Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам адронен колайдер втора употреба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

    Абе, ей....я да си джиткате с колайдерчето там и да ми не закачате таралежите....ша ви дам аз едни змии. Прочее, аз се мъча три деня у дома с едно хилти, що не го дадете тоя колайдер да издупча към 5-600 дупки за гипсокартона, ще ви го върна чист и неопетнен, па и толко прах нема се дига и жената нема да бучи толкова. Па мое се разберем нещо за таралежите....

    Коментар


    • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

      Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
      Значи,понеже колайдера е мой,да поясня:Последната Ни поставена задача е свързана с парламента. Т.е. 240 бр. магнити ще са достатъчни,за да се изпълни задачата..
      АЛОООО!
      Собственоста на колаййдера е ясна одавна!
      Напомням:
      член 6-ти, алинея 2-ра:
      Всяко посегателство над колайдера се счита за престъпление и се наказва с цялата строгост на закона (вж.т1 от чл.3).
      Чл 2-ри(ако не си спомняш):
      Колайдера е собственост на революционният комитет и нищо или никой не може да оспорва това.
      Има ли смисъл да пояснявам състава на комитета?
      Колайдеремос!!!!
      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

      Коментар


      • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
        Прочее, аз се мъча три деня у дома с едно хилти, що не го дадете тоя колайдер да издупча към 5-600 дупки за гипсокартона, ще ви го върна чист и неопетнен, па и толко прах нема се дига и жената нема да бучи толкова. Па мое се разберем нещо за таралежите....
        Молбата ви бе разгледана и одобрена.Ще получите джобен колайдер за пробиване на малки дупки.Ако се запишете в редиците на колайдеристите, ще ви бъде зачислен по-голям колайдер с възможност за парламенторушене.
        Колайдеремос!
        Ferrum dum ignis candet cudendum est.

        Коментар


        • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

          Първоначално публикуван от Ковача Преглед на мнение
          ...ще ви бъде зачислен по-голям колайдер с възможност за парламенторушене.
          Колайдеремос!
          За най-голямо съжаление, днес разузнаването съобщи, че парламента е едно голямо хологравско изображение, покриващо голяма черна дупка, направена още на 9.09.1944 г. Целта е да се отклоняват суровини и средства за някоя революция в недалечно бъдеще. Предположението на учените колайдеристи е, че можеби ние с решение на революционният комитет) сме направили тази черна дупка с цел финансиране на революцията. ТУК ВЕЧЕ ИМАМЕ ПРОБЛЕМ. поради непредвидимостта на пространствовремевия континуум, за да направим черна дупка на парламента, то трябва да маправим черна дупка в черната дупка (или накратко - метачерна дупка). Това само по себеси поставя на карта целия проект за революцията (майната и на вселената - какво като и тя ще изчезне ?? революцията е важна).
          Ако наистина направим черна дупка на мястото, то ресурсите, които сме получавали в бъдеще, най-вероятно ще няма да сме ги получили тогава (е те това време чисто граматично не знам кое е??), което от своя страна ще значи, че ще няма да сме ги пратили в миналото за да започне строежа на колайдера, който беше вече изобретен за да направим революцията и да стигнем до сегашния момент, в който можем с една необмислена атака върху добре прикритата черна дупка да унищожим идеята изначално и да убием мечтите на бъдещите нас, преработили миналото ни за да станем това, което сме !!!
          Така че, ДРУГАРИ, внимателно с копчето.
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

            Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
            Ти къде си виждал лайно да се привлича от магнит ?
            За парламента, от Научната дивизия сега разработват антилайнен колайдер...
            Благодаря за забележката... направо по случая: - В напреднала фаза са опити за дистанционно насочване на колайдера, без големи промени в конструкцията му чрез новозачислената девизия навигационни мухи с гама предаватели - за локализиране на целта .
            Набират се доброволци за допълнителни изпитание - изпращайте мухите на %^^&$###@000^^><. Благодаря!
            П.П. Големи дебели черни и космати по възможност Моля!
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

              Вземайте пример ...
              Прикачени файлове
              Range Rover Sport 2.7

