Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качвате ли стопаджии/ки/?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Качвате ли стопаджии/ки/?

    Качвам, даже и https://www.google.bg/search?q=couch...hrome&ie=UTF-8 приемам.

    Коментар


    • #32
      От: Качвате ли стопаджии/ки/?

      Стопаджии съм качвал и сега качвам. А и аз доволно съм пътувал на стоп. 92год бях на школа в Пазарджик -свободен режим ,става петък и всички юруш към магистралата .Големия зор беше да стигнеме до там защото пазарджиклии много ,много не ни обичаха.После беше лесно ,основно ни возеха пловдивчани ,спират даже и без да им махаме ,качват колко свободни места имат и черта.Убави хора и разбрани ,е и аз за цяла служба акт на пловдивчанин не можах да напиша.

      Коментар


      • #33
        От: Качвате ли стопаджии/ки/?

        Почти винаги качвам, и поне стотина пъти съм пътувал
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • #34
          От: Качвате ли стопаджии/ки/?

          аз сьм пьтувал доста на стоп.от школата/ботев град/ бях само на стоп до самоков,но бяха други времената.после започнах и аз да качвам стопаджии.след това работех като такси и от тогава не спирам на стопаджии.станаха лоши хората и неможе да им се има доверие.а, като такси се нагледах на какво ли не.и една история като виц ама не.имаме един зевзек,та кара шкода мадара през80-те.трьгва за боровец и хоп стопаджиика,ама хубавка.спира и я качва,обаче слиза и си качва един голем камьк.разменят си по три думи10км.спира да я остави,тя слиза и го пита ;ти защо качи този камьк. а той;да го вземеш сега и да ми строшиш главата сьс него защо не си поисках да те е..м.А тя, е вече слезнах и закьсневам за работа другия пьт ще ме питаш.

          Коментар


          • #35
            От: Качвате ли стопаджии/ки/?

            Често качвам стопаджии. Имах интересен случай-тръгнал на погребение на баба си от София за Варна-аз към Бяла. Насред път извади едно лъскаво газово пищовче и взе нещо да пелтечи. Реших щото беля иска да ми прави и взех мерки да го екзекутирам лекинко, ама като се заслушах - да ми го продаде искал за 10 лв. , че да имал пари за влака до Варна. Та го купих.

            А инак често на стоп пътува един дядо от Железница до Поповяне и ако не го качел никой -карал пеша. Той ми разказа, че по пътя няколко пъти е виждал мечка. Дали е вярно - не зная.




            Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
            Черно, мирише и разваля характера!

            Коментар


            • #36
              От: Качвате ли стопаджии/ки/?

              Първоначално публикуван от drago_pishinkov Преглед на мнение
              ....дядо от Железница до Поповяне и ако не го качел никой -карал пеша. Той ми разказа, че по пътя няколко пъти е виждал мечка. Дали е вярно - ...Tapatalk
              Има мечки тамА.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #37
                От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                Пътувал съм доста пъти на стоп с униформата до поделението Свобода преди Чирпан от Ст. Загора . През пролетта на 1990 г ми откраднаха обортомера и километража на ЧЗто. Беше вече кризата с частите и няма в мототехниката . На края на Ст. Загора хванах стоп до Карнобат защото бях чувал че там има голяма мототехника за мотори . След като не открих , по план трябваше да стигна до Русе и там да потърся . Не си спомням колко дълго е било пътуването , обаче в работно време стигнах и разбира се и там не намерих . Как съм стигнал до изхода на Русе за Велико Търново не си спомням , обаче си спомням че само там имах ядове с качването . Въпреки всичко стигнах преди последният автобус от Търново за Горна Оряховица през Самоводене . За един ден успях от Ст. Загора през Карнобат , прохода на Републиката да стигна до Русе и вечерта да се прибера в Горна Оряховица . При планирането на пътуването с влак трябваше някъде да спя по маршрута и въобще не беше вариянт , а пари за бензин и купони нямах . Луда работа , бях 19 годишен и морето ми беше до колене . Отчетох като грешка обаче че тръгнах с цивилни дрехи . След години когато работех за вюрт и пътувах редовно и по-много съм качвал и аз доста стопаджии . Отдавна обаче не съм виждал .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • #38
                  От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                  Редовно пътувам така от София до Синеморец.

                  Последно, вчера, четири прехвърляния: София-Първомай-Бургас-Лозенец-Царево-Синеморец.

                  Накрая ме качиха семейство роми, адмирации за човечността на фона на бедността им.

                  Защо го правя - не от финансови съображения. Всъщност, просто ми харесва да общувам с различни хора.
                  Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                  „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                  LZ1EMS

