Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тракторист състезател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тракторист състезател

    Интересен момент от рали :http://ziza.ru/video/072006/10/traktor_na_puti.wmv
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Ама що чини тоз трактор там?Как да ни го прибийш тоз идиот?Сигуро си се е прибирал към къщи с идна бутилчица ракийчица и ОП насреща му каручка и ОП- БУМ
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      Това е станало на някакво по-измислено рали! На WRC, това е невъзможно, понеже всяка кола си има персонален хеликоптер, и ако има оспасност на пътя се съобщава веднага на навигатора
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #4
        Това за хеликоптера не е точно така ама случката пак е много странна.
        Преди състезателните коли по скоростните отсечки минават три коли на организаторите. Три нули, две нули и една нула. Колите стартират през една минута. Много бързо е изкочил тоя трактор.

        Коментар


        • #5
          На него път не му трябва, излязъл е от някоя градина
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Едно време като започнах да пътувам много ме учудваше че на развиделяване покрай населените места се появяват каруци, трактори, камиони. И всичките с някви гюмове и цистерни. А късно след обяд - комбайни и трактори с ремаркета, тия верно сезонно. Първо сам си го измислих, да им казвам "системата на ...", там който град, после чух че това били "агломерационните пътувания", значи сичко си е на мястото
            Какво толкова? Тесен път, отстрани ниви. Това си е неговият път, не на айдуците от магистралата. Не той трябва да иска разрешение. Градските плюскат от неговия труд за да се возят бързо, с компютри, музика и камери на каските. А неговият спътников приемник е мижав, не е чул че е те сеа оттука ше минава големата гъзария.
            Значи - да лапат кардана.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от kinex
              Това за хеликоптера не е точно така ама случката пак е много странна.
              Това за хеликоптера е точно така, но само в WRC шампионата! А в другите национални и тем подобни шампионати, никой не може да си позволи такъв лукс - да лети хеликоптер над него през цялото време!
              RB Patrol Team

              Коментар


              • #8
                И там не е така. Персонален хеликоптер имат само онези идиоти с катамараните с хилядите конски сили... А иначе обикновенно над WRC-то летят журналистите и то само там където е позволено и терена разрешава.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Не съм 100% сигурен, че съм прав, но съм сигурен 85% ! Аз говоря за онези 20-човека, който карат WRC! Лично съм виждал, как предупреждават навигатора, че след завоя има сърна на пътя! Също съм виждал снимки и кадри, как до паркинга с колите, са "паркирани" и хеликоптерите - обикновенно на близката полянка !
                  RB Patrol Team

                  Коментар


                  • #10
                    Добре де, сеа кво искате да кажете? Тва са ноо груби намеци, даже да правиш джипове е по-евтино отколкото да лашкаш въртолет. Руснаците вече продават играчки с автомобилен бензи, под 100/100, ама сичко друго си им струва колкото струва(((

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X