Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял живот..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял живот..

    Това си случи в далечната вече 1995 година, или там някъде...
    В продъление на шест месеца възстановявах един LJ-80. Купето му беше толкова изгнило, че го правих почти изцяло наново. Джипчето стоеше на улицата без купе и минувачите, често ме питаха за какво ще ползвам тази резачка, имайки предвид онези мобилни разачки за дърва, по старите колеги ги помнят вероятно. Какво ли не направих по това джипче, оригинални части от никъде, дори седалките му не ставаха за нищо. Някой ден, като ми дойде оная мръсница – музата, ще опиша какво и как направих по него... Резултатът обаче бе впечатляващ: Боядисан с тъмно зелен металик със „златна” решетка пред радиатора, „златен” ролкеидж вежди и джанти, красота... Спирали са ме полицаи с думите: „Не ти щем документите, спряхме те, за да разгледаме това бижу”...
    Отплеснах се...
    Качил съм в „бижуто” едно момиче и щастливо си карам по една от малкото широки бургаски улици – „Сан Стефано”. В отсрещното платно паркирана една Тойота FJ40. Тогава, пък и сега, такива коли са рядкост, загледал съм се май повечко по нея...
    На стотина метра, спирам на светофарите на кръстовището със „Стефан Стамболов” и тогава, момичето до мен, съвсем тихичко промълви:
    „Не разбирам от коли, нито от отношенията им с мъжете, но ако погледнеш някоя жена, така, както гледаше онази кола, то тя ще е твоя за цял живот!”

    П.П. От тогава избягвам да качвам в джипките си момичета, които не разбират от коли.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

  • #2
    До: За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял жив

    Не им е мястото тук, ама като отвори дума за ЕлДжея... Все така добре изглеждаше близо 10 години след въстановяването му...







    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #3
      До: За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял жив

      Много секси машинка, имах го за няколко години, сега му се радва друг собственик и е наново възстановен. С изцяло подменено окачване и спирачна система, наново претапициран, боядисан и изкърпен. Цветовете са запазени същите.

      Коментар


      • #4
        До: За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял жив

        giorgio, в случаите като твоя, лекарите казват:"...яж всичко". Ти си неспасяем романтик-джипкар.
        Едно ФтиченСе ми каза, че са те забелязали наскоро на плажа на солниците- изпивал си с очи две американки, флиртувал си с тях, погледа ти е бил трескав, а дланите изпотени. Е ли е вярно това?
        There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
        No wahalla.

        Коментар


        • #5
          До: За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял жив

          Вярно е, но донякъде... като в онзи стар виц за компютрите и компотите...
          Официално съм технически консултант на Черноморски солнци... а по отншение на любимите - дискретен!
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #6
            До: За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял жив

            Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
            ... Едно ФтиченСе ми каза, че са те забелязали наскоро на плажа на солниците- изпивал си с очи две американки, флиртувал си с тях, погледа ти е бил трескав, а дланите изпотени. Е ли е вярно това?
            Това е от вчера: https://htftp.offroad-bulgaria.com/Petya/Giorgio/P2110008.MOV, като се говори, поне да е истина...
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #7
              До: За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял жив

              Във форума продаваха такава Тойота fj40 и на мене очите ми останаха там. А Сузукито си го възстановил суперски.

              Коментар


              • #8
                До: За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял жив

                Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                Във форума продаваха такава Тойота fj40 и на мене очите ми останаха там. А Сузукито си го възстановил суперски.
                Това във форума и аз го гледам. Няма нищо общо на външен вид с това на Джорджо, но ако се направят някои хирургически намеси ще стане кукла. Точно в момента обаче, плановете ми са насочени другаде. Който го вземе ще е щастливец.
                Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 17-03-08, 18:37.

                Коментар


                • #9
                  До: За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял жив

                  Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                  но ако се постегне ще стане кукла.
                  Еее Васко, че си груб! Кажи поне "ако се направят някои хирургически намеси за разкрасяване"
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #10
                    До: За бързите флиртове, които нанасят непоправими поражения върху мъжете, за цял жив

                    Дайте му флекс, ЦО и ламарина и ще сътвори автомобил. То верно, месец мина а само една броня и едни гърнета са си отишли.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X