Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Големият лов на САМУРАИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Големият лов на САМУРАИ

    Само хората които не са си купували такова джипче не знаят колко е трудно да се намери.
    Днес кратко ще кажа, че за целта навъртях 1500км. по Българската републиканска мрежа на борда на САМУРАЙ.
    Тръгнахме от Варна, минахме през Габрово, там има раздробен SJ-410, купихме малко дреболии, и продължихме към София. Там имахме уговорка да гледаме 1 джипче. По телефона джипа беше зелен от перник за 3000лв. В действителност се оказа бял, софийки и ПЪЛНА МОРГА. Това беше най грозната и окаяна джипка на света. Дори и за скраб няма да я вземат, тъй като там изкупуват метали, а не ръжди. А интериора изглеждаше като след бой с Питбули. А "охлюва" който я продаваше, застанал гордо като някой Наполеон (метър и 40 висок с метър и 30 манто, с едната рика бръкнал в джоба а с другата размахва ключ с аларма) твирди - "Джипа е ПЕРФЕКТЕН". Малеее той къде видя изобщо джип, че и перфектен. Цената от 3000 не подлежи на коментар.
    На другия ден отидох до Дупница. Митът за "Ефтините италиански коли" бе тотално разбит. И нито 1 САМУРАЙ. За малко да купят нашият. Дойде клиент и направо каза цена която дълбоко ме накара да се замисля. Но тогава трябваше да търся 2.
    От Дупница отидох до Кюстентил. Там видях 2 САМУРАЯ. Единият на щефа на КАТ-Технически прегледи, Но не се продаваше. Джипката беше снабдена освен с БЕНЗИН и уредби за ГАЗ и МЕТАН. "сичкото багажник беше бутилки"
    Другият беше леко тунингован - с железни вежди на калниците, и смесени няколко кутии боя едната от които е била металик. Имаше и само 1 ХЪБ. За сметка на това беше смесила маслото с антифриз, но - "Той и така си върви....". А Кюстендил е само на някакви си 600 км от Варна. Можеше да го купим и да тръгнем на риск, че ще поставим рекорд на ГИНЕС - "Най-тъп експеримент (600км без масло)".
    И пак в София. Оглед на още 2 ама единият (за 3500) "Ей сега преди 20 мин. го купиха. Но има още 1 - ПЕРФЕКТЕН" Отивам и гледам SJ 413- Santana. Туба с висок таван, до тук не е зле. ОБАЧЕ задната броня от Вартбург или нещо такова. Допълнителна стойка за велосипед направена от някакви тръби вероятно остали от асмата на село и заварена с ГЪЗЪ си. На сичкото отгоре не идва собственика, а някакън негов приятел и НЕ носи ключовете. И за това нещо 89 или 90 година каза 4600.... В тоя момент възпитанието ми се изчерпа и .... не си спомням какво съм му казал, ама се отдалечи заднешком полу бягайки.
    На следващият ден ПОСЛЕДО се запътвам към Варна, за по-напряко през Русе. Обявата беше на колега от форума. Мога да кажа само 2 думи - ВЗЕХМЕ ГО. Верно има си забежки, но като баланс на цена спрямо качество се надявам че и той е доволен. Много лее масло и е сложена някаква помпа от москвич, заради което се наложи да го тегля от Русе до Варна. А този, който си го купи е ГЕРОЙ с главно "Г". При температура минус -10,-12 без парно и с правен-недоправен гюрук....200км са си сериозно изпитание. Заради това че диша (което е нормално за живите организми) имаше ЛЕД отвътре на стъклата. Заради снегонавяванията и на места нулева видимост тези 200км ги карахме със средна скорост 45-50 км/ч. Около 4 часа. Направих няколко снимки, ама нещо съм изморен и за това тях друг път.
    Ако някой си търси САМУРАЙ да внимава - обявите не са това което са.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

  • #2
    До: Големият лов на САМУРАИ

    Браво,вие сте герои.Това си е наистина за рекорд на Гинес,кандидатствайте може да ви огрее.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      До: Големият лов на САМУРАИ

      И аз така се разходих до софия за една перфектна HJ61 която и за скрап не ставаше. Още ме е яд. Оня си мисли "абе тоя гьон да дойде чак от Бургас все ще я вземе" е да ама не, и на мен ми се изпари възпитанието и първите 7.

