Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паркиране по устав

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паркиране по устав

    B+

  • #2
    До: Паркиране по устав

    Грозна картина от Рембранд:"Цигани крадат нафта"...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: Паркиране по устав

      Ама те за да не заемат местата за паркиране, за да има за гражданите!
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • #4
        До: Паркиране по устав

        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
        Грозна картина от Рембранд:"Цигани крадат нафта"...

        "Селянин чопли семки" от Иван Гог.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: Паркиране по устав

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          "Селянин чопли семки" от Иван Гог.
          ...-Ама,другарю Живков,това е сребърно огледало от 14-ти век..
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            До: Паркиране по устав

            И ако е на произшествие къде да спре?
            “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
            Б.Франклин

            Коментар


            • #7
              До: Паркиране по устав

              До това да е с мед да ги намаже човек. Вчера една такава астра /дето май са с GPS/ спря най нагло на тротоара, няма да уточнявам къде в София /над нея има 4 камери/, слезе цивилен, сам човек с налонова торбичка в ръка. Хвърли я на земята и изчезна някъде. Астрата стоя там 4 и повече часа, докато този дойде да я прибре. А сигурно имат недостиг на коли по празниците.Вече съм решил да ги снимам в такива нарушения и айде в U-tube. Все някакъв ефект ще има.

              Коментар


              • #8
                До: Паркиране по устав

                Първоначално публикуван от haflinger Преглед на мнение
                И ако е на произшествие къде да спре?
                4 метра по-назад например.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Паркиране по устав

                  Няма какво да се заблуждаваме ,тези хора нямат никакво лично възпитание ,а отам и гражданско,така че не знам какво очакваме от тях.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Паркиране по устав

                    Абе ако една нощ се повозите в патрулка, няма да мислите точно така, ама...
                    “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                    Б.Франклин

                    Коментар


                    • #11
                      До: Паркиране по устав

                      Първоначално публикуван от haflinger Преглед на мнение
                      Абе ако една нощ се повозите в патрулка, няма да мислите точно така, ама...
                      Не става! Все отзад искат да ме слагат, пък аз обичам да се возя отпред....
                      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Паркиране по устав

                        Първоначално публикуван от haflinger Преглед на мнение
                        Абе ако една нощ се повозите в патрулка, няма да мислите точно така, ама...
                        Колега, може и прав да си, но хайде кажи с какво право тези ще ме глобяват за неправилно паркиране например? Или за несветещ стоп/габарит например - в нашия квартал имаше патрулка, на която 2 години никой не се сети да и смени крушката.

                        Нали все пак за да изискваш от другите да спазват правилата, трябва и самият ти да ги спазваш, още повече когато държавата ти е дала контролно/наказателни правомощия? Свидетел съм всекидневно на нарушения, които ако направя аз ще ми съдерат кожата.

                        На косъм съм се разминавал с катаджийска патрулка, когато все още имаше лади от тях. Аз с 2-тонен бус. Карат от към гърба ми, имаше колона на светофар, излязоха в насрещното, в тоя момент аз тъкмо тръгвах направо в най-дясната лента. До мен още една лента в мойта посока, също пълна с коли. От насрещната лента направиха десен завой, засекоха 2 колони с коли, минаха на милимунди от мен и отпедашиха. Нито светлини, нито сирена, нито клаксон, нито нищо.

                        Как да ги уважавам? Да вземат мерки срещу самите себе си. Или да ми позволят да им снимам с камера простотиите, и после в съда да го признават. Ама не им изнася. Колко пъти са си просили подкуп само...

                        Как да ги уважавам?

                        Това не го казвам от кеф. Напротив. Никак не се чувствам добре, бидейки свидетел на това.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X