              Коментар


              • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                Първоначално публикуван от incomis Преглед на мнение
                Вземайте пример ...
                Ние работим на по-едро. Имаме си 20-литрова дамаджана от 65-градусова сливова скоросмъртница, филтрирана през черна дупка, ароматизирана с марсианска атмосфера и изпита незнайно от кого. Но от Разузнаването смятаме, че са били от Пропагандната дивизия, които за пръв път изпреварили Научната дивизия в изпиването на нещо...
                Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                Коментар


                • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  За най-голямо съжаление, днес разузнаването съобщи, че парламента е едно голямо хологравско изображение, покриващо голяма черна дупка, направена още на 9.09.1944 г. Целта е да се отклоняват суровини и средства за някоя революция в недалечно бъдеще. Предположението на учените колайдеристи е, че можеби ние с решение на революционният комитет) сме направили тази черна дупка с цел финансиране на революцията. ТУК ВЕЧЕ ИМАМЕ ПРОБЛЕМ. поради непредвидимостта на пространствовремевия континуум, за да направим черна дупка на парламента, то трябва да маправим черна дупка в черната дупка (или накратко - метачерна дупка). Това само по себеси поставя на карта целия проект за революцията (майната и на вселената - какво като и тя ще изчезне ?? революцията е важна).
                  Ако наистина направим черна дупка на мястото, то ресурсите, които сме получавали в бъдеще, най-вероятно ще няма да сме ги получили тогава (е те това време чисто граматично не знам кое е??), което от своя страна ще значи, че ще няма да сме ги пратили в миналото за да започне строежа на колайдера, който беше вече изобретен за да направим революцията и да стигнем до сегашния момент, в който можем с една необмислена атака върху добре прикритата черна дупка да унищожим идеята изначално и да убием мечтите на бъдещите нас, преработили миналото ни за да станем това, което сме !!!
                  Така че, ДРУГАРИ, внимателно с копчето.
                  Новото граматическо време се казва "Колайдерско бъдещо неопределено" и се дели на подвидовете Евентуалистично и Нихилистично детерминирано.
                  Научната дивизия използва "Hadron Future Totallyimperfect Freaky Tense", а Пропагандната дивизия - "Адронный Всех ОбВинительный Падеж".

                  Преди няколко седмици имах възможността да се срещна със своето бъдещо Аз. С известна радост установих, че е станало още по-хубаво и умно, възпитано и някак с аристократична осанка. Явно революционното съществуване на гърба на цялото човечество му се беше отразило чудесно. Премерена арогантност, комбинирана с никому ненужна скромност, допълваше картинката. Допадна ми.
                  Та, моето бъдещо Аз беше отскочило към миналото си да се запознаем и да пийне едно мартини, защото след време Научната дивизия щяла да изпие всичко във Вселената. Предупреди ме да не го допускаме и да увеличим мощностите на колайдерните дестилатори, в противен случай сме били рискували да се превърнем в алкохолна дестинация за десетте милиарда бъдещи жадни колайдеристи. Другият сериозен проблем бил с цацата - не стигала за масите. Успокои ме, че поне кисели краставици ще има в изобилие.
                  Другари, необходимо е да вземем мерки. Бъдещето не е "онова там в далечината". Бъдещето ще е това, което направим днес.
                  Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                  Коментар


                  • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                    Подкрепям! Научната дивизия веднага да зпочва работа по проекта "Река Марица - сливова да стане, а пък тревата - шопска салата!" а Пропагандната дивизия да разпространи по света новината: "България - на 1 ракия и 1 салата разстояние!", "България на 3 ракиени морета (може и мартини-та )"!
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                    Коментар


                    • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                      Колега,колайдера продава ли се още?Имам интерес.Дай още малко подробности:има ли възможност за регистрация ,от къде е внос,да не извън еврозоната и да трябва технотест,колко киловата е,да не е акцизен,с ляв или десен волан е?
                      БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                      TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                      Съби Радев А(-) 0895745706

                      Коментар


                      • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                        Годишен отчет за дейността на приложната дивизия:

                        http://bikinizine.blogspot.com/2009/03/10_17.html -

                        (мръднималкоскрулъранадолузадавидиш )

