Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идиотска организация на движението

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Идиотска организация на движението

    Пичове, не наблягайте на "разрушаването" като непременно проблем. Тия работи се правят преди всичко да пазят човеците, не себеси. Инак, най-лесното е бетонни стени!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Идиотска организация на движението

      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      Направо взимай същата кола и повтори същото на същото място. Евентуалното ти удовлетворение, че си прав и си натрил носовете на нищознаещите ще е къде къде по-голямо от това да спечелиш някой мизерен лев.
      Не става така. Мнозинството участници тук са наясно, че плещите глупости - ти и брат ти. Редно е поне да плащате за това. Иначе кел файда от това, че ще докажа, че водата е мокра?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Идиотска организация на движението

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Не става така. Мнозинството участници тук са наясно, че плещите глупости - ти и брат ти. Редно е поне да плащате за това. Иначе кел файда от това, че ще докажа, че водата е мокра?
        Колко искаш? Давай сметка да ти превеждам.

        Коментар


        • От: Идиотска организация на движението

          Бързаш преди експеримента! (Не че нямаш основания...) А аз се бях направо навил за каскадьор.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Идиотска организация на движението

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            ...А аз се бях направо навил за каскадьор.
            Втори Праляк ...

            Коментар


            • От: Идиотска организация на движението

              О-о не, аз разчитам на себеси...
              Последно редактирано от davc; 02-12-17, 00:22.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Идиотска организация на движението

                За да си по-убедителен, пробвай с кола с десен волан(понеже ще ти се пада отдясно туй, несъмнено безопасно, съоръжение).

                Коментар


                • От: Идиотска организация на движението

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  ...понеже ще ти се пада отдясно туй...
                  Ха, ти пък откъде-накъде се сети тоя от коя страна е възнамерявал да му се окаже съоръжението?...
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Идиотска организация на движението

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Не става така. Мнозинството участници тук са наясно, че плещите глупости - ти и брат ти. Редно е поне да плащате за това. Иначе кел файда от това, че ще докажа, че водата е мокра?
                    Каква ти е тезата? Колко пари искаш?

                    Коментар


                    • От: Идиотска организация на движението

                      Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                      Каква ти е тезата? Колко пари искаш?
                      Не знам каква марка и модел е тротинетката, нанизала се на мантинелата, но мисля, че 5000 лв. ще стигнат за придобиване на такава същата, способна да развие 50 км/ч., с колкото аз (ако няма друг кандидат-каскадьор) да се нанижа пак там или от другата страна (ако това не са го оправили междувременно). Надявам се ГО да покрие претенциЙте на Столична община, ако има такива. Все пак сигурно ще има акт на водача и разни разправиЙ, затова предвиждам още едни 1000 лв. за такива разноски. Ако има кандидат-каскадьор, той да каже какво възнаграждение иска. Измерване на скорост и запис на проЙзшествието, предлагал съм и друг път - с камера HP f800g, записва видео + скорост + трак в "Гугъл мапс" + GPS координати, контролен трак с Garmin Nuvi 2455LMT, това е мерителната техника, с която разполагам.
                      Т.е. от ваша страна (ти, брат ти и всички ваши съмишленици, които твърдите, че подобни щети, като на снимката, могат да се получат при удар с 50 км/ч) едни 6000 лв. депозирани при доверен участник от форумЪт, биха били достатъчни?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Идиотска организация на движението

                        Забранявам на Гагич да предлага басове, облози и залози във Форума. Считано от днес.

                        Коментар


                        • От: Идиотска организация на движението

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Забранявам на Гагич да предлага басове, облози и залози във Форума. Считано от днес.
                          Е що?
                          Ако той кара, може и да му е за последно .... знае ли се ...
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: Идиотска организация на движението

                            Обикновен модераторски произвол.

                            Коментар


                            • От: Идиотска организация на движението

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              ...които твърдите, че подобни щети, като на снимката, могат да се получат при удар с 50 км/ч
                              Пак си влизаш в твоите филми. Нямам представа (както и ти) с колко се е движел автомобила. Аз смятам, че най-вероятно е над разрешената, но дори и да е така, мнението ми не се променя. Моето твърдение е, че при удар с 50км/ч такъв край на предпазна ограда щетите ще са сериозни. Дали ще са същите не знам и не съм твърдял такова нещо.
                              Не си предвидил сума за погребение/лечение/доживотна издръжка на инвалид. Добави и това, ей така за пълнеж.

                              Коментар


                              • От: Идиотска организация на движението

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Обикновен модераторски произвол.
                                Това няма обратна сила (като шумно планираната ревизия на приватизацията), нали? Прочее, това горе не е бас, щото няма награда / печалба, а нАучен експеримент по динамика, кинематика и малко съпромат. Предлагам авансово финансиране, което да остане за моя сметка или да бъде прехвърлено на дрънчо и коз... каквото е там, да не казвам "Козела", чи мой да гу убидя нящу.
                                Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                                Не си предвидил сума за погребение/лечение/доживотна издръжка на инвалид. Добави и това, ей така за пълнеж.
                                Бегате по тъч-линията, нали?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X