Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На какво се усмихнахте днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: На какво се усмихнахте днес?

    И аз на времето.
    Сутринта тръгвам към Пловдив и си беше слънчево едно такова, а като се върнах късния следобяд имаше 5-10см сняг
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

    Коментар


    • #32
      До: На какво се усмихнахте днес?

      Днес не само се усмихвахме, ами направо се смяхме - сутринта започнахме със закачки: децата - що да не си купим един трактор, да ходим с него по офроуд акциите, аз - ами ще трябва и ремарке да му купим, да можем да си го разнасяме насам-натам, пак децата - а джипа ще дърпа ремаркето; таткото - аааа, да си ги премерим тогава жипките или трактора, кой е по-по-най....
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

      Коментар


      • #33
        До: На какво се усмихнахте днес?

        На това, че докато разглеждахме един УРАЛ до НДК и Иван Костов ни изгледа странно

        Коментар


        • #34
          До: На какво се усмихнахте днес?

          На една млада дама, зад волана на състезателен камион, която влетя с мръсна газ, клаксон и фарове на дълги на нашия паркинг...

          Коментар


          • #35
            До: На какво се усмихнахте днес?

            На каръшкия ден,но си казах,един ден всичко ще се оправи на 2 метра под земята.

            Коментар


            • #36
              До: На какво се усмихнахте днес?

              Днес се засмях на това, което видях вчера...
              А именно Лада 7-мица с десен волан.
              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

              Коментар


              • #37
                До: На какво се усмихнахте днес?

                Усмихнах се на ароматни виолетки или теменужки - горски ... на топлото време и на няколко карстови камъка в гората ... на няколко кални локви, в които част от членовете на форума биха дали мило и драго да се бухнат вътре с джипа или мотора , а на мен ми се налагаше да ги заобикалям внимателно с децата... и така - хубаво време много усмивки... ти си наред !
                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                Коментар


                • #38
                  До: На какво се усмихнахте днес?

                  ...на природата се усмихнахме с дъщеря ми.спортуваме вечер с велосипедите,извън граданевероятно е,спокойствие,чист въздух
                  HUSGVARNA 630 SMR
                  PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                  Коментар


                  • #39
                    До: На какво се усмихнахте днес?

                    Преди малко се мотах с леката кола по завоите на Витоша и по едно време нещо засмърдя на масло. Отоворих капака и видях че капачката на капака на клапаните я няма и целия двигател плува в масло. Преди да почна да псувам реших да си пробвам късмета и да потърся капачката и след кратка разходка взех че я намерих. Радвах се все едно бях намерил златно килче

                    Коментар


                    • #40
                      До: На какво се усмихнахте днес?

                      На това, че моите приятели ми подариха същото като любимото ми йо-йо, което беше премазано от автобус. Събрали са толкова пари, че не знам колко време им се карах как могат да ги дават за мен. Ще трябва да мисля за отмъщение!

                      Коментар


                      • #41
                        До: На какво се усмихнахте днес?

                        Спомних си как като малка скочих от един 1.60 м. покрив с 2 кокошки държейки ги за краката и летях за пръв път ... голям смях ... още се хиля ... и ми изтръпват бузите .....
                        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X