Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Имате ли си животно?

    Първоначално публикуван от gloriq Преглед на мнение
    Честит празник на всички!Аз имам много красива кокершпаниолка-Рокси.На 2,5 год е.Страшно е игрива и е отлична компаньонка.Но доста често прави бели.Въпреки това не и се карам,тя е като малко дете-гледа ме хитро и невинно.
    Снимкии!
    VARADERO SD2

    Коментар


    • До: Имате ли си животно?

      Това е теоретично белия ни котарак в естествен вид и след като е "помагал" в гаража
      Прикачени файлове
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • До: Имате ли си животно?

        Аз имах един куч - Лари. Отиде си 2008-а на 16 години, но обиколи 3 континента
        Сега с жена ми си гледаме един сив котарак, който е на 6 години, а август миналата година ни намери другия ни любимец - Лари Джуниър! Много сладък и непослушен пес. Чакам малко да се затопли и засуши, че да му спретна една "къща" с телена ограда и да огранича достъпа му из двора. Отскоро - близо година живеем в Калофер и нещата, които пича изнамери, извади и изяде аз преди него не ги бях намирал - от къде ги вади идея си нямам.
        Иначе него и 4 му братчета и сестричета някой мил стопанин ги изхвърли в една градинка близо до нас. Аз имах идея да си вземам немец, но след като една вечер на връщане от работа малкия ни чакаше пред вратата сърце не ми даде да го оставя на улицата. Няма си порода, няма си родословие ама си е наш и ни дава това, което може би нито един човек не може да даде - много и искрена любов!
        Животните са хубаво нещо.
        Аз обичам оръжията, но нито за миг не съм се замислил да ходя да ловувам, макар че лова ми е наследствен - прадядо, дядо...
        Снимки нямам за съжаление на този комп, но ще гледам да сложа!
        Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

        Коментар


        • До: Имате ли си животно?

          пинчерче.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Имате ли си животно?

            Ето го и новото попълнение, Лора. С майка си.





            Сама.





            Коментар


            • До: Имате ли си животно?

              Днес изведохме ме Мама Шана и малката Айра.
              Голяма игра падна и тренировки за Световното по плуване.






              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Имате ли си животно?

                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Имате ли си животно?

                  Винаги съм имала животни. С годините ставаха все повече... Като тенденцията и тогава, и сега, е - аз ги примъквам, родителите ми ги отглеждат...
                  В момента имам куче, много котки и чинчила.

                  Това е Юри (кръстен на Sibirski от форума)



                  Ето Бък преди две седмици


                  Голяма радост в снега... Освен за търчане в снега, се използва и за теглене на шейна . Трудно е да се определи на кое се радва повече

                  Коментар


                  • До: Имате ли си животно?

                    Е това е моито нещо(бял боксер с черно ухо-да върви с джипката) много зъл.До сега е утрепал няколко мравки и толкоз мухи
                    Прикачени файлове
                    Емил-00356 99872043-Малта
                    Defender-90

                    Коментар


                    • До: Имате ли си животно?

                      Ето го и моито дзверче
                      Прикачени файлове
                      [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]

                      Коментар


                      • До: Имате ли си животно?

                        Етого и нашия "мухльо" поне аз така му викам , защото се самопокани вкъщи.Отначало го беше страх да се доближи до нас , а сега не можеш го изкара от вкъщи!




                        А това е любимата му работа!

                        Коментар


                        • До: Имате ли си животно?

                          Нощем трябва да се внимава
                          По дърветата има лисици

                          Коментар


                          • До: Имате ли си животно?

                            Белчо . Много си ме кефи, голям дивак е.
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Румен Петров - RFF; 04-03-10, 19:13.
                            Р.П.(RFF) 0898677590
                            Пътна помощ
                            ДЕНОНОЩНО

                            Коментар


                            • До: Имате ли си животно?

                              Ето ги и мойте двама лудаци Рок и Бък









                              Сиво-черния е каракачанка а бело-кафявия е м/у каракачанка и кавказка овчарка. Ама са много ревниви и ако вземеш а се радваш на единия почват да се бият


                              Това уфифаното е една болонка приоданче, научи се да ни идва на гости и да я храним. Много е умна м/у другото, команди не изпълнява, но пък има малки някъде в една от съседните по улицата къщи (безлюдна) и след като хапне и хвърляме по някоя филия хляб и го носи на малките. По принцип уличните не са от най грижовните, един ден беше довела две кученца (май само те са преживели студовете) едно бяло и едно черно , ама много бързо бягат.
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • До: Имате ли си животно?

                                Мойта Сара!
                                Прикачени файлове
                                Life is too short to drive dull cars!

                                Fight global warming !
                                ... turn on your A/С !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X