      Коментар


      • #4
        До: Големият лов на САМУРАИ

        Е разходил си се Щом не помниш кво си му казал не ми се мисли в каква ярост си бил

        Коментар


        • #5
          До: Големият лов на САМУРАИ

          Не е по темата,но видях един самурай-кабрио оставен на произвола в един автосервиз в Бяла-на самия пътя Варна-Бургас има едно магазинче за авточасти и покрай един трафопост надясно. Може да не е кой знае какво, но ако ти се разхожда....
          Land Rover Defender 110SW 300tdi

          Коментар


          • #6
            До: Големият лов на САМУРАИ

            Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
            Не е по темата,но видях един самурай-кабрио оставен на произвола в един автосервиз в Бяла-на самия пътя Варна-Бургас има едно магазинче за авточасти и покрай един трафопост надясно. Може да не е кой знае какво, но ако ти се разхожда....
            То Бяла ей го на тука на някакви си 55 км.
            Мерси на инфото, като ми се наместят кокалите, ще мина да го прослушам.
            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
            http://www.cardomain.com/ride/2562837

            Коментар


            • #7
              До: Големият лов на САМУРАИ

              А ето и 1 снимка за доказателство на нашият подвиг:
              Прикачени файлове
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • #8
                До: Големият лов на САМУРАИ

                в Троян има един на колега от форума.не лош джип.има и обява.

                Коментар


                • #9
                  До: Големият лов на САМУРАИ

                  Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                  в Троян има един на колега от форума.не лош джип.има и обява.
                  Гледах обявата, но е туба, а ние търсихме кабриолети.
                  В крайна сметка намерихме 2. Единият е в перфектно техническо състояние, но е изгнил, а другият е изкърпен, но с проблем в двигателя.
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • #10
                    До: Големият лов на САМУРАИ

                    Преди да взема Ферозата и аз бях тръгнал да оглеждам Самураи. Покрай половината просто преминавах бавно с колата, без дори да спирам и да викам собственика да го отвори... Накрая се отказах. Запазените никой не ще да ги продава. Имам чувството, че ужасно много хора смятат, че джипа за разлика от колата не се нуждае от абсолютно никаква подръжка, а цената му никога не пада, дори да има дупки колкото грамофонна плоча и не пали...
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Големият лов на САМУРАИ

                      Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                      Преди да взема Ферозата и аз бях тръгнал да оглеждам Самураи. Покрай половината просто преминавах бавно с колата, без дори да спирам и да викам собственика да го отвори... Накрая се отказах. Запазените никой не ще да ги продава. Имам чувството, че ужасно много хора смятат, че джипа за разлика от колата не се нуждае от абсолютно никаква подръжка, а цената му никога не пада, дори да има дупки колкото грамофонна плоча и не пали...
                      +1
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • #12
                        До: Големият лов на САМУРАИ

                        Евала, господин Каскадьор

                        На тва му викам аз упорито търсене

                        Браво на вас, надявам се новата придобивка да радва собственика

                        Успех!
                        SUBARU OUTBACK 2.5
                        LZ1WLF

                        Коментар


                        • #13
                          До: Големият лов на САМУРАИ

                          Първоначално публикуван от amestaff Преглед на мнение
                          Евала, господин Каскадьор

                          На тва му викам аз упорито търсене

                          Браво на вас, надявам се новата придобивка да радва собственика

                          Успех!
                          Мерси !
                          и на теб много безаварийни км.
                          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                          http://www.cardomain.com/ride/2562837

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X