Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слушам и не вярвам на очите си

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ем ноо силно че бегаме, прао до Пирогов. Нали се некой трява да ги закара, па аз да съм линейкаджия, за такива глупости ич нема и да запалим линейката, само да я абим ...

    Коментар


    • #17
      Не знам кой каква азбука знае ама вие преди да пишете на английски и да се смеете на другите се научете да пишете на български първо.
      buldog - това се пише BULLDOG а не buldog
      Присмял се хърбел на щърбел. хахахаха

      Коментар


      • #18
        а сега де

        Коментар


        • #19
          А човек обявява за свое име каквото иска ... Аз поне не знам Булдога да се изживява като въпросната марка куче, и изобщо не съм се сетил да го питам от къде произлиза прякорът му. Може па да е бул-нещо си, то не остана фирма да не е такова.

          Коментар


          • #20
            Колегата Yordan Kolev не занаеш ли че на английски се пише Jordan Kolev
            нещо подобно на Michael Jordan
            Въпреки че съм нов вече съзнавам що за хора сте. Извинявайте ама я си оправете никовете които ги слагате навсякъде по форума и тогава се присмивайте на другите пак. Хахаха

            Коментар


            • #21
              Аз съм сигурен ,че kalitko мечтае да си купи голф

              Коментар


              • #22
                Tuareg ако знаеш какво е това

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от kalitko
                  Не знам кой каква азбука знае ама вие преди да пишете на английски и да се смеете на другите се научете да пишете на български първо.
                  buldog - това се пише BULLDOG а не buldog
                  Присмял се хърбел на щърбел. хахахаха
                  То и kalitko се пише калитко.
                  Да обаче такива болтове не завивам защото не става
                  Драги ми КАЛИТКО ето това е на български, и моят ник и твоят са
                  написани на латиница, за моя поне има превод на български за твоя
                  няма превод. BUL от BULGARIA dog -куче (българско куче)
                  Приятелю КАЛИТКО

                  Коментар


                  • #24
                    Знам. Не е голф.
                    И откога така трябва да се съобразяваме с английският? Аз поне се чувствам представител на по-древна култура.
                    А и туарегите не пишат на английски, можеш просто на български. Някак ще го разберем.

                    Коментар


                    • #25
                      мисла, че е време темата не само да бъде заключена ами да бъде и истрита!
                      Срамно е да се стига до такива простащини в форумчето от което всички ние се опитваме да си черпим полезна информация и го правим добре, но понякога (а вече зачестиха) темите се превръщат в на кой му е "по-дълъг"...
                      4ао
                      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от DINI
                        мисла, че е време темата не само да бъде заключена ами да бъде и истрита!
                        Срамно е да се стига до такива простащини в форумчето от което всички ние се опитваме да си черпим полезна информация и го правим добре, но понякога (а вече зачестиха) темите се превръщат в на кой му е "по-дълъг"...
                        4ао
                        Защо трябва да бъде заключвана тя си е хумор за голфо има
                        какво да се научи.За заключването и триенето на теми си има
                        достатачно умни хора който имат тази възможност да го направят
                        без да се съобразяват с нашето мнение

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от kalitko
                          Колегата Yordan Kolev не занаеш ли че на английски се пише Jordan Kolev
                          нещо подобно на Michael Jordan
                          Въпреки че съм нов вече съзнавам що за хора сте. Извинявайте ама я си оправете никовете които ги слагате навсякъде по форума и тогава се присмивайте на другите пак. Хахаха
                          Колегата "kalitko"
                          (Колегата Yordan Kolev не занаеш ли че на английски се пише Jordan Kolev ) преди да ни научиш как се пише на английски се научи да пишеш на български (занаеш) се пише ето така "ЗНАЕШ"
                          Аз зная: Ти знаеш : Той знае и т.н.

                          Коментар


                          • #28
                            Браво бе вместо да кажете едно добре дошъл вие кво държание имате. Много добре. Идеално просто.

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от kalitko
                              Браво бе вместо да кажете едно добре дошъл вие кво държание имате. Много добре. Идеално просто.
                              Добре дошъл

                              Коментар


                              • #30
                                добре дошъл, коуега кауитко. ама вие нещо много уично го вземате. нидейте така, муади човече.

                                извинете ме, но не мога да казвам буквата уъ
                                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X