Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисер от форума на Фиат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бисер от форума на Фиат

    Чудех се къде да постна това мнение и се спрях тук.
    Ето на какъв правопис се натъкнах във форума на Фиат.


    Тва е място за консултации.. за тва исакам някои од вас които е запознаен с тези работи да ми помогне.
    Планирам да си взимам Браво но се чудя кои модел да си взема дали нещо посилно или послабичко.
    Тва ми е прьв пьт да взимам кола и незнам нищо около този вьпрос.
    Ме претисняват трошковето които ше ми празнат всяка година, така пишете ми ако знаете колко лева ше ми откарват ГО, Винетка, Данци, Зелена Карта, Каско, и всичко друго от кое се нуждае една кола за една година? , в един вьпрос колко лева ше излизат от касата ми за да си платим всичките трошкове. за Браво 1.4 и Браво 2.0.

    Мерси ви предварително .. надявам се да не ве притеснявам с моя тьп вьпрос и някои ми помогне и пише. Smile
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

  • #2
    До: Бисер от форума на Фиат

    Личи си ,че учителите стачкуват ....
    B+

    Коментар


    • #3
      До: Бисер от форума на Фиат

      Че това е чист македонски език, бе.

      Коментар


      • #4
        До: Бисер от форума на Фиат

        Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
        Че това е чист македонски език, бе.
        не е баш чист македонски ама е на някой неграмотник от този край
        LZ1RED

        Коментар


        • #5
          До: Бисер от форума на Фиат

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          Ме претисняват трошковето които ше ми празнат всяка година, така пишете ми ако знаете колко лева ше ми откарват ГО, Винетка, Данци, Зелена Карта, Каско, и всичко друго от кое се нуждае една кола за една година? , в един вьпрос колко лева ше излизат от касата ми за да си платим всичките трошкове. за Браво 1.4 и Браво 2.0.

          Smile
          Тази част ще дойде да е от някой македонец , живеещ оттатък границата ,, ама знае ли човек...
          Уморените коне не ги убиват , нали ??

          Коментар


          • #6
            До: Бисер от форума на Фиат

            Просто се мъчи да пише на български. И в македонския няма буква Ъ. Представете си как се пише жълт вълк. И въобще, кво е македонски език?
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              До: Бисер от форума на Фиат

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Просто се мъчи да пише на български. И в македонския няма буква Ъ. Представете си как се пише жълт вълк. И въобще, кво е македонски език?
              На сръбски е жут вук.или jut vuk На македонски ?
              А и кръв се пише интересно . крв. Три съгласни една до друга.
              Уморените коне не ги убиват , нали ??

              Коментар


              • #8
                До: Бисер от форума на Фиат

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Просто се мъчи да пише на български. И в македонския няма буква Ъ. Представете си как се пише жълт вълк. И въобще, кво е македонски език?
                Развален бугарски ))
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #9
                  До: Бисер от форума на Фиат

                  Чистият македонски е български с максимално количество правописни грешки. Наистина, този не е чист, щото повечето думи са правилни.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Бисер от форума на Фиат

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                    Че това е чист македонски език, бе.
                    " Као се зацврцаше челикот " - Знаете ли какво означава ????
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #11
                      До: Бисер от форума на Фиат

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      " Као се зацврцаше челикот " - Знаете ли какво означава ????
                      какво означава това?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Бисер от форума на Фиат

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        " Као се зацврцаше челикот " - Знаете ли какво означава ????
                        Kak се заваряваше стоманата.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Бисер от форума на Фиат

                          Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                          Kak се заваряваше стоманата.
                          Закаляваше Тишо, закаляваше
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Бисер от форума на Фиат

                            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                            Закаляваше Тишо, закаляваше
                            Да бе , сори.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Бисер от форума на Фиат

                              Да ви цитирам малко спортове на тоя език. Уметничко лизгание, отбойка, кошарка, стрелаштво, каяк во диви води. Жълт вълк-жт вк. Ъто го казват, но не го пишат. Течение на водата- тока на водата. Електричество- струя. Бе много са. Пък как ни мразят. Баси. Чувал съм, че 3 пъти са ни спасявали от национална катастрофа, те са ПРЕКИ потомци на Александър Македонски, а ние сме някакво измислено племе. И много други, ама почвам да се наемам.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X