Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слушам и не вярвам на очите си

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    В повечето законодателства по света автомобилът изрично е посочен като източник на повишена опастност. Ние няма нужда да мислим, ние имаме еврочиновници. Така че хуморът - хумор, отлично нещо, но даването на опасни съвети май не може да се сведе точно до шега. Утре такъв мислител може да излети отвсякъде и да сгази всекиго.
    Дори да има имошагско национално самосъзнание. Ако знаеш какво е това, колега. Туарегът явно е само по-скъпо, но не по-умно развитие на голфаджийството.

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от DINI
      мисла, че е време темата не само да бъде заключена ами да бъде и истрита!
      Срамно е да се стига до такива простащини в форумчето от което всички ние се опитваме да си черпим полезна информация и го правим добре, но понякога (а вече зачестиха) темите се превръщат в на кой му е "по-дълъг"...
      4ао
      На пръв поглед наистина следваше да се заключи темата още по-рано. Обаче така уважаемия от всички ни "калитко" нямаше да получи своя урок. Влизайки в едно вече създадено общество не е добре да започнеш представянето си с поучения към другите от "висока" позиция. Че току виж "високата" позиция се окаже на височината на голф (нищо против тази марка) Пък и DINI част от житейските знания включват и подобни важни уроци.

      Уважаеми „kalitko”,

      Сега му е времето да видите, че сте малко неправ, но не се притеснявайте тук хората не са нито злобни нито отмъстителни. Добре сте дошъл и ако се отнасяте към другите с уважение ви уверявам, че и вие ще получите такова. А иначе тук има събрани на едно място хора, които ще ви е трудно да срещнете на едно място...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #33
        Може би сте прави, но съм сигурен, че пича просто незнае какво говорои, не защото е глупав предполагам, а защото не е чел и малка част от стойностните теми за да види, че нещата са далеч от голфовете и некомпетентни изказвания на хората...
        е някой ден може да го усъзнае... Все пак и аз когато бях на 14 съм правил глупости
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от kalitko
          Колегата Yordan Kolev не занаеш ли че на английски се пише Jordan Kolev
          нещо подобно на Michael Jordan
          Въпреки че съм нов вече съзнавам що за хора сте. Извинявайте ама я си оправете никовете които ги слагате навсякъде по форума и тогава се присмивайте на другите пак. Хахаха
          ей Калитко я ходи си паси овците не се занимавай с хората да не се увеличат ПТП-тата между голфове и 4х4 машини в аритметична прогресия.
          no signature no problems

          Коментар


          • #35
            Re: Слушам и не вярвам на очите си

            Първоначално публикуван от Yordan Kolev
            Мозък струи от форума на VW.
            по повод изказването на даден човек не може да се слагат под общ знаменател над 4000 потребители.
            мисля,че в http://vwclub-bg.org може да се намери много и полезна техническа информация.
            поздрави на всички сериозни в OFFRoad-Bulgaria.

            Коментар


            • #36
              Е на това му се вика да се бориш като прасе с тиква или по скоро като голф с локва
              LZ1HKW
              Реглаж на преден и заден мост
              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

              Коментар


              • #37
                Re: Слушам и не вярвам на очите си

                Първоначално публикуван от golfer
                Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                Мозък струи от форума на VW.
                по повод изказването на даден човек не може да се слагат под общ знаменател над 4000 потребители.
                мисля,че в http://vwclub-bg.org може да се намери много и полезна техническа информация.
                поздрави на всички сериозни в OFFRoad-Bulgaria.
                прав си, ако си кажеш рег. номер ще гледам да не те сгазя ако те срешна ;-)

                а този голф е точно на нашия голфаджия Йордан Колев ;-)


                който показва как Офф-роуда е пряко свързан с VW ;-)
                no signature no problems

                Коментар


                • #38
                  бих добави само 1

                  Have fun but don't spam!


                  П.П.
                  тук не всички са анонимни скилидки Ф главада чесЪн

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от buldog
                    Първоначално публикуван от kalitko
                    Браво бе вместо да кажете едно добре дошъл вие кво държание имате. Много добре. Идеално просто.
                    Добре дошъл
                    А мерси.
                    А на другите браво. Много сте любезни към новодошлите. хахаха

                    Коментар


                    • #40
                      Поне можехте да се научите от голфаджиите как се посреща новодошъл член, а не да ми разправате някакви овци тука и катастрофи. Разочарован съм съм от държанието ви. Просто нямам думи.

                      Коментар


                      • #41
                        Първоначално публикуван от kalitko
                        Първоначално публикуван от buldog
                        Първоначално публикуван от kalitko
                        Браво бе вместо да кажете едно добре дошъл вие кво държание имате. Много добре. Идеално просто.
                        Добре дошъл
                        А мерси.
                        А на другите браво. Много сте любезни към новодошлите. хахаха
                        пич ква любезност търсиш като от 1-вия пост започваш да учиш хората на граматика
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #42
                          Пич ли?

                          Коментар


                          • #43
                            Аз съм на 29 колега. Какъв пич? Я по-културно ако обичаш моля.

                            Коментар


                            • #44
                              Дотук беше темата заключвам я. Хайде сега дайте малко по-спокойно и не забравяйте че портала има определено ниво за което и вие всички следва да се отговорни...
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X