Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се пази магистралната полиция в австралия от кенгору !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се пази магистралната полиция в австралия от кенгору !





    Е тва е булбар
    no signature no problems

  • #2
    В интерес на истината това го имат всички които си обичат колите и пътуват извън градовете. Май това е и единствената страна в която голяма част от междуградските пътища нямат ограничение на скоростта и се кара юнашки. Не напразно единственно Холден - австралийското подразделение на GM продължава да произвежда истински мъскъл кари (като гледам полицейските коли си ги карат), а и последния Понтиак GTO, толкова обичан от любителите на адреналина в САЩ е всъщност леко изменен Холден Монаро
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      булбар с гръмоотводи бря

      Коментар


      • #4
        "Гръмоотвода" е антената на мобилния телефон - покритието им е слабичко!

        Коментар


        • #5
          имаше някакава статистика , че на всеки блъстан от кола човек се падат по 15 блъснати кенгура , и се спопенаваше че били голям проблем за движението в Австралия

          Коментар


          • #6
            това за съотношението 1:15 силно ме съмнява... по-скоро ще да е било 1:1500

            къде ще намериш пешеходец, та да го блъснеш едно време в ПАРАЛЕЛИ пишеше, че в L.A. "който ходи пеш е съмнителен"... така е и DOWN UNDER

            Пък братушките не казват "булбар" а "кенгурятник" - защо ли?
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Аз бих си сложил такова срешу кучета тук в БГ. Определено ще ми е в полза!
              ОБОЖАВАМ ДА ЦАПАМ В КАЛТА
              Начин на живот- за някой:)Honda Shutlle 4WD 16V, Suzuki Samuraj SJ413, Toyota Runner 2.5TDI, Мургаш

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X