Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Имате ли си животно?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00103.jpg
Прегледи:1
Размер:106.6 КБ
ID:5461085

    Коментар


    • От: Имате ли си животно?

      Вече можем да отваряме сушилнята......Как се научи на това не знам.....
      Прикачени файлове
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: Имате ли си животно?

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        От месец се каня да пиша, но не ми идваше желанието. Преди три месеца Ръф (най-големия на снимката ) след 14 години вярна служба, бе победен накрая от старостта и го изпратих в другия свят. След месец някаква нетипична остра вирусна инфекция за по-малко от три дни изпрати там и Джаф (другото голямо куче), и ми останаха малките кучета, а те за пазачи не стават.....и един ден, като видях обява че се подаряват кучета бебета, от майка немска овчарка и баща смел уличен боец, се сдобих с две космати топки Мечо и Баф[ATTACH=CONFIG]365375[/ATTACH]......да видим какви ще пораснат
        Най-старото ми живо куче в глутницата е от майка кучка и баща помияр. При това положение какво да очаквам от него, изпълнява удобните за него команди и през другото време се скатава и се прави на не чул, за това го кръстих "Адаш" (не "Владо", а "адаш" на всички помиярски настоени българи), та той научи малките да "излизат" на разходки през оградата, и те раснаха, пораснаха ......и изчезнаха.
        Въпреки че бяха ваксинирани, преди почти два месеца след една "разходка" получиха разстройство, то се усилваше (втечняваше) и бях сигурен че е парвовироза. Доктора ме "успокои" че е гана, стигнахме до консенсус че може и нещо отровено да са яли, ама се борихме и като че ли победихме....но един ден се измъкнаха и не се върнаха (беше преди месец) Обикновенно след половин-един час първо се връщаше женската Баф (тя е кастрирана) после момчето Мечо и накрая "дон ебачо'дьо голямата работа". След ден и половина се върна видимо притеснен само "Адаша"(очевидно знаеше какво е станало но е безсловесен). След две седмици издирвания в района (живи или мъртви) ги отписах и започнах да си търся отгледана немска овчарка. Защо овчарка - заради генно-клетъчната памет, интелекта или който както иска да го нарича. Защо отгледана - за да не и влияе "ебльо". Да ама скъпо, а наличните за подаряване изчезваха бързо..........до вчера когато видях обявата и се уговорихме със собственика и да ми е докара (аз може и да ремонтирам джипки, но си нямам моя )....и о чудо днес вече си имам Рекс Натиснете снимката за да я уголемите

Име:31-03-13_1207.jpg
Прегледи:1
Размер:80.6 КБ
ID:54669651.7г паспорт и родословие на "фон дьо...." (то не ме касае), важното е че има кой да завре влажната си муцуна в ръката ти и да те оближе щастлив.........
        Последно редактирано от дядо владо; 31-03-13, 21:32.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: Имате ли си животно?

          Браво, симпатяга

          Коментар


          • От: Имате ли си животно?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15.jpg
Прегледи:1
Размер:73.6 КБ
ID:5472722Това малко симпатично животинче беше на дъщерята, но тя замина за Дубай и сегаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI3315.jpg
Прегледи:1
Размер:97.4 КБ
ID:5472723това голямо откачено диване е мое Много е сладка, но и ужасно своенравна.

            Коментар


            • От: Имате ли си животно?

              Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
              Много е сладка,.
              Ако решиш да я задомяваш, свиркай, имам един мераклия досущ като нея

              Коментар


              • От: Имате ли си животно?

                Споко, ще се кротне къде 5-тата - 6-тата година.

                ...евентуално, и само за някои неща.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Имате ли си животно?

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Споко, ще се кротне къде 5-тата - 6-тата година.

                  ...евентуално, и само за някои неща.
                  Моя вече 7 годишен и не му идва акъла..Ама и породата си му е такава де..

                  Коментар


                  • От: Имате ли си животно?

                    Аз за това казах "евентуално, и само за някои неща". Имаме го същия на село. Вече е на 11. За някои неща си е същото диване, но определено има разлика към добро спрямо когато беше на 3-4.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Имате ли си животно?

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Споко, ще се кротне
                      Явно нямаш дъщеря, или е малка........
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • От: Имате ли си животно?

                        Засега нямам. Но сина я замества подобаващо по щуротия.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Имате ли си животно?

                          [QUOTE=Райковски;1863963]Когато беше на 1 година получи петно на ануса . В последствие, то се наду, кучето го болеше като се изхождаше . Заведох го на ветеринар и след 3 МЕСЕЧЕН антибиотик му мина . След 2 години , започнаха да се появяват петна по кожата му . Заведох го отново, при същата ''ветеринарка'', и тя каза , че има гъбички . Изписа антибиотик за куп пари , но колкото повече му давах антибиотика , толкова повече петната нарастваха и се появяваха все повече и повече . Реших да отида на ветеринар в Плевен . Когато отидох ветеринара ми каза , че кучето ми има и гъбички, и краста . И , че първо се лекува крастата , защото ако се лекуват първо гъбичките крастата се увеличава . Изписа куп АНТИБИОТИЦИ и отново след дълго лечение се оправи . На следващото лято пак получи тези петна , и отново на АНТИБИОТИЦИ .
                          Кучето започна да отслабва , да няма сили ,козината му започна да пада, след време ослепя напълно . Няколко месеца гледах как се мъчи и накрая го заведох и го приспаха. Един приятел ,който има много опит с кучета ми каза, че единствено антибиотиците са съсипали черния дроб на кучето ми. Жалко беше , че ако Троянската ''ветеринарка'' знаеше, че първо се лекува крастата (ако въобще я беше открила), а после гъбичките, сега все още щях да имам куче .[/Q


                          Кученцето ти е утрепано от милите, недоучили и алчни фетеринари, съжалявам но това е .

                          Коментар


                          • От: Имате ли си животно?

                            Ей този 5-годишен хубавец си търси половинка с цел създаване на прекрасно потомство
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:557959_4702995620385_400152651_n.jpg
Прегледи:1
Размер:95.8 КБ
ID:5473640

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:544537_4702957019420_348001459_n.jpg
Прегледи:1
Размер:86.7 КБ
ID:5473641

                            Казва се Лаци и е роден в Унгария. Много добре гледан и възпитан. Редовно ходи на лов и се справя страхотно.
                            Живее в София. Желаещите да се сродят с него могат да се свържат с мен на 0898 79 25 54 за уточняване на формалностите и ...зестрата
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от cveta68; 21-04-13, 01:34.

                            Коментар


                            • От: Имате ли си животно?

                              Нали започна да става топло времето пък и младите дами дами трябва да са с подходяща прическа за излизане...........Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01814.jpg
Прегледи:1
Размер:106.3 КБ
ID:5478479Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01815.jpg
Прегледи:1
Размер:111.3 КБ
ID:5478480Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01817.jpg
Прегледи:1
Размер:110.1 КБ
ID:5478481Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01821.jpg
Прегледи:1
Размер:90.8 КБ
ID:5478482Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01836.jpg
Прегледи:1
Размер:190.5 КБ
ID:5478483Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0190.jpg
Прегледи:1
Размер:146.2 КБ
ID:5478484Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0193.jpg
Прегледи:1
Размер:134.4 КБ
ID:5478485Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0194.jpg
Прегледи:1
Размер:166.5 КБ
ID:5478486
                              LZ3YG

                              Коментар


                              • От: Имате ли си животно?

                                Моите котки така са се проскубали, че обмислям да ги направя на такива малки лъвчета. Ама наистина ли я разхождаш на каишка?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X