Обява

Свий
Няма добавени обяви.

по пътя към европа :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • по пътя към европа :-)



    много неща съм виждал, ама това трепе всичката риба

  • #2
    Това не е ли варненската магистрала? Ако е тя, вярно са сложили ограничението, за добро...че преди години минах от там една сутрин в 5 часа на абсолютно празен път и реших да понастъпя - път широк, празен, магистрала...е, със 220 минах през един бая трамплин...добре че Quadra-та дето я карах си беше звяр та ми се размина само с уплаха...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      чак пък 60кмч

      ама какво ли се чудя, това е любимия знак на КАТ /преди слагаха предимно 40, ама им направиха проблем/ - караш си по главен път /или магистрала/ и хоп! "60км" а в храстите Бай Познай-Кой
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от quadra
        Това не е ли варненската магистрала?
        изхода на Враца към Мездра

        Коментар


        • #5
          Е, тогава е що-годе нормално...като за наши пътища...Да не забравяме че около Кнежа например имаше близо 7 километра път само с трошени камъни настилка а на картата се води първокласен
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от quadra
            Е, тогава е що-годе нормално...като за наши пътища...Да не забравяме че около Кнежа например имаше близо 7 километра път само с трошени камъни настилка а на картата се води първокласен
            Абе чак нормално - днес минах от там - нормален си е пътя за България, 90 км./ч. спокойно се карат.
            Но КАТ се е курдисал там от няколко дни и засича!!!
            А Кнежа не го ли оправиха вече?!!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #7
              Това наистина е пътя от Мездра за Враца при бензиностанциите на "ВАНГЕЛОВ" даже се виждат! За този път е нормална скоростта, а иначе всеки сили толкова колко акъл има! Тук специално има почти винаги патрул който искарва от будалите с "повечко" акъл
              На мен ли да са ми вземали точки...
              4ао
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от quadra
                Е, тогава е що-годе нормално...като за наши пътища...Да не забравяме че около Кнежа например имаше близо 7 километра път само с трошени камъни настилка а на картата се води първокласен
                е като е с трошени камъни, дай да слезнем и да бутаме колата да не й стане нещо... вчера пак гедах един ТЛК как спира за да пресече трамвайна линия... а колите минават покрай него с 30-40кмч

                като са им толкоз нежни колите да си ги държат в гаража!
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Абе аз направо ги прелитам, ама другите като се мотаят и ти щеш не щеш спираш...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X