Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунигован Москвич

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тунигован Москвич

    Преди малко ми го пратиха по пощата. Не знам дали вече не е публикувано, но се посмях:

    Имам зелен москвич, дванайстак. 73-а производство. . . Но всичко по него е тунинг. Малко ме дразни бордовия компютър, който ми говори на френски, защото е от Рено Лагуна 2.2 TDI, 96-a и постоянно ме пита дали се ебавам като наливам бензин на дизелова кола щото нямал база данни за друга.

    Седалките ми са Recaro. Подгряващи. Имам модифицирани катапулти от МИГ-21.

    Климтатроникът и DVD системата за car theatre ги бях вързал на един бушон и отначало гореше, но сега го оправих.
    Съраундът в колата е THX, последното на Лукас, след DTS.

    Рисийвъра ONKYO е в багажника, имам 8+1 колони Таной.

    Задният мост отначало го бях направил по идея на Ситроен, понеже французите знаят как да правят коли, но когато я паркирам на неравни терени и колата след изгасяне клекне ниско се удряше в земята и ми трошеше сините неонови лампи по шасито справка - "Бързи и яростни" Затова сега съм го сменил със заден мост на Mерцедес "А" класа, и затова ми трябва електрониката по управлението му. Това по първия въпрос.


    Пътищата. Абе оправете ги, общинари и други твари. Дупките са изкривили шенкела на предницата. Той предава изкривяване с 3 градуса. През няколко връзки градусите се увеличават и накрая през хидравликата волана ми е на 90 градуса завъртян.

    Както карам и колата почва да се държи странно. Понеже върви напред, а компютъра засича 90 градусово завиване на волана праща сигнали към ABSa все едно колата се занася и е неуправляема. . . И той се включва.

    Първо блокира предно дясно, после задно ляво колело. Колкото и да натискам педала за газта оборотите падат и колата спира, сама си пуска аварийните и праща по GPSa авариен сигнал до сервиза на АЗЛК

  • #2
    До: Тунигован Москвич

    Колега каква е тази кола бе поне марка и измисли че като гледам няма нищо общо с москвич Качи снимки да я разгледаме че на мен ми е интересно Ели поне кажи на собственика и да го направи !
    Последно редактирано от cveti; 04-02-09, 17:05.
    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

    Коментар


    • #3
      До: Тунигован Москвич

      Идея си нямам. Един колега го изровил някъде от нета и ми го прати.

      Коментар


      • #4
        До: Тунигован Москвич

        Koлега, това е една от тъй наречените "градски легенди" какви снимки искаш? Разпространена е по почти всички форуми.

        Освен това го има от по-рано и в нашия форум:

        http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=2149

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X