                        (те тия, така наречени собственици, нека си мислят, че сами са издълбали дупките )
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                        Коментар


                        • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                          Първоначално публикуван от jeepman13 Преглед на мнение
                          Колега,колайдера продава ли се още?Имам интерес.Дай още малко подробности:има ли възможност за регистрация ,от къде е внос,да не извън еврозоната и да трябва технотест,колко киловата е,да не е акцизен,с ляв или десен волан е?
                          Вече не мога да го продам. Стана революционна собственост. С негова помощ Нашата дивизия вече действа на територията на цялата вселена. От Юпитер и Андромеда, та чак до Полски Тръмбеш. Ако все пак се съгласят на продажба, ще Ви съобщим своевременно.
                          А иначе, на въпроса Ви:
                          -Няма нужда да се регистрира и не може да мине технотест, тъй като всеки контролен орган, доближил се до Него, моментално се изпарява в нищото. Мощността Му е 566 000 000 00001 мегавата при икономичен режим /т.е. на тихи обороти/. Митото Му е с 210 евро повече от всички напечатани на света банкноти.
                          Останалите подробности са дивизионна тайна /засега/ и ако ги споделя, то КОВАЧА ще ме закове на някоя декоративна ограда за срок от 1000 години. А междузвездния командир IAI-BG, ще ми набучи клечки на очите, за да не мога да мигам през всичките тези години.
                          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                          -----------------------------------------------
                          Питието определя съзнанието....
                          -----------------------------------------------
                          0887770735

                          Коментар


                          • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                            Вече не мога да го продам. Стана революционна собственост. С негова помощ Нашата дивизия вече действа на територията на цялата вселена. От Юпитер и Андромеда, та чак до Полски Тръмбеш. Ако все пак се съгласят на продажба, ще Ви съобщим своевременно.
                            А иначе, на въпроса Ви:
                            Митото Му е с 210 евро повече от всички напечатани на света банкноти.
                            EEE, ти пък сега, колега! Ми той човека ще плати с чек - за какво са му банкноти.
                            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                            Останалите подробности са дивизионна тайна /засега/ и ако ги споделя, то КОВАЧА ще ме закове на някоя декоративна ограда за срок от 1000 години. А междузвездния командир IAI-BG, ще ми набучи клечки на очите, за да не мога да мигам през всичките тези години.
                            Ех, че си оптимист . Ако е само това, да съм издал всичката девизионна тайна. Автоцензурата в революционните редици е толкова силна, че наказанието, което си налага сам на себеси всеки проговорил, може да бъде прекъсвано на 100 години за по пет минутни почивки на топло в дебрите на АДА. След 5-те минути ужасът продължава умножен по броя атоми във вселената.
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                              Мдааа - вижте какво има в подфорума за наука: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...EE%EB%E5%F2%E0. Не е ли и мястото на тази тема ТАМ, питам аз и отговор не искам! Дискриминация спрямо истинската наука и поредното изместване на реалните параметри на прогреса от псевдо институционални полу легални и дори торсионни неуместности в публичното поле на форума. На оръжие братя - да заемем полагащото ни се място в дулбокомислените черни дупки на РЕАЛНАТА НАУКА. Колайдеремос.
                              Предлагам и поданкета в темата - кое е по-силното
                              1. Черната дупка от колайдера
                              2. Торсионното поле от ... като разберем какво го прави ще допълним анкетата
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Продавам адронен колайдер втора употреба

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Мдааа - вижте какво има в подфорума за наука: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...EE%EB%E5%F2%E0. Не е ли и мястото на тази тема ТАМ, питам аз и отговор не искам! Дискриминация спрямо истинската наука и поредното изместване на реалните параметри на прогреса от псевдо институционални полу легални и дори торсионни неуместности в публичното поле на форума. На оръжие братя - да заемем полагащото ни се място в дулбокомислените черни дупки на РЕАЛНАТА НАУКА. Колайдеремос.
                                Предлагам и поданкета в темата - кое е по-силното
                                1. Черната дупка от колайдера
                                2. Торсионното поле от ... като разберем какво го прави ще допълним анкетата
                                Я си стойте тука, че там Стефан ще ви разпилее от бъзик.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X