Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Абе пазете си рИкията бре

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Абе пазете си рИкията бре

    Нафта се чисти елементарно. С оцет.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Абе пазете си рИкията бре

      А оцета с какво, то малко като " Лудо село".
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #33
        От: Абе пазете си рИкията бре

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        ...

        Момент! Сега чета горното мнение, и Кока Кола ли са си прецакали бутилките?!
        Не са ги развалили, спокойно. Все още издържат хвърляне от 2 етаж или 5 бара на компресора за аерограф (супер ресивер става от тях).

        Случва се да са малко по-слаби ако не са по 2л ами е някаква промоция 2.2л или 2.3л защото ги правят от една и съща заготовка само ги надуват повече.

        А бутилка кока-кола от 0.5 литра мисля че може да се хвърли от произволна височина защото си издържа граничната скорост на падане.

        Коментар


        • #34
          От: Абе пазете си рИкията бре

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Нафта се чисти елементарно. С оцет.
          В двигателния отсек - със студена вода. Вероятно не е приложимо ако е попила в тъкани...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #35
            От: Абе пазете си рИкията бре

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Нафта се чисти елементарно. С оцет.
            Мен повече ме интересува как се чисти оцет.

            Иначе я кажете какво се прави на дизелов автомобил за да не изглежда под капачката на резервоара като повръщано? Освен смяна на двигателя с бензинов де?

            Коментар


            • #36
              От: Абе пазете си рИкията бре

              Написал съм.
              Ако не ме домързи ще ти извадя и от къде го знам
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #37
                От: Абе пазете си рИкията бре

                Никсън, това с бутилки в багажа на летище сме го играли
                Ефекта бе двоен - преди тръгване раздадох по багажите и на другите хора от групата бутилки от кашон (или два - забравил съм точно) Бургас 63 - една от най-неприятните за носене бутилки, щото е тънка и дълга, но пък много се ценеше от екипажа на кораба
                Като видях при прекачането в Баку как разтоварваха багаж от кабината, и ми стана ясно, че ще има загуби
                Един юнак дотътряше до вратата на самолета куфар, и с два пръста го побутваше по стълбите - долу на перона го чакаше друг юнак, който събираше това, което е паднало на перона и го влачеше към електрокара

                Кацаме на другия край на Каспийско море в Казахстан... Уж предимно мюсюлманска страна, ама руснаците явно са дали своето отражение (все пак май са над 25%)...
                След полунощ, последен полет. Удрят печатите на визите и ни изритват ни от залата... Веднага усетих миризмата Единия юнак сложил бутилките в мек сак при дрехите си За радост - само една бе счупена...
                Агента обаче някъде се успал и се очаква да дойде след два часа.. Около скромната ни групичка (от трима човека ), чакаща пред заключеното летище, повдигнали носове започнаха да кръжат като акули местните таксиджии... Уж питат дали не искаме такси да ни закара до дестинацията ни (около 160-180км през степта/пустинята ), ама се въртят все около коша, където изхвърлихме остатъците от бутилката...

                С това нещата не приключиха - агента пристигна, и след тежък преход (явно асфалта е по-нагрят, и през нощта редовно на пътя спирахме заради спящи коне и камили) най-накрая сме в хотела. Настаняваме се - двамата юнаци в обща стая, а аз - отделно...
                На другият ден ме посрещат двете момиченца - сервитьорки(и камериерки) с едни такива уголемени очи (въпреки, че са дръпнати ) - 'твойте хора МНОГО ДЪРЖАТ НА ПИЕНЕ'... Появяват се моите хора - трезви като репички... Отивам до стаята и ми става ясно още в коридора - разпънали всички дрехи да съхнат, и в стаята освен етилови изпарения друго нямаше Камериерките помислили, че моите хора цяла нощ са поркали, а на сутринта - свежички като младенци

                Ей ги каките
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20100602061502-2015_12_16-19_51_19-UTC-1440x1080.jpg
Прегледи:1
Размер:254.7 КБ
ID:5767515

                Бе паметно пътуване http://slowtraveler.net/?page_id=1898&lang=bg
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #38
                  От: Абе пазете си рИкията бре

                  И специално за Ясен и Пламен

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ocet.jpg
Прегледи:1
Размер:60.4 КБ
ID:5767516


                  А как са чистили рентакара от моя студентски спомен не знам. Много ме псуваха после и почти ми отказаха да ми дадат пак кола от тази агенция
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #39
                    От: Абе пазете си рИкията бре

                    Много обичаш да цитираш тоя мануел. А пробвал ли си тия съвети?

                    Иначе ако мен ме курдисат да го пиша поне един лют бъзик бих вмъкнал някъде.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Абе пазете си рИкията бре

                      О да, и за оцета и за бензина в дизела.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #41
                        От: Абе пазете си рИкията бре

                        Бензина ясно.

                        Оцета ще го пробвам. Макар че търся трайно решение - да не се мърля, а не да го чистя непрекъснато.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Абе пазете си рИкията бре

                          Трайното решение е да не се кара дизел, или поне рядко да наливаш нафта от туби
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #43
                            От: Абе пазете си рИкията бре

                            При мен е ГОЛЯМО изключение да има следа от нафта отвън на автомобила... Става единствено ако пистолета продължава да пуска.... Досега за 71х.км ми се е случвало веднъж...
                            Обяснявам си го с няколко фактора:
                            1. Гърлото е доста навътре и достатъчно ниско в 'кутията'
                            2. Няма капачка за затваряне на гърловината (има самозатварящ се клапан). Т.е. бъркаш по-малко из 'мръсното' пространство, и не изкарваш нищо от там (освен пистолета) по време на зареждане.
                            3. Има дренажно маркуче от най-ниската част на кутията
                            4. Външната декоративна капачка има уплътнение, и практически е почти херметична към външния контур на автомобила.

                            Сега се замислих - ако бях долял рИкията от багажника в резервоара, това би ли ми повишило био-класа на автомобила ?
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Абе пазете си рИкията бре

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Трайното решение е да не се кара дизел
                              Натам отиваме.

                              И не, не наливам нафта от туби (освен веднъж поради заплесия).

                              Коментар


                              • #45
                                От: Абе пазете си рИкията бре

                                Защо си мислите, че оцетната миризма остава? Жена ми чисти хладилниика с оцет и никога няма остатъчна миризма.
                                А проблем с миризмата на ракия ми се струва силно преувеличен - изветрява учудващо бързо!

                                П.п. абе пийте ги тия ракии бе!
                                Последно редактирано от bushiDO; 25-09-17, 14:16.
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X