форума, който бяха с големи фотоапарати и се надявам да пуснат снимки, защото аз по обясними причини нямам. Цяла вечер търсих тоя белгиец, ама не го намерих.
    Искам най-искрено да благодаря на всички организирали тази изненада. Сметката за кардиолога, ще я изпратя по-късно. Чуров и Пламен Тенев си знаят. Ще трябва да се озъртат доста време. Все пак всички сме чували приказката " Няма добро ненаказано".

    И все пак, ако срещнете белгиеца от Трансилвания трофи 2008, кажете му, че има да черпи едно кафе.
    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
    NULLA TENACI INVIA EST VIA

  • #2
    До: Как Пърси попадна в капана ..... кратък разказ на очевидец

    Хе-хе ,яко са те изненадали,върни им го тъпкано.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      До: Как Пърси попадна в капана ..... кратък разказ на очевидец

      Еми така е. Като се мъчиш да се скатаеш, а не да почерпиш както се полага.... Представям си физиономията ти...А честито, на патерици.

      Коментар


      • #4
        До: Как Пърси попадна в капана ..... кратък разказ на очевидец

        Внимавай да не те поканим другаде ,догодина
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #5
          До: Как Пърси попадна в капана ..... кратък разказ на очевидец

          Пърси, Само мога да ти завиждам! Това означава, че имаш много и верни Приятели и Любяща Жена, готови да те Изненадат! Това е една от най големите награди за "Цялостно Творчество", Честито!
          П.С.
          Мен например Никой не ме е изненадвал, ще взема да се притесня

          Коментар


          • #6
            До: Как Пърси попадна в капана ..... кратък разказ на очевидец

            Беше много забавно

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X