Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение

    Толкова за Пекота и Жекота.


    А, Гагич, аз съм олиофен.
    Оххх, тук пък липсва едно "г" и една друга буква, ама сигурно ти е кофти клавиатурата...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      нищо не липава, просто човека не ползва зехтин
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Оххх, тук пък липсва едно "г" и една друга буква, ама сигурно ти е кофти клавиатурата...
        "Тъч" ми е клавиатурата, и нищо не пропускам, па и тебе.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
          Всеки си расте с времето. Аз връщах бутилки да играя електронни игри, за баща ми беше непонятно, за дядовците - да не говорим.
          Как ме върна в детството ми!С един приятел за два дена,върнахме толкова бутилки че си купихме по един тетрис!И двамата ядохме бой,че зер доматения сок няма сега в какво да се слага!Но пък бяхме яко щастливи и ми остана скъп спомен!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Нормално, ся лОват покемони.
            То драмата е, че и възрастните ги ловят
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              А, то вече не е ясно кво е драма.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Эээхххх (както би казал един небезизвестен колега), а по наше време - конструктори от ония дето ставаш половин техник, линолеум и пластелин, пирограф ли беше онова, и масово сглобяеми моделчета, ракето-моделизъм и какъв искаш да станеш като пораснеш - космонавт! Мани, ами даже и верно имахме един-двама космонавти. А ся - ни един аеронавт.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Эээхххх (както би казал един небезизвестен колега), а по наше време - конструктори от ония дето ставаш половин техник, линолеум и пластелин, пирограф ли беше онова, и масово сглобяеми моделчета, ракето-моделизъм и какъв искаш да станеш като пораснеш - космонавт! Мани, ами даже и верно имахме един-двама космонавти. А ся - ни един аеронавт.
                  Тия неща и сега се продават, но ги няма на едно място като в магазин "Млад техник" напр. Напоследък си припомням тези умения, щото се захванах да сглобявам едни стелажи. Същото като едно време - ако стелажът е български, гайките не се навиват и запецват върху болтчетата, имат мустаци от струговането, които те бодат и ти пускат кръв, дупките на разните планки не съвпадат като ги наложиш, планките също ти режат ръцете... Ако стелажът (както едно време конструкторът) е например чешки, всички чарколяци си пасват, отвори съвпадат, гайки се навиват с поглед - ЭЭЭЭЭЭЭЭЭхххх, 40 години минаха, пък нещата грам не са мръднали...
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Е кЪк ще да не са мръднали?! Вече чешко и българско почти няма. Китайско онли. Китайско от южен Китай, марково китайско, морково от марка, ма правено в Китай и помежду тях още, пак китайско

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      40 години минаха, пък нещата грам не са мръднали...

                      Как да мръднат като ако е българско тия дето на времето бяха номенклатурни директори на заводите сега са собственици (баровци).
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                        Китайско онли.
                        Китайско и тогава имаше - и тогава беше в пъти по-добро от тукашното. Вярно, не беше масово и толкова достъпно, но това не беше по "естествени" причини.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Китайско и тогава имаше - и тогава беше в пъти по-добро от тукашното. Вярно, не беше масово и толкова достъпно, но това не беше по "естествени" причини.
                          На мен ли го казваш - 80-82 баща ми работеше в Олгин, Куба. Там развития беше направил магазини, като тукашните Кореком, и доста от нещата вътре бяха китайски. Със солидно за нашите разбирания качество.
                          Но това не променя факта, че сега е много повече китайското. Влизаш, да речем, в един спортен или пък магазин за черна техника - че то на практика друго, освен правено в Китай, няма.

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Сега е много повече и българското, и всякакво друго.

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Така си е. И сега сме в някаква развита фаза, не знам точно каква, но мотото и е - да живее потреблението. Въобще, Човечеството яростно се бори да вдигне изяденото и из....но за единица време.

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Това винаги си е било така. Просто в момента успяваме повече отколкото преди 100 години; преди 100 години, повече отколкото преди 200 и т. н.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X