Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Докъде стигна Батето / Иван Славков/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Докъде стигна Батето / Иван Славков/

    Тази вечер, от едно гаражно кафене изпадна една пияна отрепка с раздърпан анцунг и започна да се секне и да храчи наляво и надясно..
    Точно се доближи до джипа ми и си сложих ръкавицата за да не си обеля кокалчетата ако се изплюе върху него и пияндето надигна глава и се взря умно в мен!
    Това беше Батето, някогашното величие и настоящ парцал!
    След малко изкочи шофьора му, на длъжност "спортен Директор" и го гушна с любов за да го отнесе към някаква кола...

    Ей, не съм вярвал, че човек може толкова да се ос...ре на края на живота си!
    Само не мога да си обясня, защо генерал Вл. Стойчев навремето го е предложил за олимпийски представител на България?!

  • #2
    Мда-а , неведоми са пътищата господни !!!

    Коментар


    • #3
      Че той никога не е бил нещо повече от това което е сега... И май балъците сме ние че търпим такива да ни "управляват"....
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Абе ний не че толко ги търпим, ами тия все намират начин да се държат отгоре. Манипулатори.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #5
          Жалко, ама си прав ...
          Като го ритнаха, говорих с някви, казах каквото мислех за това лице. В момента това е най-нещастният човек в държавата. Като скочиха да ми се подиграват - знаел ли съм колко пари имал. Толкова подробно отдавна не се бях смял на нечии глупости. Колкото и да има, на него не му трябва и една стотинка повече от две ракии на ден, повече без друго вече не може. Обаче вече никой не му вика Бате ти си велик, не посяга да му целува задника, пък на него нищо друго не му трябва отдавна. Скоро случайно го мернах по няква кабеларка. Пълен разпад на личността. Като тъста си вече говори за себе си в трето лице. Че името му било свято а той самият - национално достояние. Насреща му някво полуидиотче с три базови думи в речника, спортен журналист значи, и то се беше видяло в чудо, и просто го изгони. При всичкото ми отвращение към такива, и мене ме хвана срам от гледката.

          Коментар


          • #6
            Стефане,кабеларката се казва Нова телевизия ,дотук си прав,полуидиотчето с три базови думи в речника, за което говориш е спортен журналист и се казва Крум Савов.Батето каза ,не че е обаче национално достояние,а национално богатство и.........скоро трябва ли да го приватизират ,ама за много пари .Не си прав обаче ,че вече никой не му вика "Бате ти си велик",а още по малко ,че не посягат да му целуват задника.Тая разруха ми е съсед .Това дето е направило впечатление на Volk,на мен вече не ми прави впечатление ,защото се случва сутрин,вечер и най често посреднощ.А желаещи да му ближат задника ,повярвай има много.Само като седне в близкия ресторант на ъгъла и заведението се пълни и всички искат при него да седнат.
            B+

            Коментар


            • #7
              Ясно)) Значи трябва да не ходя там, щото като изтреса нещо, без друго ще ми скочат))
              Сигурно е както го казваш, аз от телевизора общо-взето слушам новините, другото хич и не знам кво е. Поразяващо е обаче, колко не умеят да остаряват с достойнство хората. Или да се дръпнат навреме. Добре че не са всичките такива ...

              Коментар


              • #8
                Нали знаеш,едни остаряват като катедрали ,а други-
                като цървули
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Стефан
                  Поразяващо е обаче, колко не умеят да остаряват с достойнство хората. Или да се дръпнат навреме. Добре че не са всичките такива ...
                  Всички властници са такива......Властта казват е магнит.И този ако не беше поразяващата му уста да каже тези глупости /да си поиска по точно /,щеше пожизнено да е в БОК,МОК,БФС,организационни комитети ,председателстващ журито на незнам кой си мис конкурс и т.н .Ама човек като не си знае мярката .........
                  B+

                  Коментар


                  • #10
                    Славков няма какво да го коментираме.

                    По-въпроса за оттеглянето с достойнство - в по-примитивните общества навремето, отиващият си вожд или цар е бил убиван от претендента. И не е възразявал много-много, щото "бивш цар" не е много почетна титла, пък и трудно би свикнал с новото си амплоа. Даже е бил цял ритуал. Короната си има цена, обаче за нашите е само привилегия и никакво задължение.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                      Славков няма какво да го коментираме.

                      По-въпроса за оттеглянето с достойнство - в по-примитивните общества навремето, отиващият си вожд или цар е бил убиван от претендента. И не е възразявал много-много, щото "бивш цар" не е много почетна титла, пък и трудно би свикнал с новото си амплоа. Даже е бил цял ритуал. Короната си има цена, обаче за нашите е само привилегия и никакво задължение.
                      Който не знае, ритуала е следния - отрязва се главата на предишния вожд и се хвърля на отбраните момци от племето...
                      Който се пребори да я хване, става вожд за една година - през това време може да прави абсолютно всичко, дори да измъкне жена ти нощем от леглото...
                      След като изтече годината, си слага главата на дръвника!
                      Битката за главата на стария вожд е свирепа!

                      Коментар


                      • #12
                        за да се оттеглиш с достойнство, трябва да си имал достойнство и преди това...
                        тоя идиот е олицетворение на типичния българин /Бай Ганьо/ - може ли да получаваш издръжка от МОК от порядъка на 1000$ на ден и да се чудиш как да "заработиш" още

                        а иначе той си е плейбой и пияница от много отдавна...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          Проблема е защо не му е отрязана главата след първата година?!
                          Явно в племето не е имало вече мъже, а само евнуси!

                          Коментар


                          • #14
                            батката

                            Преди време живееше на "Черковна"/Преди да се измести на "Омуртак"-живея в тоя раион/,Та ням да я забравя тая пианка-
                            Ходи си към къщи с костюма и една 5 килограмова мрежа с картофи/гушната/,а тая ми ти мрежа го дърпа а наляво,а надясно по
                            тротоара.......Амплитудата бе към 2.50м.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X