Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери по време на пазарлък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисери по време на пазарлък

    Оглеждам "малко карана кола, само един собственик".
    - 'Ма 100хил км навъртяни...
    - Е, да де, ама той малко по малко я е карал.
    - А тоя стикер за излизане в чужбина?
    - Еее, веднъж да е било.
    - А това дето е бил на сервизно обслужване в три от четирите краища на страната?
    - Аааа, то щото три пъти е продавана.
    - А обявата що пише "един"?
    - Ми щото последния собственик е един.
    - (Бравос, радвам се че не е била собственост на единайсеторка футболен отбор). Нещо не пали.
    - О, те тези двигатели са си така. Трябва няколко пъти да се завърти ключа.

    Коментар


    • От: Бисери по време на пазарлък

      Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
      А как точно работи?Примерно когато не е включен 100 процентовия блокаж LSD-то си работи както примерно на Тераното и когато включиш блокажа LSD-то не участва.Или?И аз съм имал Паджеро 3.0 V6 и 2.8TDI,но не знаех че освен 100%блокаж и блокаж на межд. диф имат и LSD отзад.
      Работи точно така както си го описал.Другото което ми е известно е ,че не е често срещана комбинация.Но не е и толкова рядко колкото да речем хидравликата за повдигане на купето например.

      Коментар


      • От: Бисери по време на пазарлък

        Е то при включен твърд блокаж LSD-то няма и как да взима някакво участие в "целата схема".
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Бисери по време на пазарлък

          Не съм убеден ,че тези два блокажа в един диференциал са върха на сладоледа,бих предпочел LSD-то да е в предния. Не бих отказал и един твърд в предния, но да е такъв ,че да си го включвам аз. И да си остане супер селекта както си е.Защото ката се сложи самоблокиращ отпред част от шукаритетите на СС отпадат.

          Коментар


          • От: Бисери по време на пазарлък

            Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
            бих предпочел LSD-то да е в предния. .
            Това не е добра идея!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • От: Бисери по време на пазарлък

              А самоблокиращ се преден е брилянтна идея.

              Коментар


              • От: Бисери по време на пазарлък

                Говорим си с автоджамбазина и за една кола ми казва: Ето, с оригиналните стелки е! Поглеждам ги:- те прокъсани, изтъркани... да се чуди човек защо не са изхвърлени. Питам го- какво трябва да ми говорят тези стелки? - Ами- нова е колата, не е карана- още си е с оригиналните стелки... (колата е над 10-годишна).

                Коментар


                • От: Бисери по време на пазарлък

                  Първоначално публикуван от dadko Преглед на мнение
                  Говорим си с автоджамбазина и за една кола ми казва: Ето, с оригиналните стелки е! Поглеждам ги:- те прокъсани, изтъркани... да се чуди човек защо не са изхвърлени. Питам го- какво трябва да ми говорят тези стелки? - Ами- нова е колата, не е карана- още си е с оригиналните стелки... (колата е над 10-годишна).
                  Добре,че не е с оригиналното 10 годишно масло
                  Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                  Коментар


                  • От: Бисери по време на пазарлък

                    Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                    Добре,че не е с оригиналното 10 годишно масло
                    Не се знае. Нищо чудно и такива да има.
                    Един пък: Колата е купувана от представителството на "Нисан". И без да му го искам- вади някакъв "договор". Поглеждам го: Няма мокър печат. Казах му довиждане и приятен ден. Почти всички в автокъщите ми навират в ръцете сервизни книжки. Вече като ми ги дадат просто ги мятам на седалката. Според мен голяма част са фалшиви. Дали са си труда да ги попълват с различен цвят химикал ( не всички) за различните години, но почерка в повечето случаи е един и същ. А сервизите различни...???

                    Коментар


                    • От: Бисери по време на пазарлък

                      Из родните обяви като ги чета се оказа че има някаква модификация на маверик (терано) с много блокажи. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20190907_133622.jpg
Прегледи:1
Размер:185.7 КБ
ID:5820755
                      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X