Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Дядо ви Коледа.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: От Дядо ви Коледа.

    аз понеже днес мисля бавно, ще цитирам края на Пикник край пътя

    Но ако ти наистина всичко можеш и всичко знаеш, и всичко разбираш… намери му цаката! Надникни в душата ми, знам, че там е всичко, което ти трябва. Сигурен съм! Та нали никога и на никого не съм продавал душата си! Тя си е моя, човешка! Ти, само изцеди от мене каквото искам, нали е изключено да искам нещо лошо!… Проклето да е дано, та аз нищо не мога да измисля освен тези неговите, детските думи: «Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат!»
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      До: От Дядо ви Коледа.

      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      ... Джорджо, а твоето желание на Ушенце ли му го шепна? Няма ли да го Споделиш?
      Алекс, аз подходих малко нестандартно... Подочух, че старецът се е измързеливил нещо напаоследък. Изпълнявал бил, само представителни и протоколни фумкции... та кореспонденцията се водела от Снежанка, а джуджетата изпълнявали желанията.
      Забравих да спомена, че преди да си тръгне, старецът ми остави визитката си. Звъннах по телефона от визитката, да проверя дали е истински... Ооо, чудо! Приятен женски глас ми съобщи, че насреща е канцеларията на добрия дядо... Оказа се, че на телефона е самата Снежанка! Поразприказвахме си, оказа се, че си пада по офроуд и редовно чете форума... познавала ме задочно... много била заета тия дни, но после, след Коледа, можела да си позволи една разходка с мен, из Родопите, примерно...
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #18
        До: От Дядо ви Коледа.

        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
        ... та кореспонденцията се водела от Снежанка, а джуджетата изпълнявали желанията. ...

        Ееееееех, да беше Обратното

        Коментар


        • #19
          До: От Дядо ви Коледа.

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Ееееееех, да беше Обратното
          Алекс, за всеки влак си има пътници... Дай ми 5 минути, да ти го докажа!

          П.П. Съжалявам, не можах да открия снимката... На снимката, уважаван наш съфорумник, шеф на най-големия подфорум, гушка едно джудже... и двамата, видимо са щастливи...
          Моля, колеги, помагайте с издирването на снимката!
          Последно редактирано от giorgio; 19-12-08, 15:18.
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #20
            До: От Дядо ви Коледа.

            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
            Ееееееех, да беше Обратното
            Искаш да кажеш едно джудже да води кореспонденцията, а седем снежанки да изпълняват желанията? ... Защо не...

            Коментар


            • #21
              До: От Дядо ви Коледа.

              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
              Искаш да кажеш едно джудже да води кореспонденцията, а седем снежанки да изпълняват желанията? ...
              В такъв случай едно джудже няма да смогва с кореспонденцията!
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • #22
                До: От Дядо ви Коледа.

                Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                В такъв случай едно джудже няма да смогва с кореспонденцията!
                Ааа, ще, ще...
                Нали знаеш за вица за зайо, дето се е увъртЕл У документация...

                Коментар


                • #23
                  До: От Дядо ви Коледа.

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  Ааа, ще, ще...
                  Нали знаеш за вица за зайо, дето се е увъртЕл У документация...
                  Не, не го знам. Разкажи.

                  Между временно аз да кажа за добрите, лошите момичета, Дядо Коледа и подаръците.

                  "Ако си било добро момиче през годината получаваш подарък от Дядо Коледа,
                  а ако си било лошо момиче ...ти прави подарък на Дядо Коледа."
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #24
                    До: От Дядо ви Коледа.

                    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                    Искаш да кажеш едно джудже да води кореспонденцията, а седем снежанки да изпълняват желанията? ... Защо не...
                    Брех, пък и амбициозен, аз като по-възрастен си мисля, че и на по-малка бройка бих кандисал, Но държа на Качеството

                    П.С.
                    А вица е готин
                    П.П.С
                    Абе няма ли Модератори тук какви са тези Волности

                    Коментар


                    • #25
                      До: От Дядо ви Коледа.

                      Еее, той Яро все така по 7-8 ги събира..! Злати да ви каже, ако не вярвате!

                      п.п.Алекс, модераторката е заета да спами, някой по-съвестен да я измодерира и нея!
                      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                      A2 (+)

                      Коментар


                      • #26
                        До: От Дядо ви Коледа.

                        Въпреки че несъм в кой знае какво Коледно и празнично настроение,единственото което искам от Благия Старец е да са живи и здрави всички около мен и виртуално и физически.
                        Искам да ви пожелая на всички прекрасно посрещане на празниците

                        Коментар


                        • #27
                          До: От Дядо ви Коледа.

                          Скъпи Дядо Коледа,надявам се да прочетеш и моето писмо, защото никога не съм получавал подаръците за които съм мечтал, а писма съм писал редовно!
                          Та, желанието ми е простичко, дай ми здраве и сили, да мога да изпълнявам мечтите на моето слънчице, за да вярва дълго в теб!
                          Поздрави от едно пораснало дете!
                          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                          Коментар


                          • #28
                            До: От Дядо ви Коледа.

                            Привет и на Дедото и на форума,

                            Пожелавам си да изпитам отново удоволствието от покупка на Джипка, и сигурно ще стане до март както казаха джуджетата от застрахователното дружество...
                            Т5
                            Crossrunner

                            Коментар


                            • #29
                              До: От Дядо ви Коледа.

                              Последно редактирано от cveti; 19-12-08, 17:13.
                              LZ1NBN

                              Коментар


                              • #30
                                До: От Дядо ви Коледа.

                                Благодаря ти, Нейчо!
                                Точно тази снимка търсех - моят отговор за Алекс!
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X