Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам много яки спирачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам много яки спирачки

    B+

  • #2
    Китаеца си е кетаец. Товар назад не отива, винаги лети напред. С това дълбоко знание почват чираците покрай камионите. А тия са го натоварили с вратата напред че не са я и затворили.

    Коментар


    • #3
      А бе,аз не мога да разбера на тия нацията ли им е генетично сбъркана Аз не съм виждал шофьор-китаец-все едно на лотария си спечелват книжките А пък като гледам снимката-е то си е върховна тъпота А като помислиш,че и камиона сигурно е made in China-дано шофьора е минал метър
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        Камиона трябва да е Щаер,Австрийски
        LZ1NBN

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Нейчо Наков
          Камиона трябва да е Щаер,Австрийски
          ....ако не са му "барнали" някакво лицензионно производство в Китай
          B+

          Коментар


          • #6
            Има една китаиска фирма която произвежда точно по лиценз на Щаер.
            [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
            [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

            Коментар


            • #7
              Напоследък ме занимава такъв въпрос. Ако човек си поръча в китайско контейнер лайна, кво ще получи. Какво е ментето на тва?

              Коментар


              • #8
                А, нищо няма да получи. Ще му откажат да му ги доставят...нали се сещаш, ценна суровина която не е за износ. Там с тези неща се търгува, хората си наторяват с тях, и никой няма да ти ги изнесе
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Да бе, те там верно са ембаргови. Добре де, ще поръчаме тогава кучешки. Котешки ли ще пратят? Само и само да са менте ...
                  Тия май верно са генетически скапани.

                  Коментар


                  • #10
                    Наи-много да те питат какви ще си поръчаш,ако си поръчаш твърди те,ще ти донесът текива дето,ще се разтекат след един ден престои
                    [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
                    [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

                    Коментар


                    • #11
                      А аз предлагам да пробваме.Дайте адрес на Китайска фирма-доставчик....
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X