Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трабант

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Трабант

    Имах колега,който имаше "Трабант".Возил ме е доста пъти,но искам да спомена една случка.Пътуваме си по бул."Цв.Радойнов".Изведнъж заваля много силно,направо порой.Минахме през една локва и "Траби" угасна.Колегата вика :"Проби свещ,а нямам резервна".Ами сега? "Няма страшно,вика,ей сега ще се уредим".Излезе от колата,започна да маха и още първият "Трабант" спря зад нас.(Тогава те бяха доста,не рядкост като сега).Докато ровеха в багажника,спряха още два.Шофьорите изскочиха в дъжда и се завряха под капака.Естествено,намериха се части и за нула време колата беше готова.За пари,черпни и пр. въобще не се спомена.Тръгнахме и аз не се сдържах да попитам :"Какво беше това чудо,бе човек,вие да не членувате в някаква завера ?"Той ми обясни,че собствениците на "Траби",понеже никой не ги приема на сериозно,изключително силно се поддържат.И това преди Интернет,форумите и мобилните телефони.Просто да не повярваш.
    В момента един от най-"наточените" "Трабант"-и е на един познат-гумаджия.Може да сте го виждали-перфектно(ама наистина) боядисан в светлозелен металик,с алуминиеви джанти-изобщо,приказка.
    Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
    имат право да гласуват на избори.

    Коментар


    • #32
      До: Трабант

      Прикачени файлове
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #33
        До: Трабант

        ето и моита машина
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #34
          До: Трабант

          хеееее като видях тази темичка и се накефих,макар и малко стара ще се запиша и аз,шофиорския ми стаж,някаде 1990г започна на такова нещо(комби),и то не каде да е ами на село и то предимно през нивите беше си оффроуд и колко сме го товарили ,малиииииииии не е истина ,ама то който е карал знае



          Сега ено инфо да вкарам ,на 20.03.2010г ще има ТРАБАНТ СЪБОР в Велико Търново,мисля че ще започне в 10 часа пред общината.
          каня всички мераклии
          живи и здрави
          Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

          Коментар


          • #35
            До: Трабант

            Сега видях темата:Както казваха познатите,които имаха Трабант едно време,
            то си е БМВпреведено означава Бакелитено Моторно Возило или
            Бакелит Мукава и Велпапе.
            Прикачени файлове
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #36
              До: Трабант

              Малко и от мен по темата http://www.borbabg.com/?action=news&news=4250
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • #37
                До: Трабант

                За всички ценители, малко кадри от заводския файн тюнинг: http://www.youtube.com/watch?v=tRX7E0yZxh0
                OFRM Team
                Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                Коментар


                • #38
                  До: Трабант

                  ВЕЛИКО филмче! Блъскай, бутай, ритай - заводско центроване на автомобилни елементи И накрая поливане с вода, дали няма да потече! Благодаря, великолепни кадри!
                  Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Трабант

                    Трабанта е BMW-Queen's

                    Коментар


                    • #40
                      До: Трабант

                      Миналата година правих едни части на един колега от форума искаше да тунингова трабанта с варбургов двигател . Направих му частите но човека не се обади повече да каже до къде е стигнал с проекта. И той караше един много наточен син трабант с лети джанти.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #41
                        До: Трабант

                        Прикачени файлове
                        Aprilia 125 1991
                        Bashan 200c 2007
                        Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
                        Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

                        Коментар


                        • #42
                          До: Трабант

                          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                          Трабанта не е кола, а начин на живот.))
                          Философско изказване.

                          Коментар


                          • #43
                            От: До: Трабант

                            Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
                            Ми то любителите отбелязаха 50 годишнината на трабитата:

                            "Траби" стана на 50 години....Може би най-популярният български екземпляр от култовия модел е трабантът, принадлежал на бившия външен министър Соломон Паси.
                            Соцколата, която известно време стоеше пред парадния вход на МВнР, се слави с факта, че е возила трима генерални секретари на НАТО. Пръв беше - още през 1991 г., Манфред Вьорнер, а през 2002 г. тази чест бе оказана и на Джордж Робъртсън. Не беше подминат и Яп де хоп Схефер - вече след присъединяването ни към алианса.
                            Трабито на Паси, което преди две години беше подарено на националния исторически музей и намери достойно място сред катюши и изтребители в двора на НИМ в Бояна, дори беше благословено от папа Йоан-Павел II.
                            http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1121616
                            аз пък притежавам първият Трабант на г-н Паси



                            точно в този се е возил Манфред Вьорнер, а не в този



                            разгледайте и другите албуми, ако Ви е интересно

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X