
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Жени ,не паркирайте така:
Свий
X
-
тия снимки са цяла поредица... има например кола паднала от 2-ия етаж на паркинга, друга паднала във входа на метростанция, трета забила се в яхта на кея и т.н.
не е нужно шофьора да е жена - "woman parking" си е нарицателнопомогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117
Коментар
-
Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/тия снимки са цяла поредица... има например кола паднала от 2-ия етаж на паркинга, друга паднала във входа на метростанция, трета забила се в яхта на кея и т.н.
не е нужно шофьора да е жена - "woman parking" си е нарицателноB+
Коментар
-
Първоначално публикуван от vokelПървоначално публикуван от Тедо /LJ73/тия снимки са цяла поредица... има например кола паднала от 2-ия етаж на паркинга, друга паднала във входа на метростанция, трета забила се в яхта на кея и т.н.
не е нужно шофьора да е жена - "woman parking" си е нарицателно
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар