Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Благодарности за НЕЗНАЙНИТЕ ми спасители!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Благодарности за НЕЗНАЙНИТЕ ми спасители!

    След като си купих нови гуми (МТ/R) и без абсолютно никакъв опит за каране извън пътя реших да пробвам Паджерото -"От къде може да мине?"
    Намерих един интересен участък(според мен -кал,коловози, странични наклони - абе- кеф) в Лозенската планина над с.Горни Лозен.
    По собствени впечатления се справях горе-долу.Паджерото си минаваше през калта , изкачих един 30 метров баир на около 35 градуса (според уреда в колата) - въобще първата ми Off-road разходка беше супер . И изведнъж на излизане от една средно голяма локва през която минах 3 пъти - ПРАС!- счупи ми се лоста на скоростите( в основата). След като се повъртях 10мин около колата без никаква идея какво да правя- тръгнах си (без колата).
    И тогава ЧУДО - на слизане към селото виждам със страшна сила да се носи една УАЗ-ка (от тези дето приличат на бусове) .Спрях момчетата - те ми казаха ,че отиват да спасяват един друг колега(после го видях), но след него можели да ме дръпнат. Свършихме работа за 5 мин. После аз на 1-ва с 15 км/ч до вкъщи. Лошото е че ме пуснаха да карам пред тях и те после се изгубиха някъде.
    Не можах да им благадаря.-....така, че ако по-някакъв начин това стигне до тях. --- БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ! ударете една жица (0898 600200) или пишете. Много искам да се почерпим!
    Nissan Patrol Y61

  • #2
    Е, готина реклама правиш на нашите машини! След всичките тези изпитания добре, че ти си излязъл як в ръцете та си го счупил!
    Какъв размер са ти гумите?

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Паджеровод
      Е, готина реклама правиш на нашите машини! След всичките тези изпитания добре, че ти си излязъл як в ръцете та си го счупил!
      Какъв размер са ти гумите?
      31/10.5/15

      Според мен лоста си е бил тръгнал- не съм се усетил да го натискам много....ама знае ли човек????
      Nissan Patrol Y61

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X