Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Късмет или нещо такова

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Късмет или нещо такова

    Днес четох форума и се сетих за една интересна за мен случка.Преди месец не знам може и повече ходих в магазина за мото аксесуари в грСевлиево.Купих си накладки за мотора и реших да разгледам каските.Преди това трябва да разкажа че в Шумен на състезанието след първия ден-събота както се прибирам в хотела гледам до моя мотор една жълта част,която веднага познах че е от каска.Понеже се бях много уморил от каране и падане в калта,само я прибрах в джоба на мокрото си яке и се прибрах в хотела на топло.Мина състезанието и се прибрах в Габрово и започнах да оправям циганията то каски,протектори,ботуши,очила ,ръкавици и тем подобни колегите знаят.Извадих мръсното яке и в джоба му намиран бузата.Това е една тапицирана час която стои точно между бузата и самата стена на каската.Като я видях се ядосах много, защото мислех да издиря човека и да му я върна,което в Шумен щеше да бъде много по лесно.Както и да е станало .Та да се върнем в магазина ,гледам аз каските и забелязах същата буза.на каска с същия цвят.Казах на Стефан, които ми е приятел и тои веднага ми каза че знаел на кого е.Той човека които я изгубил си бил купил каската от него и потърсил буза, обаче не се предлага като резервна час Тои му се обади по тел, и човека се зарадва много, и с право защото каската без буза се окипазява.Човека беше от Търговише и му го пратих по ЕКОНТ.Ако се видим сигурно ще испием уиски за две каски, но колко е малка България

  • #2
    До: Късмет или нещо такова

    Много по-лесно щеше да ти е да изхвърлиш "бузата". Продължавй така. Успех.

    Коментар


    • #3
      До: Късмет или нещо такова

      Браво пич! Така полека-лека се става ЧОВЕК!

      Коментар


      • #4
        До: Късмет или нещо такова

        Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
        Браво пич! Така полека-лека се става ЧОВЕК!
        Абе я стана я не,ама по добре да се помага.Аз се кефя .То толкова е гаден живота че не знам.Абе трябва да стане по добре бе,да не сме животни мамка му.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X