Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Посещение от полицията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Посещение от полицията

    Днес в службата мой колега разказа следното:

    Сутринта се звъни на вратата. Отваря майка му. На входа седи униформен полицай с папка в ръка. Представя се както си му е редът и задава въпрос - "Вкъщи ли е бебето *** **** ****, ЕГН **********" (син на колега ми на 7 месеца). Жената се шашнала, защото детето било на разходка с майка си. Обяснила къде е и попитала какво е направил, че полиция го търси. Получила следният отговор:
    - Снощи на Сточна гара е намерено 6-8 месечно бебе и сега проверяваме наред бебета, да видим кое липсва...
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    До: Посещение от полицията

    Олелеееееееееееее!
    Последно редактирано от cveti; 26-05-08, 19:47. Причина: поста е точно отгоре, няма нужда да се цитира!
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #3
      До: Посещение от полицията

      Дуууууууу,,,,,егати полицията тия да не са се разработиле
      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

      Коментар


      • #4
        До: Посещение от полицията

        Тя темата хич не е за раздела хуморПоредната ,която е изхвърлила детенцето си.Добре поне че са го намерили на Сточна,а не в някоя кофа за боклук.На такива и разстрел им е малко
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #5
          До: Посещение от полицията

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Тя темата хич не е за раздела хуморПоредната ,която е изхвърлила детенцето си.Добре поне че са го намерили на Сточна,а не в някоя кофа за боклук.На такива и разстрел им е малко
          Да така е,хич не е за смях.
          ТЛК 80 4,2ТД-95г

          Коментар


          • #6
            До: Посещение от полицията

            Темата е в този раздел заради предприетите мерки от страна на полицията. Някак не си предтсвям как очакват, някой изотваил детето си момента в който го посетят да каже "ми да, мое е, аз го оставих". Абсурдно е.
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #7
              До: Посещение от полицията

              Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
              Темата е в този раздел заради предприетите мерки от страна на полицията. Някак не си предтсвям как очакват, някой изотваил детето си момента в който го посетят да каже "ми да, мое е, аз го оставих". Абсурдно е.
              Aз даже се учудвам,как са се заели с такова,,маловажно произшествие''...Щото по принцип мислят,,глобално''...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #8
                До: Посещение от полицията

                Я, интересно! Милицията работи!

                Предположение: някой люто им е набил канчетата и докато измислят какво да правят, правят добрата стара ченгеджийска работа: проверки по контингенти и неформални разпити. Бебетата не са много, ама това друга тема. Може и с помощта на кучета (има ли ги още?) или по косвени признаци да са ограничили района в който да търсят до квартал или даже блок.

                Може и съвсем друго да правят, а повод да са си намислили.

                бат'Марто: не бързай да съдиш. Я си представи, че е пострадала майката, а бебето се е отървало случайно/по недоглеждане?

                Коментар


                • #9
                  До: Посещение от полицията

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

                  бат'Марто: не бързай да съдиш. Я си представи, че е пострадала майката, а бебето се е отървало случайно/по недоглеждане?
                  Никого не съдя,нямам тази власт...Но в болшинството от случаите майките не са жертвата...Последния случай за който се сещам,беше за добре облечена млада ,,дама''изоставила 2 месечната си рожба в луксозна количка на Графа...А колко дечица има намерени в КОФИТЕ,в кенефите на влаковете,(не на гарата),не е истина просто...Иначе фантазията ми е богата и мога да си представя всичко(нищо лично към теб,просто при такива случаи избеснявам).
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X