Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варби тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Варби тунинг


    Ама, quadra, не докарва ли поне по профил на Черокито?

    Между другото, във форума преди време мисля, че бях гледал една тема за Варшава 4х4... Преди няколко месеца една колежка се жени в Нова Загора и една от сватбарските коли май беше точно такава машина... Трябва да си прегледам снимките да видя няма ли я някъде...
    A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

  • #2
    В интерес на истината е подходящо купе, по причина че Варбурга по принцип си е на рама, така че купето е облегчено и има предвидени места за окачване. Само тея тъпи пластмасови брони развалят фасона. Емблемата е без коментар
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от quadra
      В интерес на истината е подходящо купе, по причина че Варбурга по принцип си е на рама, така че купето е облегчено и има предвидени места за окачване. Само тея тъпи пластмасови брони развалят фасона. Емблемата е без коментар
      Майтапа настрана, Варбито е страшна offroad машина
      Колко изпълнения покрай язовирите съм виждал с "пръдливия Ханс"...

      А за емблемата - тъй като я гледам, май е вземана от камион... Иначе - никакви коментари... Карам такава машина (по въздух, земя и вода) все още и знам какъв магнит са тези емблеми за келешите...
      Досега съм сменял 3-4 пъти мерника отпред и един път емблемата на багажника...
      A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

      Коментар


      • #4
        Тук оффроъд машината е УАЗ-ка, Варбито отгоре е само да не ги вали дъжда.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          този вартург върви лищото уча наблизо и много често минавам покрай него...

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от георги велев(g1994pk)
            този вартург върви лищото уча наблизо и много често минавам покрай него...
            Ми то ние теб трябва да питаме върви ли тогава, аз от снимката няма как да разбера...
            A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

            Коментар


            • #7
              ами един съученик живее там и казва че не го е виждал да въви ама незнам

              Коментар


              • #8
                Ето го и немският еквивалент ,качен върху G-klas
                B+

                Коментар


                • #9
                  много е яко

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от vokel
                    Ето го и немският еквивалент ,качен върху G-klas
                    Култово
                    Г класата и в тоалетната да я заключиш гладна няма да остане

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X