Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Еее, не, но и колегата Иво каза, че е италианско.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #17
      От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Абе, ми като е думата за "отонаастрана" (под/зад/около Плиска) на Цариградско - "Мизия" помните ли я? И легендите за личния готвач на Т. Живков.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #18
        От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Къде туй бе хора?
        Другата седмица се връщам от Румъния и да те водя?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Другата седмица се връщам от Румъния и да те водя?
          Ми давай де!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #20
            От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            Ми давай де!
            Имаме сделка
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Имаме сделка
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #22
                От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                ...Ние пичове, сме дръти и "таргет" без потенциал, извън редки и тясно специализирани ниши...
                Ако ходиш в Гръция, питай за кукуреци. Ама напоследък на все по- малко места предлагат...
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • #23
                  От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                  Ако ходиш в Гръция, питай за кукуреци. Ама напоследък на все по- малко места предлагат...
                  Мдааммм, практически ги няма!
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • #24
                    От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Контеса я ползвам в малките часове повече от 20 години, и за това време и интериора не е мръднал, само цените.
                    По подобен начин ползвах и кръчмата в градинката зад бензиностанцията с/у Пирогов повече от 10 години, но поради някаква причина преди две години се отплеснаха с цени и обслужване, а и май вече не е денонощна.

                    В началото на '90-те, заедно с Контеса, ползвах и една денонощна кръчма точно под Японеца, в посока Форум, но дори не си спомням как се казваше, а май и отдавна не работи.

                    И понеже темата фанА специфична посока,
                    направих страхотна спа процедура на (последните) две прекрасно епилирани уши,
                    и сега се радвам на резултата !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #25
                      От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      И понеже темата фанА специфична посока,
                      направих страхотна спа процедура на (последните) две прекрасно епилирани уши,
                      и сега се радвам на резултата !
                      Току що довърших такива части от тялото на свинчо. Епилирани и пушено-варени. Мезе, ммммм! А па как обичам пача от крачета и ушички. Ама гореща с люто чушле!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #26
                        От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                        ...
                        А па как обичам пача от крачета и ушички. Ама гореща с люто чушле!
                        Е точно това направих, с моркови, лук и стар чесън + на прах за по-концентриран аромат, черен пипер на зърна и дафинов лист.

                        Лошото е, че нямаше крака, а и взех последните две уши,
                        ма за бърза импровизация, колкото да ми мине мерака става.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Ей, ма вие сериозно ли, не че не ви вярвам, защото и аз нощеска (доголяма степен, именно след писаното тук) ходих до Метро. Съвсем сериозно, в малките часове. Нямаше крачета, та взех джолани и тази сутрин имах готова супа. От четири дни съм ерген и жената ме е заредила с една тенджера супа валчета, дето явно ще позастои...
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Ей, ма вие сериозно ли, не че не ви вярвам, защото и аз нощеска (доголяма степен, именно след писаното тук) ходих до Метро. Съвсем сериозно, в малките часове. Нямаше крачета, та взех джолани и тази сутрин имах готова супа. От четири дни съм ерген и жената ме е заредила с една тенджера супа валчета, дето явно ще позастои...
                            Е ся си доядох вчерашното произведение !

                            Щеше ми се да се е жилирало, че става и за бира, но без крака, а и само с две уши, можех да го хапна само като супа, пък тя вряла и люта си върви с ракия,
                            но пък ракия сам, и по обед, не ми позволява английското възпитание !
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #29
                              От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Е ся си доядох вчерашното произведение !

                              Щеше ми се да се е жилирало, че става и за бира, но без крака, а и само с две уши, можех да го хапна само като супа, пък тя вряла и люта си върви с ракия,
                              но пък ракия сам, и по обед, не ми позволява английското възпитание !
                              Баси положението в което си се поставил, направо си за ожалване!
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • #30
                                От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                                Баси положението в което си се поставил, направо си за ожалване!
                                Мъъъка, мъъъка, мнооого мъка има по тоя свят !
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X