                  Коментар


                  • #39
                    От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                    Само веднъж качих младо момче и момиче,хипари палаткаджий по южното черноморие.Като ме видяха с класическото ми WV BEETLE 1980 набор,така ентусиазирано размахаха и заскачаха,че не им устоях.Много се изкефиха на возенето.
                    Когато бях войник,редовно вървях Черноморец - Атия.Без да стопирам хората спираха и ме качваха.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #40
                      От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                      Пътувал съм доста пъти на стоп с униформата до поделението Свобода преди Чирпан от Ст. Загора . През пролетта на 1990 г ми откраднаха обортомера и километража на ЧЗто. Беше вече кризата с частите и няма в мототехниката . На края на Ст. Загора хванах стоп до Карнобат защото бях чувал че там има голяма мототехника за мотори . След като не открих , по план трябваше да стигна до Русе и там да потърся . Не си спомням колко дълго е било пътуването , обаче в работно време стигнах и разбира се и там не намерих . Как съм стигнал до изхода на Русе за Велико Търново не си спомням , обаче си спомням че само там имах ядове с качването . Въпреки всичко стигнах преди последният автобус от Търново за Горна Оряховица през Самоводене . За един ден успях от Ст. Загора през Карнобат , прохода на Републиката да стигна до Русе и вечерта да се прибера в Горна Оряховица . При планирането на пътуването с влак трябваше някъде да спя по маршрута и въобще не беше вариянт , а пари за бензин и купони нямах . Луда работа , бях 19 годишен и морето ми беше до колене . Отчетох като грешка обаче че тръгнах с цивилни дрехи . След години когато работех за вюрт и пътувах редовно и по-много съм качвал и аз доста стопаджии . Отдавна обаче не съм виждал .
                      Гледал ли си филма Баш майстора на Море,напомняш ми на него,гарнитура за москвето търси из Бг.



                      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                      Редовно пътувам така от София до Синеморец.

                      Последно, вчера, четири прехвърляния: София-Първомай-Бургас-Лозенец-Царево-Синеморец.

                      Накрая ме качиха семейство роми, адмирации за човечността на фона на бедността им.

                      Защо го правя - не от финансови съображения. Всъщност, просто ми харесва да общувам с различни хора.
                      Докторе,като пристигнеш в Синеморец,как се придвижваш там без кола,за мен това е неприемливо,свързано е със свободата ми...

                      Да отида на море без МПС, абсурд,не и в този живот.Дори влака от Пловдив да спира пред хотела,аз пак ще съм с кола,джип или мотор там някъде около хотела
                      Последно редактирано от Roninn; 26-08-18, 09:23.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #41
                        От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Гледал ли си филма Баш майстора на Море,напомняш ми на него,гарнитура за москвето търси из Бг.
                        Няма лошо ! Пък и може вдъхновението да ми е било дошло от филма . Такива бяха времената и по такъв начин съм се мъчил да се спасявам ...... Хубавото за мен е че не послушах на съвета на познати и аз да си прибера от някой друг . Щеше да стане напълно като в армията . Нищо не изчезва , само си сменя притежателя ....
                        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                          Миналата година на прибиране от Румъния качих един,и скоро май няма да повторя.Спрях в Русе на магазинчето след моста,и идва един в тъмното неможах да го огледам много,аман заман колега съм,тира ми се счупи в Румъния и няма с какво да се прибера.Качих го.По пътя го подпитах оттук от там,и го усетих,че ме будалка,и няма никакъв тир,ама айде-качил съм го.Като стигнахме Варна,ми вика- ами то последния автобус за Галата вече е минал,може ли да спа у вас?,или да ме оставиш да спя в камиона ти ако нямаш място?.Ако нестава, дай някои лев за такси да се прибера.Абе....я да слизаш...
                          0884 987 137
                          В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                          Коментар


                          • #43
                            От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            Убави хора и разбрани ,е и аз за цяла служба акт на пловдивчанин не можах да напиша.
                            Така сме майничките... Който се е возил някога, като млад... после качва... Предимно младежи, с раници... Хората и на пътя се познават!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                              Аз качвам, ама май вече само стопаджиики ще качвам.
                              Последно като качвам младежи с раница ми надуват главата с глупости, преди това качвам един дядка, много глупост, много нещо, в един момент замлъква, а почти сме там за където е, и му говоря той ни вопъл ни стон, направо се побърках, че си е заминал, не е истина как си отдъхнах, като го раздрусах и отвори очи.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Качвате ли стопаджии/ки/?

                                Някои не са за качване. Един път на слизане от Мальовица качваме един чичко до Говедарци. Е станахме пишман. Смрад на некъпан от месеци плюс свеж аромат на джибри та в колата се не живее ...

                                Пак в района. Сутринта преди преход на х. "Вада" пристига кола, от която слизат стопаджийки - кака на средна възраст с 10-12 годишно момиченце. Не стига, че човекът я докарал, ами им се лепва за тях да ходи в планината.
                                Вечерта след 20-на км преход, пребити от ходене, се товарим на колата да се прибираме, когато възниква същата кака. От дудненето й разбираме, че нещо не и било допаднало темпото, с което ходели хората, които ги докараха сутринта, та тя зарязала компанията и сега си търси превоз (това - вече към 20 ч.). Ама не може ли да ни качите? Ами ти не виждаш ли, че сме четирима възрастни с 40-кг куче, та даже и еднодневките си катерим в бокса на покрива? Ама не може ли само детето да вземете? Да го вземем, ама какво да го правим? Ами оставете го в Говедарци? Къде там? Чака ли го някой? Ами не, никой не бил го чакал, да сме го оставели на пътя. Ало, другарке, ти луда ли си ма?!? С кой акъл ще си натовариш детето при съвършено непознати хора и ще им кажеш да го стоварят някъде само на пътя по вечерно време ?!?
                                Последно редактирано от Чавдар (V93); 26-08-18, 14:32.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X