Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Имате ли си животно?

    Ето това беше моята Немска Овчарка. Допреди месец беше 6-тия член на семейството , но за съжаление само на 5 години му се съсипа черния дроб и бях принуден да го закарам , да го приспят за да не се мъчи.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:185755_201967689819899_3699850_n.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:5379992Натиснете снимката за да я уголемите

Име:222797_223431501006851_100000200093154_1066783_1095104_n.jpg
Прегледи:1
Размер:147.4 КБ
ID:5379993
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • От: Имате ли си животно?

      Имам 2 кучета и колкото и да е странно - едното е пинчер, а другото млад самбернар

      Коментар


      • От: Имате ли си животно?

        Извинявай, че бъркам в раната, но би ли споделил каква е причината в разцвета на силите си да му замине черния дроб? Отровил ли се е с нещо?
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • От: Имате ли си животно?

          Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
          Но се включвам заради най-новия домашен любимец - ДИВ ЗАЕК. Абсолютно див и малък.
          Теди (жената) го храни с мляко с капкомер , а аз си пия кафето сутрин с него .
          Дано се адаптира. Чувал съм, че дивите зайци не могат да се опитомяват и да живеят с човек.

          А ето и моя пес:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:%u002525D0%2592%25D1%258A%25D0%25BB%25D1%2587%25D0%25B0%25D0%25BD%25201.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5380026

          Коментар


          • От: Имате ли си животно?

            Гледаме се вече пет години ее няма такъв цирк често му се чудя от къде му хрумват различните дивотии а като те погледне все едно ще ти проговори Цезар 5год. НОК е не сме имали по умно и добро животно....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00437.jpg
Прегледи:1
Размер:111.5 КБ
ID:5380027Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0009.jpg
Прегледи:2
Размер:102.8 КБ
ID:5380028Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S5003385.jpg
Прегледи:2
Размер:167.6 КБ
ID:5380029

            Коментар


            • От: Имате ли си животно?

              Бъстър, на 4 години. 74 килограма. Много лигав и изобщо не е лош. Още от малък е в ръцете на най-различни хора и до сега няма ухапан освен мене..
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00147.jpg
Прегледи:1
Размер:213.7 КБ
ID:5380034Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image(124).jpg
Прегледи:1
Размер:134.8 КБ
ID:5380035Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10640.jpg
Прегледи:2
Размер:240.8 КБ
ID:5380036Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображ.009.jpg
Прегледи:1
Размер:71.3 КБ
ID:5380037

              Коментар


              • От: Имате ли си животно?

                Първоначално публикуван от Вискяр Градинаров Преглед на мнение
                Дано се адаптира. Чувал съм, че дивите зайци не могат да се опитомяват и да живеят с човек.

                Могат:
                -Гледах го повече от година,никакви проблеми!

                Кучето Ви е:голям красавец!
                Каква порода е?
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • От: Имате ли си животно?

                  Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
                  Гледаме се вече пет години ее няма такъв цирк често му се чудя от къде му хрумват различните дивотии а като те погледне все едно ще ти проговори Цезар 5год. НОК е не сме имали по умно и добро животно....[ATTACH=CONFIG]458446[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458447[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458448[/ATTACH]
                  Разкошен е! Любимите ми кучета! Да ви е жив и здрав!
                  пп. Нямате ли някое излишно негово потомство?!

                  Коментар


                  • От: Имате ли си животно?

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    Извинявай, че бъркам в раната, но би ли споделил каква е причината в разцвета на силите си да му замине черния дроб? Отровил ли се е с нещо?
                    Когато беше на 1 година получи петно на ануса . В последствие, то се наду, кучето го болеше като се изхождаше . Заведох го на ветеринар и след 3 МЕСЕЧЕН антибиотик му мина . След 2 години , започнаха да се появяват петна по кожата му . Заведох го отново, при същата ''ветеринарка'', и тя каза , че има гъбички . Изписа антибиотик за куп пари , но колкото повече му давах антибиотика , толкова повече петната нарастваха и се появяваха все повече и повече . Реших да отида на ветеринар в Плевен . Когато отидох ветеринара ми каза , че кучето ми има и гъбички, и краста . И , че първо се лекува крастата , защото ако се лекуват първо гъбичките крастата се увеличава . Изписа куп АНТИБИОТИЦИ и отново след дълго лечение се оправи . На следващото лято пак получи тези петна , и отново на АНТИБИОТИЦИ .
                    Кучето започна да отслабва , да няма сили ,козината му започна да пада, след време ослепя напълно . Няколко месеца гледах как се мъчи и накрая го заведох и го приспаха. Един приятел ,който има много опит с кучета ми каза, че единствено антибиотиците са съсипали черния дроб на кучето ми. Жалко беше , че ако Троянската ''ветеринарка'' знаеше, че първо се лекува крастата (ако въобще я беше открила), а после гъбичките, сега все още щях да имам куче .
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • От: Имате ли си животно?

                      Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
                      Когато беше на 1 ........................ .
                      Нямам претенции да съм ветеринар, но и аз съм патил с красти и гъбичики, та мисълта ми е, че това са паразити и не се лекуват с антибиотици...Сменяй ветеринарите при следващия любимец.

                      Коментар


                      • От: Имате ли си животно?

                        Крастата винаги съм я мачкал с неоцидол. Че на всичко отгоре мори и кърлежи, и бълхи. Това за кучета и прасета. Котките и птиците не го понасят.

                        Коментар


                        • От: Имате ли си животно?

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          Крастата винаги съм я мачкал с неоцидол. Че на всичко отгоре мори и кърлежи, и бълхи. Това за кучета и прасета. Котките и птиците не го понасят.
                          Е вече ще знам за напред .
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • От: Имате ли си животно?

                            Ягдтериера ми беше пощръклял от краста. Големи петна без козина, яко разранени от чесане и нищо не помага. Минах през 10-тина ветеринара и 15-20 вида мазила и илачи. Полза от никаква до временна. Мой приятел ми донесе шишенце черна гнус собствено производство която оправи животинчето за седмица. След седмица имаше козина навсякъде. След дълго увъртане и тлъст банкет сподели тайната рецепта. Отработено двигателно масло След около година крастата се появи пак и пак с тайната рецепта се оправи за 3-4 дена. Силно препоръчвам ! Работи !
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • От: Имате ли си животно?

                              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                              След дълго увъртане и тлъст банкет сподели тайната рецепта. Отработено двигателно масло След около година крастата се появи пак и пак с тайната рецепта се оправи за 3-4 дена. Силно препоръчвам ! Работи !
                              Хе, голяма тайна. У наше село си лекуваме с този цяр прасетата, като разбира се не ползваме шишенце, а туба и баданарка. Свинята добива афроамерикански вид, а нерезът я обикаля озадачено, защото я бърка с локомотив известно време. След третирането се налага и карантинен период спрямо мераците за пържоли, защото миришат на черни Илиянски джапанки от два лева чифта.

                              Коментар


                              • От: Имате ли си животно?

                                Само едно от всичките ми кучета е хващало краста . Излекувах го с някаква "взривоопасна" смес със зелен цвят , ходеше като варосана афъска . Не помня името на илача , но ако е интересно ще го намеря .
                                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                                WJ 4.7

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X